xrun.io arrow back

Lista startowa

18/02/2018 Tajemnicze Kopce

Dystans: 21 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbas Dobczyce DKB
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza
3 Tomasz Mowa Kraków
4 Sylwester Poltorak Krzyszkowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
5 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
6 Mariusz Nowakowski Brzezowa
7 Mateusz Tomaśko Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
8 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team
9 Jakub Pluciński Kraków Nidec All for dreams Husaria Race Team
10 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams
11 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Solne Miasto
12 Piotr Perczyński Czarny Dunajec Norafsport Norafsport
13 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
14 Grzegorz Danicz Gorlice Norafsport Norafsport
15 28 Sebastian Florek Gaboń Norafsport NORAFSPORT
16 Aleksandra Dudziak Dobczyce
17 125 Marek Wachałowicz Rabka Zdrój Grupa Bankietowa Grupa Bankietowa
18 6 Tomasz Bergel Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TKKF Uklejna Myślenice
19 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
20 30 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
21 63 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
22 Mirosław Madej Kraków
23 31 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
24 43 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
25 44 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
26 45 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
27 21 Maciej Sukiennik Limanowa POWER TRAINING Power Training
28 Katarzyna Kędracka Kraków
29 Piotr Słotwinski Lublin
30 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team
31 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice
32 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
33 117 Michał Łuczyński Kraków
34 14 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
35 99 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
36 16 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
37 7 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW
38 Grzegorz Słodki Kraków Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
39 Jan Cieślawski Warszawa NKG-25 Polna Warszawa
40 88 Łukasz Tobera Sławkowice
41 Paweł Racułt Krakow HTC Husaria
42 32 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Tech Poland Czarty Krakow / KW Krakow
43 Rafał Kucab Kraków
44 108 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
45 39 Anna Sukiennik Limanowa Power Training
46 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój EpicTeam™
47 Piotr Pyrć Kraków
48 Ewa Zarębska Kraków Słodkie Pączki
49 13 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
50 11 Paweł Lewandowski Rzeszów
51 Rafał Lenart Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
52 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
53 98 Kinga Kwiatkowska Kraków BRAVEHEART
54 121 NATALIA PAPIEWSKA MYŚLENICE TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
55 66 Bartłomiej Zawiło Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
56 106 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
57 Szymon Makuch Kraków UNLIMITED Sport & Lifestyle Dzikie Życie Run Team
58 46 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
59 paweł pawłowicz wieliczka pappi WKS WAWEL KRAKÓW
60 Tomasz Rudnik Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Solne Miasto
61 Patryk Adamowski Nowy Targ BRAVEHEART Wartkie Kiyrpce
62 Jaromir Grącki Kraków BRAVEHEART Nowa Huta team
63 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto
64 Marcel Pałac Jaworzno
65 19 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
66 47 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
67 53 KRZYSZTOF MIĘTKA KRAKÓW
68 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
69 WITOLD KOCIOŁEK KRAKÓW Runonline.pl
70 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
71 18 Karol Kłosowski Kraków Los Trepos Companieros
72 9 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
73 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
74 Paweł Wiesiołek Katowice Bagno Bagno
75 26 ARTUR LISZKOWSKI Kraków
76 8 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
77 Mateusz Kocarz Kraków
78 Iwona Płoskonka Stojowice
79 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice
80 37 Rafał Misztal Chrzanów Tim Małego Eskadra Kraków
81 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice SRTG Proszowice
82 33 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Tech Poland
83 Karolina Korbas Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza
84 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
85 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
86 29 Anna Jurkowska Olszowice Drużyna Grubego Misia
87 35 Marta Wysocka Kraków Drużyna Grubego Misia
88 10 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce SRTG Proszowice
89 75 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Trening Grup Proszowice SRTG Proszowice
90 42 Artur PIłat Krzyżanowice
91 12 Roman Krupa Dzianisz
92 34 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
93 22 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
94 73 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
95 Rafał Nowak Kraków Niepołomice Biegają (sympatyk)
96 15 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
97 27 Anna Wojtas Laskowa Polska Biega
98 Marcin Kalas Kraków
99 17 Daniel Kulma Gdów
100 STANISŁAW PASTERNAK OLKUSZ olkuszbiega.pl
101 Danuta Bochenek Sułków
102 20 Paulina Misiak Tomaszkowice
103 Dorota Bądziul Rzeszów
104 23 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
105 24 Ewa Kącka Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
106 Monika Mazurek Kraków Nowa Huta Team NOWA HUTA TEAM
107 25 Grzegorz Bańbuła Gliwice
108 38 Waldemar Stanisławczyk Laskowa
109 52 Alicja Piekarska najbart Kraków Nauka biega
110 36 Agnieszka Różycka Kraków NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA
111 59 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
112 56 Szymon Papież Białka Mocni Pomocni
113 40 Krzysztof Dziedzic Kraków
114 41 Sebastian Grodzki Kraków
115 120 Agnieszka Grodzka Skawina
116 Dawid Sobański Skwierzyna Elite Sports Elite Sports
117 Daniel Słowik Żabno - OCR Team Master's Gym
118 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
119 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
120 49 Wojciech Śpiewak Wilkowice
121 Zbigniew Zalecki Bochnia
122 Michal Urbanowicz Krakow
123 Aleksandra Rygiel Kielce BiegoMatka
124 48 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
125 Grzegorz Główczyk Grybów
126 Darek Fultyn Kraków
127 54 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
128 50 Michał Nocuń Jaworzno
129 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
130 51 Dominik Ludwin Myszków
131 Grzegorz Gancarz kraków
132 Tomasz Pałka Rzeszów Luzyx
133 Piotr Kłembukowski Kraków KOLIBER TEAM
134 Magda Dziarnowska Warszawa Vege Runners
135 Kamil Wąsik Białobrzegi TEAM Białobrzegi
136 109 Kamila Lisowska Zabrze
137 Jakub Węgłowski Rzeszów
138 Michał Brudz Głogów Małopolski
139 64 Jan Czajkowski Warszawa  POWER TRAINING Power Training
140 Grzegorz Kisiel Warszawa
141 Aleksander Karolczak Warszawa
142 58 Michał Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
143 Barbara Komorniczak Kielce Najwyżej się wrócimy
144 55 Krzysztof Hałatek Zaborze
145 61 Damian Aksamit Mniszów Kolonia SRTG Proszowice SRTG Proszowice
146 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
147 69 Michał Golch Mogilany
148 70 Jakub Janaś Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
149 90 Marcin Leśniak Bochnia Salt Runners
150 91 Anna Leśniak Bochnia Salt Runners
151 57 Paweł Miśkiewicz Kraków
152 Bożena Seremet Kraków BBL Kraków
153 60 Sebastian Bogdał Kraków NOWA HUTA TEAM
154 71 Rafał Krzyszłowski Opole GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara
155 62 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
156 65 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
157 tomasz renkiel gliwice
158 Roman Ficek skawica KW Kraków
159 Marek Jarema Kraków
160 Karolina Kaczmarek Warszawa Biegaj Pod Okiem Trenera
161 105 Małgorzata Daszkiewicz Płock POWER TRAINING
162 85 Bożena Grela Katowice
163 92 Ewa Fijałkowska Kraków Nowa Huta Team
164 Zbigniew Rajtar Kraków Rontil - Compass
165 68 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl gregzarnowski.pl
166 67 Ewa Bolińska Gostkowska Kraków
167 72 Sławek Lizurej Kraków LIZAKI TEAM
168 87 Henryk Wiertek Rzeszotary
169 122 Anna Krupa Wierzchowie Husaria Race Team Husaria Race Team
170 Sebastian Krosny Mikołów BodyDry Biegaton Mikołów
171 74 Marek Mucha Kraków Apostles of Stars Apostles of Stars
172 Weonika Job Stróże Apostles of Stars
173 113 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
174 86 weronika siwecka Węgrzce
175 96 Przemek Morawski Kraków
176 77 Katarzyna Czerwonka Kraków
177 76 Wojciech Krzysztofik Miechów Husaria Race Team Husaria Race Team
178 Piotr Prażmowski Kraków Am Nat Gym Kraków
179 Tomasz Stankiewicz Kraków
180 Michał Ślęzak Mietniów Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
181 79 Agnieszka Cyganek Kraków BeFit24 BeFit24
182 80 Przemysław Królikowski Kraków BeFit24 BeFit24
183 Wiesław Misiak Kraków BeFit24 BeFit24
184 Marcin Palacz Brzeg Optima Cardio
185 Agata Gomółka Kraków
186 83 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
187 81 Wiesław Misiak Kraków BeFit24
188 93 Tomasz Stankiewicz Kraków Group Training
189 82 Agnieszka Czopek Jaworzno #nightrunnersjaworzno
190 78 Agata Kowalczyk Grochla Jaworzno #nightrunners jaworzno
191 84 Mirosław Potoczny Jaworzno #nightrunnersjaworzno
192 Klaudia Szuba Łata Rudnik Enjoy by sport Enjoy by sport
193 Daniel Miska Myślenice Enjoy by sport
194 119 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
195 Piotr Dronszczyk Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
196 Łukasz Rybak Zabawa Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
197 89 Paolo Davi Kraków
198 Sebastian Faliszewski Łódź
199 Grzegorz Pohorecki Warszawa
200 111 Przemyslaw Nowak Podleze Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
201 Mirosław Maj Warszawa
202 94 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
203 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
204 Zbyszek Kwiecień Tychy Faudana/Team Papry
205 97 Kinga Grela Kraków Costa Kliny Team Costa Kliny Team
206 110 Piotr Sikora Katowice
207 wojciech broda kraków
208 witold chmielewski michałowice
209 100 Piotr Pabian Kraków
210 103 Paulina Miśta Szyce gUpota na świecie gUpota na świecie
211 104 Karolina Nowadczyk Szyce gUpota na świecie
212 102 Martyna Wojciechowska Kroczyce gUpota na świecie gUpota na świecie
213 101 ANDRZEJ BACA ZAWIERCIE gUpota na świecie gUpota na świecie
214 118 Mateusz Nowak Dzwonowice gUpota na świecie gUpota na świecie
215 Rafał Kot Wieliczka gUpota na świecie
216 107 Tomasz Sikora Katowice
217 Marlena Korytnicka Kraków Nidec All for dreams Nidec All for Dreams
218 Grzegorz Skubis Tychy Nidec All for dreams NIDEC ALL FOR DREAMS
219 115 Jarosław Jopek Tychy Dostartu
220 116 Jacek Majchrowski Tarnobrzeg CKB Tarnobrzeg
221 Bartłomiej Stanek Dąbrowa Górnicza
222 Grzegorz Skworc Siemianowice Śląskie Team Siemion
223 Agnieszka Demarczyk Siedliszowice gUpota na świecie gUpota na świecie
224 Wojciech Krupa Czasław Nidec All for dreams
225 112 TOMASZ DEJAS MYSŁOWICE
226 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
227 114 Wojciech Kowalik Siedliszowice gUpota na świecie gUpota na świecie
228 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
229 Kamil Kowalski Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
230 Piotr Kuna Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
231 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
232 Grzegorz Holewa wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
233 123 Łukasz Pawełek Kraków
234 Marta Lewandowska Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
235 Rafał Gołąbek Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Max Fliz Ekspedycja
236 124 Klaudia Targosz Bielsko Biała BRAVEHEART
237 Oliver Gajdowski Krakow Norafsport Norafsport
238 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
239 Katarzyna Mura Rybnik
240 Tomasz Skupień Skawinki
241 Michał Deska Katowice
242 Cal Hiebsch Krakow Norafsport Norafsport
243 Paweł Tworzydło Podleze
244 Jan Godyń Katowic Deloitte Adventure Team
245 PAWEŁ KULIKOWSKI CHEŁMEK Max-Fliz Ekspedycja
Następny biegxrun.io arrow back