xrun.io arrow back

Lista startowa

18/11/2018 Biała Dama

Dystans: 15 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbas Dobczyce DKB
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza
3 Tomasz Mowa Kraków
4 Mateusz Tomaśko Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
5 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Solne Miasto
6 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
7 6 Tomasz Bergel Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TKKF Uklejna Myślenice
8 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
9 20 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
10 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
11 Mirosław Madej Kraków
12 21 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
13 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
14 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
15 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
16 Marcin Rachwał Myslenice AdSerwis www.adserwisagrobud.pl
17 Katarzyna Kędracka Kraków
18 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team
19 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice
20 45 Michał Łuczyński Kraków
21 13 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
22 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
23 15 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
24 22 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Tech Poland Czarty Krakow / KW Krakow
25 43 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
26 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój EpicTeam™
27 Piotr Pyrć Kraków
28 12 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
29 10 Paweł Lewandowski Rzeszów
30 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza
31 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
32 47 NATALIA PAPIEWSKA MYŚLENICE TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
33 42 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
34 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
35 Grażyna Mucha Kraków
36 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto
37 17 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
38 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
39 27 KRZYSZTOF MIĘTKA KRAKÓW
40 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
41 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
42 8 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
43 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
44 19 ARTUR LISZKOWSKI Kraków
45 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
46 Iwona Płoskonka Stojowice
47 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice
48 26 Rafał Misztal Chrzanów Tim Małego Eskadra Kraków
49 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice SRTG Proszowice
50 23 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Tech Poland
51 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
52 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
53 9 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce SRTG Proszowice
54 11 Roman Krupa Dzianisz
55 24 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
56 18 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
57 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
58 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
59 16 Daniel Kulma Gdów
60 Danuta Bochenek Sułków
61 30 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
62 25 Krzysztof Dziedzic Kraków
63 Daniel Słowik Żabno - OCR Team Master's Gym
64 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
65 Grzesiek Grzesiak Zielonki EULEO EULEO Biega
66 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
67 Wojciech Śpiewak Wilkowice
68 Grzegorz Główczyk Grybów
69 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
70 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
71 Grzegorz Gancarz kraków
72 32 Damian Aksamit Mniszów Kolonia SRTG Proszowice SRTG Proszowice
73 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
74 29 Paweł Miśkiewicz Kraków
75 31 Sebastian Bogdał Kraków NOWA HUTA TEAM
76 Marek Jarema Kraków 1969
77 36 Bożena Grela Katowice
78 44 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
79 34 Wojciech Krzysztofik Miechów Husaria Race Team Husaria Race Team
80 Tomasz Stankiewicz Kraków
81 Michał Ślęzak Mietniów Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
82 Marcin Palacz Brzeg Optima Cardio
83 35 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
84 38 Tomasz Stankiewicz Kraków Group Training
85 46 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
86 Piotr Dronszczyk Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
87 Kinga Laburda Kraków Eskadra Kraków
88 Łukasz Rybak Zabawa Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
89 37 Paolo Davi Kraków
90 40 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
91 39 Piotr Słota Pińczów Eurocash
92 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
93 41 Piotr Pabian Kraków
94 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
95 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
96 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
97 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
98 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Runnig Team
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg