xrun.io arrow back

Lista startowa

07/10/2018 Ołtarz w Chmurach

Dystans: 21 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbas Dobczyce DKB
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza
3 Tomasz Mowa Kraków
4 Mateusz Tomaśko Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
5 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Solne Miasto
6 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
7 6 Tomasz Bergel Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TKKF Uklejna Myślenice
8 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
9 20 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
10 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
11 Mirosław Madej Kraków
12 21 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
13 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
14 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
15 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
16 Marcin Rachwał Myslenice AdSerwis www.adserwisagrobud.pl
17 Katarzyna Kędracka Kraków
18 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team
19 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice
20 44 Michał Łuczyński Kraków
21 13 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
22 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
23 15 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
24 22 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Tech Poland Czarty Krakow / KW Krakow
25 41 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
26 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój EpicTeam™
27 Piotr Pyrć Kraków
28 12 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
29 10 Paweł Lewandowski Rzeszów
30 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza
31 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
32 47 NATALIA PAPIEWSKA MYŚLENICE TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
33 40 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
34 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
35 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto
36 17 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
37 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
38 27 KRZYSZTOF MIĘTKA KRAKÓW
39 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
40 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
41 8 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
42 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
43 19 ARTUR LISZKOWSKI Kraków
44 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
45 Mateusz Kocarz Kraków
46 Iwona Płoskonka Stojowice
47 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice Spartan Race Trening Group Proszowice
48 26 Rafał Misztal Chrzanów Tim Małego Eskadra Kraków
49 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Team Grup Proszowice SRTG Proszowice
50 23 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Tech Poland
51 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
52 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
53 9 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce SRTG Proszowice
54 Krzysztof Chlebowski Głuszyca Klub Biegacza KP
55 11 Roman Krupa Dzianisz
56 24 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
57 18 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
58 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
59 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
60 16 Daniel Kulma Gdów
61 Danuta Bochenek Sułków
62 30 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
63 25 Krzysztof Dziedzic Kraków
64 Daniel Słowik Żabno - OCR Team Master's Gym
65 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
66 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
67 Wojciech Śpiewak Wilkowice
68 Michal Urbanowicz Krakow
69 Grzegorz Główczyk Grybów
70 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
71 42 Pawel Ostrowski Rzeszów
72 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
73 Grzegorz Gancarz kraków
74 32 Damian Aksamit Mniszów Kolonia SRTG Proszowice SRTG Proszowice
75 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
76 29 Paweł Miśkiewicz Kraków
77 31 Sebastian Bogdał Kraków NOWA HUTA TEAM
78 tomasz renkiel gliwice
79 36 Bożena Grela Katowice
80 Rmigiusz Wruk Opole BIEG OPOLSKI
81 43 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
82 34 Wojciech Krzysztofik Miechów Husaria Race Team Husaria Race Team
83 Tomasz Stankiewicz Kraków
84 Michał Ślęzak Mietniów Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
85 Marcin Palacz Brzeg Optima Cardio
86 35 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
87 37 Tomasz Stankiewicz Kraków Group Training
88 Łukasz Wójcik Lublin
89 45 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
90 Piotr Dronszczyk Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
91 Kinga Laburda Kraków Eskadra Kraków
92 Łukasz Rybak Zabawa Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
93 38 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
94 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
95 39 Piotr Pabian Kraków
96 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
97 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
98 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
99 46 Łukasz Golec Rzeszów Husaria Race Team
100 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
101 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Runnig Team
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg
Następny biegxrun.io arrow back