xrun.io arrow back

Lista startowa

25/03/2018 Pani Mogiła

Dystans: 32 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbas Dobczyce DKB
2 Tomasz Mowa Kraków
3 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
4 Mateusz Tomaśko Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
5 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Solne Miasto
6 Piotr Flis Krakow
7 Piotr Perczyński Czarny Dunajec Norafsport Norafsport
8 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
9 6 Tomasz Bergel Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TKKF Uklejna Myślenice
10 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
11 25 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
12 63 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
13 Mirosław Madej Kraków
14 26 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
15 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
16 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
17 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
18 Marcin Rachwał Myslenice AdSerwis www.adserwisagrobud.pl
19 20 Maciej Sukiennik Limanowa POWER TRAINING Power Training
20 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team
21 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice
22 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
23 Dawid Warmus Częstochowa JuraTrail MFs
24 48 Krzysztof Knysak Częstochowa JuraTrail MFs
25 Krzysztof Chobot Częstochowa JuraTrail MFs
26 99 Michał Łuczyński Kraków
27 15 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
28 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
29 17 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
30 55 Marcin Rembiasz Nowy Sącz
31 7 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW
32 Łukasz Juszczyk Mała Wieś Niepołomice Biegają
33 27 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Tech Poland Czarty Krakow / KW Krakow
34 92 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
35 31 Anna Sukiennik Limanowa Power Training
36 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój EpicTeam™
37 Piotr Pyrć Kraków
38 14 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
39 11 Paweł Lewandowski Rzeszów
40 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza
41 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
42 Kinga Kwiatkowska Kraków BRAVEHEART
43 102 NATALIA PAPIEWSKA MYŚLENICE TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
44 89 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
45 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
46 Tomasz Rudnik Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Solne Miasto
47 56 Piotr Ranosz Młynne
48 42 Ireneusz Piskorz Kodeń
49 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
50 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto
51 19 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
52 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
53 Larysa Kokoszka Rupniów Norafsport Norafsport
54 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
55 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
56 9 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
57 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
58 Ewa Szyczewska Bydgoszcz
59 Oskar Krzyżyński Bydgoszcz
60 22 ARTUR LISZKOWSKI Kraków
61 8 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
62 Mateusz Kocarz Kraków
63 Iwona Płoskonka Stojowice
64 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice
65 30 Rafał Misztal Chrzanów Tim Małego Eskadra Kraków
66 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice SRTG Proszowice
67 28 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Tech Poland
68 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
69 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
70 10 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce SRTG Proszowice
71 12 Piotr Woźniak Wrocław
72 65 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Trening Grup Proszowice SRTG Proszowice
73 33 Artur PIłat Krzyżanowice
74 13 Roman Krupa Dzianisz
75 29 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
76 101 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki
77 21 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
78 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
79 Rafał Nowak Kraków Czyżyniaki Niepołomice Biegają (sympatyk)
80 16 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
81 52 Piotr Kosmęda Warszawa
82 18 Daniel Kulma Gdów
83 Danuta Bochenek Sułków
84 24 Marcin Gibała Bochnia 1972
85 23 Paweł Zając Kraków
86 38 Michał Wysota Sosnowiec
87 Paweł Samoraj Warszawa
88 53 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
89 49 Szymon Papież Białka Mocni Pomocni
90 32 Krzysztof Dziedzic Kraków
91 34 Andrzej Brodek Gliwice CERTUM
92 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
93 35 Jakub Uryga Kraków Deutsche Bank Marathon Team
94 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
95 Wojciech Śpiewak Wilkowice
96 Michal Urbanowicz Krakow
97 36 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
98 60 Szymon Pyrć Kraków
99 Grzegorz Główczyk Grybów
100 37 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
101 43 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
102 39 Michał Nocuń Jaworzno
103 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
104 Grzegorz Gancarz kraków
105 94 Kamila Lisowska Zabrze
106 40 Mateusz Kołodziej Katowice
107 85 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N
108 86 MAGDALENA WUJDA KRAKÓW J U V E R U N J U V E R U N
109 51 Michał Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
110 Barbara Komorniczak Kielce Najwyżej się wrócimy
111 44 stefan kucz strzebiń kb.strzelec strzebiń
112 41 czesław węglarz kedzierzyn kozle niezrzeszony
113 71 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź
114 45 Krzysztof Hałatek Zaborze
115 46 Wojciech Podlewski Tarnów KS Sportiva
116 61 Damian Aksamit Mniszów Kolonia SRTG Proszowice SRTG Proszowice
117 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
118 Grzegorz Jarosz Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy
119 76 Marcin Leśniak Bochnia Salt Runners
120 77 Anna Leśniak Bochnia Salt Runners
121 50 Paweł Miśkiewicz Kraków
122 54 Artur Blicharz Żurowa KS Sportiva
123 Bożena Seremet Kraków BBL Kraków
124 47 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega
125 57 Sebastian Bogdał Kraków NOWA HUTA TEAM
126 58 Monika Turczyńska Warszawa
127 59 Przemysław Krajewski Warszawa LECZO TEAM
128 62 Dariusz Makles Radonie
129 tomasz renkiel gliwice
130 Roman Ficek skawica KW Kraków
131 Adrian Szczekutowicz Warszawa Husaria Race Team Husaria Race Team
132 Marek Jarema Kraków 1969
133 88 Małgorzata Daszkiewicz Płock POWER TRAINING
134 75 Bożena Grela Katowice
135 64 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl gregzarnowski.pl
136 80 Jakub Petrylak Kraków
137 83 Radosław Jurek Kraków SRH
138 Sebastian Krosny Mikołów BodyDry Biegaton Mikołów
139 Piotr Styczeń Chęciny CKBabcie/WoźniakRunningTeam
140 96 Michał Stawiński Wrocław
141 66 Arkadiusz Salamon Kraków
142 97 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
143 100 Tomasz Zawila Drogheda
144 68 weronika siwecka Węgrzce
145 67 Mateusz Monica Krynica Zdrój Apartamenty Łemko Krynica Zdrój team
146 72 Katarzyna Czerwonka Kraków
147 Andrzej Klimczyk Radziszów InMogilany Cycling Team
148 69 Michał Parwa Kraków n.p.m.
149 Waldemar Kozera Kraków
150 TOMASZ Kisielewski Kraków SRH Krakow
151 70 Wojciech Krzysztofik Miechów Husaria Race Team Husaria Race Team
152 Piotr Prażmowski Kraków Am Nat Gym Kraków
153 Michał Ślęzak Mietniów Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
154 73 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
155 74 Tomasz Chmielewski Żory BWOTR.PL blog biegowy
156 Piotr Dronszczyk Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
157 78 Krystian Mieszkian Nowy Dwór Mazowiecki
158 Łukasz Rybak Zabawa Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
159 79 Paweł Wojciechowski Kraków J U V E R U N
160 82 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
161 81 Piotr Słota Pińczów Eurocash
162 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
163 84 Kinga Grela Kraków Costa Kliny Team Costa Kliny Team
164 95 Piotr Sikora Katowice
165 wojciech broda kraków
166 Łukasz Filipczak Kraków
167 90 Piotr Krzeszowski Przeworno
168 87 Piotr Pabian Kraków
169 Łukasz Świerczek Sosnowiec Mysi Pysi i Różowe Jednorożce
170 91 Tomasz Sikora Katowice
171 98 Jarosław Jopek Tychy Dostartu
172 93 Łukasz Krawczyk Brzozówka Budago.pl
173 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
174 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
175 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
176 103 Łukasz Pawełek Kraków
177 Tomek Kot Kraków
178 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
179 Jakub Gorzelańczyk Golęczewo Tour de Run Tour de Run
180 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Runnig Team
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg
Następny biegxrun.io arrow back