xrun.io arrow back

Lista startowa

18/11/2018 Biała Dama

Dystans: 15 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 67 Marcin Korbass Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza
3 Tomasz Mowa Kraków
4 Mateusz Tomaśko Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
5 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Solne Miasto
6 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
7 6 Tomasz Bergel Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
8 62 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
9 20 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
10 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
11 Mirosław Madej Kraków
12 21 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
13 55 Adam Czernecki Myślenice ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
14 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
15 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
16 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
17 68 Marcin Rachwał Myslenice Puzzle Team www.adserwisagrobud.pl
18 Katarzyna Kędracka Kraków
19 49 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team Evil Team
20 2 Dariusz Żądło Myślenice ALKO-Team Tkkf Uklejna Myślenice
21 71 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
22 72 Robert Marcinkiewicz Częstochowa JuraTrail MFs
23 45 Michał Łuczyński Kraków
24 13 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
25 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
26 15 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
27 22 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Technologies Poland Czarty Krakow / KW Krakow
28 43 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
29 Edyta Gródecka Niepołomice Niepołomice Biegają
30 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój AMBITIOUS RUNNERS TEAM
31 Piotr Pyrć Kraków
32 57 Maciej Więcek Kraków Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil inov-8
33 12 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
34 10 Paweł Lewandowski Rzeszów Biegnięty Inaczej ;)
35 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza
36 50 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
37 47 NATALIA PAPIEWSKA MYŚLENICE ALKO-Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
38 42 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
39 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
40 58 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
41 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
42 Grażyna Mucha Kraków
43 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto
44 17 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
45 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
46 27 KRZYSZTOF MIĘTKA KRAKÓW
47 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
48 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
49 8 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
50 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
51 19 ARTUR LISZKOWSKI Kraków
52 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
53 Iwona Płoskonka Stojowice
54 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
55 26 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos
56 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
57 23 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Tech Poland
58 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
59 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
60 9 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
61 11 Roman Krupa Dzianisz
62 24 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
63 18 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
64 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
65 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
66 16 Daniel Kulma Gdów
67 Danuta Bochenek Sułków
68 30 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
69 25 Krzysztof Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
70 Daniel Słowik Żabno - OCR Team Master's Gym
71 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
72 Grzesiek Grzesiak Zielonki EULEO EULEO Biega
73 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
74 Wojciech Śpiewak Wilkowice
75 56 Grzegorz Główczyk Grybów
76 70 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
77 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
78 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
79 Grzegorz Gancarz kraków
80 32 Damian Aksamit Mniszów Kolonia Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
81 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
82 29 Paweł Miśkiewicz Kraków
83 31 Sebastian Bogdał Kraków Czarujące Śpiochy - NH TEAM NOWA HUTA TEAM
84 63 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
85 65 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
86 Marek Jarema Kraków 1969
87 36 Bożena Grela Katowice
88 44 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
89 73 weronika siwecka Węgrzce
90 34 Wojciech Krzysztofik Miechów
91 Tomasz Stankiewicz Kraków
92 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
93 Marcin Palacz Brzeg Optima Cardio
94 35 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
95 38 Tomasz Stankiewicz Kraków GT TEAM Group Training
96 46 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
97 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
98 64 Kinga Laburda Kraków Eskadra Kraków
99 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
100 37 Paolo Davi Kraków Dacza Turysty i Biegacza
101 40 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
102 39 Piotr Słota Pińczów Eurocash
103 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
104 41 Piotr Pabian Kraków Słodkie Pączki
105 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
106 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
107 52 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
108 48 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
109 51 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Running Team
110 Sebastian KOSTKA Myslowice
111 59 Andrzej Harewski Ruda Śląska WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
112 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają
113 54 Rafał Porębski Zawada Puzzle Team Evil Team
114 Kacper Kościelniak Raba Niżna Gorący Potok Team 1996
115 Konrad Biernat Niepołomice Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
116 60 Piotr Chwalba Kraków
117 Magdalena Hetka Wolsztyn
118 61 KAZIMIERZ JABŁOŃSKI Prądy 1951
119 Katarzyna Dura Kraków
120 66 Marek ZAPIÓR Bytom BTM Runners BTM Runners
121 69 Natalia Olesiak Kraków Los Pantalones Rojos
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg