xrun.io arrow back

Lista startowa

10/02/2019 Tajemnicze Kopce

Dystans: 21 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub Kategoria
1 Marcin Korbass Dobczyce DKB Dobczycki Klub Biegacza M30
2 92 Sylwester Poltorak Krzyszkowice DKB-XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza M40
3 136 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków M50
4 Marcin Korbas Dobczyce M20
5 142 Sylwia Pasecka Gliwice IB Team K40
6 96 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka Solne Miasto K30
7 205 Bożka Sikora Myślenice TKKF Uklejna Myślenice K30
8 6 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M30
9 9 Bolesław Kasperek Myślenice Cienkie Bolki TKKF UKLEJNA MYŚLENICE M30
10 133 Adam Czernecki Myślenice Cienkie Bolki TKKF Uklejna Myślenice M40
11 132 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA M50
12 24 Piotr Figlewicz Myślenice Polplast biega I M30
13 206 Marek Bębenek Myślenice Cienkie Bolki M30
14 187 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams K30
15 Michał Łuczyński Kraków M40
16 203 Dawid Wawrzusiak Brzączowice M40
17 20 Łukasz Tobera Sławkowice M40
18 37 Artur Marzec Wieliczka RUN4FUN M40
19 209 Mariusz Rogula Dobczyce ROZBIEGANE GORYLE ROZBIEGANE DOBCZYCE M40
20 93 Modesta Wis Brzesko Mroźne Pączki K20
21 229 Andrzej Szczepocki Niepołomice M40
22 51 Grzegorz Woźniak Chełm M30
23 26 Piotr Drosdzol Chorzów zdychom ale leca 41-506 M20
24 44 Zbyszek Czelny Kraków Jah Creation M30
25 208 Kamil Sajak Dobczyce ROZBIEGANE GORYLE ROZBIEGANE DOBCZYCE M20
26 Michał Bodzioch Zielonki Jah Creation M30
27 130 Marcin Dzierwa Kraków Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Nowa Huta Team M30
28 184 Kinga Kwiatkowska Kraków XRUN.IO Alpin Sport Team K30
29 Marek Olszewski Sygneczów 3DVSN.com Tri Division triathlon team M60+
30 227 Konrad Dziewoński Kraków M40
31 104 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
32 KRZYSZTOF MIĘTKA KRAKÓW B/D
33 86 Daniel Żuchowski Kraków X-MUAY MUAY RUNNING TEAM/XRUN M30
34 158 Piotr Piątoń Wieliczka Niepołomice Biegają M40
35 146 Łukasz Flisiński Sosnowiec M30
36 221 Witold Kociołek Kraków #AdamCzerwińskiTeam M40
37 Marek Burda Niepołomice Solne Miasto Niepołomice biegają M50
38 Julia Zarycka Kraków Dobre sobie K30
39 14 Rafał Misztal Chrzanów Tim Małego Los Pantalones Rojos M40
40 174 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice M40
41 154 Krzysztof Zemła Malinowice M50
42 Roman Krupa Dzianisz M30
43 60 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki Obiboki M30
44 Marcin Świątek Bielsko Biała Wataha-Łączy nas bieganie Virtual Runner Club M40
45 7 Rafał Nowak Kraków Niepołomice Biegają o. Kraków Niepołomice Biegają (sympatyk) B/D
46 Dorota Bądziul Rzeszów K30
47 144 Michał Wysota Sosnowiec M40
48 Sabina Zontek Bielsko Biała Wataha-Łączy nas bieganie Wataha-łączy nas bieganie K40
49 58 Michał Nocuń Jaworzno M30
50 147 Paweł Gądek Skawina M30
51 Jakub Węgłowski Rzeszów SAMSELECE M30
52 173 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N J U V E R U N M40
53 MAGDALENA WUJDA KRAKÓW J U V E R U N J U V E R U N B/D
54 Czesław węglarz KEDZIERZYN KOZLE 1964 M20
55 4 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega M30
56 tomasz renkiel gliwice Companeros Asfalt Team M40
57 87 Roman Ficek Skawica X-MUAY MUAY RUNNING TEAM/XRUN M30
58 185 Marek Jarema Kraków 1969 1969 M50
59 Zbigniew Rajtar Kraków Rontil-Compass Rontil - Compass B/D
60 107 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl M30
61 Dariusz Frąc Gliwice Night Runners Gliwice Night Runners Gliwice M40
62 196 Michał Parwa Dziekanowice n.p.m. M30
63 33 Agnieszka Cyganek Kraków BeFit24Team BeFit24 K40
64 34 Przemysław Królikowski Kraków BeFit24Team BeFit24 M40
65 151 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna K30
66 85 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się! M40
67 35 Wiesław Misiak Kraków BeFit24Team BeFit24 M50
68 32 Łukasz Wójcik Lublin Cytrynowe Curry??? M30
69 30 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes Wieliczka M30
70 27 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes Ogień! M30
71 218 Zbyszek Kwiecień Tychy fFaudana Faudana/Team Papry M60+
72 wojciech broda kraków Hutasy Running Team M50
73 148 Paulina Miśta Szyce gUpota na świecie K30
74 161 Martyna Wojciechowska Kroczyce gUpota na świecie gUpota na świecie K20
75 108 Andrzej Baca Zawiercie gUpota na świecie gUpota na świecie M40
76 119 Agnieszka Demarczyk Siedliszowice gUpota na świecie gUpota na świecie K20
77 157 Tomasz Dejas Mysłowice M40
78 Paweł Zając Kraków Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes Ogień! B/D
79 163 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
80 97 Marta Lewandowska Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja K30
81 88 Tomasz Skupień Skawinki X-MUAY MUAY RUNNING TEAM/XRUN M30
82 175 Paweł Tworzydło Kraków Pikusie Running Team M40
83 98 Paweł Kulikowski Chełmek Max-Fliz Ekspedycja M40
84 217 Magdalena Klimek Kraków K40
85 72 Sebastian Kostka Mysłowice M30
86 65 Jeremiasz Górniak Jaworzno KB MCKiS Jaworzno M20
87 77 Kamil Bojko Myślenice Polplast biega I Polplast biega M30
88 188 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
89 38 Adam Górniak Jaworzno KB MCKIS Jaworzno M50
90 68 Dominika Brol Siemianowice Śląskie Endurance team K30
91 54 Stanisław Krótki Kraków M40
92 99 Łukasz Krzyżanowski Kraków Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Max Fliz Ekspedycja M30
93 100 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Max Fliz Ekspedycja M40
94 102 Łukasz Daniel Gdów #AdamCzerwińskiTeam Gdów Proud Runners M30
95 167 Mateusz Dyrek Mszana Górna M30
96 194 Aleksandra Tomecka Kraków K30
97 219 Dorota Czamara Otwock JBRT4FUN JacekBiega Running Team K30
98 164 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze M30
99 213 Jakub Wach Kraków ROZBIEGANE GORYLE M30
100 182 Irmina Marczyk Kraków STORM Kraków STORM Krakow K30
101 193 Piotr Chwalba Kraków M30
102 19 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M40
103 223 Kazimierz Jabłoński Prądy - M60+
104 131 Marcin Sałach Polanka GPR Myślenice M30
105 Bogdan Szewc Kraków B/D
106 Jakub Ledwoń Gliwice WKURW_TEAM Night Runners Gliwice M40
107 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS LOS TREPOS COMPANIEROS M40
108 117 Czesław Teszner Mizerów 1985 M30
109 95 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa M40
110 Grzegorz Gurecki Racibórz M30
111 214 Artur Marczyk Kraków STORM Kraków M30
112 67 Marcin Semberecki Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane M30
113 66 Maciej Suchowian Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane M40
114 126 Marcin Dyrek Kraków M30
115 1 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
116 Tomasz Nosal Nosal Zakopane M30
117 Kalina Jaglarz Wilkowisko save the bees K20
118 192 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec M40
119 Justyna Hebda Świątniki Górne K20
120 Wojciech Witek Tarnów B/D
121 183 Kuba Bednarz Zakopane Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team DRUŻYNA SZPIKU M30
122 141 Anna Laska Ropczyce OCR Team Dębica OCR TEAM DĘBICA K30
123 18 Piotr Lipa Żyraków OCR Team Dębica M30
124 57 Sylwia Sendek Koszyce WKURW_TEAM K30
125 166 Sebastian Starzyk Tarnów OCR Team Dębica OCR TEAM Dębica M30
126 116 Damian Bernady Łęki Husaria Race Team Husaria Race Team M30
127 195 Marta Tuchołka Kraków Poco Loco Poco Loco K30
128 168 Jarosław Jaglarz Wilkowisko Wilq M50
129 224 Tomasz Lichoń Dobczyce M40
130 Szymon Seweryn Kraków M50
131 39 Grzegorz Karawacki Kęty M30
132 31 Marta Nocuń Jaworzno K30
133 17 Marek Geleta Kraków M50
134 61 Monika Sokołowska Wieliczka Cross Heroes - Ogień! K30
135 3 Ryszard Smuda Tychy M60+
136 13 Sławomir Szczurek Myślenice Cienkie Bolki M30
137 59 Katarzyna Mytnik Katowice Obiboki Obiboki K30
138 145 Darek Sadzik Kraków GrupaLuktrans.pl GRUPALUKTRANS.PL M30
139 Wojciech Grzegorzak Niepołomice B/D
140 45 Marcin Szopa Świątniki Górne M30
141 Edyta Szczepańska Kraków K30
142 Alfred Zabrzański Chrzanów parkrun Chrzanow 1954 B/D
143 198 Stanisław Radzik Łyczanka Cienkie Bolki M60+
144 5 Artur Kruczek Kraków M50
145 103 Piotr Balwierczak Wrocław Hercog runnig team Hercog Running Team M20
146 134 Bartek Krajewski Katowice male M40
147 46 Paweł Golonka Jaworzna M30
148 137 Aleksandra Pajor Leszczyńska Kraków K30
149 Marcin Kowalik Rzeszów PGE RUN Obrót PGE RUN Obrót M30
150 41 Jakub Mrowiec Kraków M30
151 128 Michał Skotniczny Kraków Euroclear Running Team Euroclear Running Team M20
152 165 Jacek Nycz Kraków M30
153 Michał Pełka Michałowice Payroll Team M30
154 2 Tomasz Daszczuk Warszawa M40
155 21 Sławomir Polański Kraków BeFit24Team M30
156 149 Cezary Pacek Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
157 Piotr Korbas Dobczyce DKB-XRUN.IO DKB M30
158 114 Mateusz Piątek Bukowno Hercog runnig team SM KaMos/ Hercog Running Team M20
159 155 Jordan Nowak Kraków Alior Running Team M30
160 Tomasz Much Kraków M30
161 56 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
162 176 Joanna Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! K30
163 22 Anna Gruhn Wrocław K30
164 23 Dominik Piwowarczyk Kraków DKB-XRUN.IO #AdamCzerwinskiTeam M30
165 Violetta Paul Gliwice Night Runners Gliwice K40
166 Michał Pawleta Gliwice Night Runners Gliwice M40
167 9 Łukasz Sztern Warszawa JBRT4FUN JacekBiega Running Team M30
168 8 Karolina Sobczak Kraków JBRT4FUN K30
169 16 Wojciech Naworyta Kraków Krakowski Klub Morsów Kaloryfer M50
170 11 Maciej Walentowski Warszawa JBRT4FUN 2heavy2stop M30
171 12 Martyna Bogucka Warszawa JBRT4FUN JacekBiega Running Team K40
172 13 Paweł Pawłowski Kraków M30
173 10 Jakub Pisarczyk Michałowice JBRT4FUN M40
174 53 Paweł Mrowiec Bibice Heineken Krakow Running Club M30
175 Radek Gola Zabierzów M30
176 25 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie M30
177 73 Paweł Siwek Niepołomice STG-NIEPOŁOMICE M30
178 15 Marta Kędziora Zabierzów Bocheński K30
179 Krzysztof Smuda Tychy M30
180 Olga Makowska Warszawa JacekBiega Running Team K30
181 171 Mariusz Krysta Bielsko-biała Taurusonthetrail M30
182 Monika Kastelik Bielsko Biała IRONIa K30
183 42 Tomasz Ogórka Kraków M40
184 43 Artur Zięba Kraków Poranny Patrol M40
185 200 Mariusz Tarkowski Piotrków Kujawski M40
186 52 Szymon Drosdzol Wrocław zdychom ale leca M20
187 139 Karina Surowiec Kraków Kabanoski Running Team K30
188 28 Łukasz Kwiatkowski Wrocław zdychom ale leca #SOBASTEAM M20
189 110 Łukasz Pawlik Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam Gdów Proud Runners M30
190 29 Katarzyna Kocon Kraków BeFit24Team BeFit24 K20
191 153 Justyna Kurtek Kraków BeFit24 K30
192 111 Anna Lorenz Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam K30
193 36 Anna Brydniak Kraków K40
194 216 Kamil Ciuruś Bucze M20
195 Agnieszka Furman Kraków OchajoRun & Friends K30
196 Tomasz Pasek wieliczka M30
197 55 Łukasz Golonka Pasierbiec M30
198 40 Marcin Peter Katowice Rebellion of Free Runners M40
199 Anna Szachowicz Kraków K20
200 112 Kazimierz Kostkowski Dobczyce M40
201 48 Tomasz Leszko Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ M40
202 162 Kamila Latacz Kroczyce gUpota na świecie K30
203 Mateusz Dynia Dobczyce M20
204 49 Katarzyna Kuras Chełmek Zadyszka Oświęcim K40
205 50 Janusz Kuras Chełmek Zadyszka Oświęcim M40
206 78 Konrad Osiński Myślenice Polplast biega I M40
207 47 Marcin Sławek Kraków Drużyna Szpiku Drużyna Szpiku M30
208 Michał Furman Kraków OchajoRun & Friends M30
209 Sebastian Piskorz Krzeszowice M20
210 79 Robert Łabędź Myślenice Polplast biega II M40
211 76 Rafał Braś Osieczany Polplast biega II Polplast biega M40
212 83 Tomasz Piwowarczyk Dobczyce Polplast biega M20
213 75 Marcin Wysocki Skrzynka Polplast biega II M40
214 80 Jean-Louis CARNIS Myślenice Polplast biega M50
215 118 Ula Pawlik Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam K30
216 81 Aleksander Dera Kraków Polplast biega I M30
217 82 Rafał Szczurek Konary Polplast biega II M40
218 140 Andrzej Jachimiak Warszawa JBRT4FUN M30
219 Monika Rękosiewicz-Tokarz Głogów Małopolski Szczęśliwe Misie TKKF K40
220 89 Kamila Perucka Rabka Zdrój X-MUAY MUAY RUNNING TEAM/XRUN K20
221 84 Jakub Lenarczyk Warszawa M40
222 Aneta Ledwoń Gliwice Night Runners Gliwice Night Runners Gliwice K40
223 91 Jakub Woźniak Kraków dotfizjo dotfizjo M20
224 Wojciech Jaremek Zamość M30
225 69 Gosia Gniadek Kraków Dabex-Bolt Dabex-Bolt K40
226 63 Tomasz Prelich Kraków M30
227 64 Przemysław Krzyżanowski Jaworzno Husaria Race Team Husaria Race Team M30
228 62 Marta Paprocka Rabka Zdrój K30
229 105 piotr brol Siemianowica endurance team Endurance Team M30
230 70 Grzegorz Gruszka Siemianowice Śląskie Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Endurance Team M40
231 Agnieszka Sosnowska Sosnowiec Prze(w)Aga K30
232 71 Waldemar Grabiński Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza M40
233 152 Anna Niespodziana Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza K30
234 106 Agata Wolska Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam Gpr K30
235 Katarzyna Staniszewska Duda Ozimek Tim jest Tim K40
236 74 Marcin Judasz Mysłowice M30
237 90 Sebastian Dyrga Kraków X-MUAY MUAY RUNNING TEAM/ XRUN M40
238 94 Witold Podsadecki Cięcina M40
239 160 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła Alpin Sport Team M50
240 101 Tomasz Siwiecki Kraków Muay Running Team M40
241 125 Michał Turlej Jasień - Brzesko M30
242 191 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
243 109 Marcin Kopciewski Białystok M30
244 124 Artur Frosztęga Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE M40
245 150 Agata Gaweł Kraków LGBS Running Team LGBS Running Team K30
246 115 Bartosz Tochowicz Goleszów Olza Cieszyn M50
247 138 Jerzy Koczurek Bielsko-Biała M40
248 226 Marek Olszewski Sygneczów 3DVSN.com TriDivision M30
249 225 Tomasz Tajak Żory TriDivision M40
250 113 Paweł Pyszniak Kraków Befit24Team M30
251 180 Sławomir Sochacki Wieliczka M30
252 Anna Matysik Nawojowa góra K30
253 123 Karolina Ficek Skawica K30
254 Daniel Wahl Kościelisko T.S. AKS Chorzów M40
255 122 Paweł Dadej Wola Dębińska M30
256 120 Andrzej Kowalik Siedliszowice gUpota na świecie gUpota na świecie M50
257 121 Wojciech Kowalik Siedliszowice gUpota na świecie M40
258 127 Robert Knopek Gliwice M30
259 129 Szczepan Brzeski Bochnia M40
260 222 Małgorzata Pabiańczyk Myślenice K40
261 170 Jadwiga Bury Warszawa K20
262 190 Łukasz Kołpa Niedomice Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
263 Jakub Frankiewicz Kraków Aniołki Charliego Aniołki Charliego M40
264 189 Jakub Plucinski Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams M20
265 Marcin Błachno Kraków Aniołki Charliego M40
266 135 Przemysław Cychosz Kraków M30
267 Michał Wnęk Rzeszotary 3DVSN.com 3DVSN M20
268 143 Igor Ginalski Katowice zdychom ale leca M20
269 169 Justyna Kubska Kraków K20
270 Paweł Kawka Kraków M40
271 156 Bartosz Tomaszewski Warszawa M30
272 220 Justyna Potaczek Niedźwiefź MOK Mszana Dolna K30
273 181 Joanna Gądek Skawina Skawina Biega K30
274 199 Norbert Dworak Kunice M30
275 186 Jakub Brzozowski Pomiechówek M20
276 172 Sebastian Królak Kraków M30
277 Tomasz Machała Gliwice M40
278 178 Marcin Płoszaj Kraków Nowy Styl Running Team Nowy Styl Running Team M30
279 179 Małgorzata Malina-Pachacz Rabka Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno Biegnę Wolno Bo Mi Wolno K30
280 177 Katarzyna Krakowska Tworzydło Kraków K40
281 159 Bartłomiej Biernat Kraków M30
282 212 Paweł Piwowarczyk Dobczyce ROZBIEGANE GORYLE ROZBIEGANE DOBCZYCE M30
283 7 Tomasz Kopaczewski Kraków M50
284 211 Jacek Drewnicki Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE M40
285 201 Maciej Szłyk Inowrocław M40
286 210 Ireneusz Wojtan Dobczyce ROZBIEGANE GORYLE ROZBIEGANE DOBCZYCE M40
287 231 Natalia Ciastoń Prudnik K20
288 Przemek Mormul Kraków Panalpina M30
289 228 Artur Adamczyk Kraków M30
290 215 Marcin Batora Dębica M30
291 204 Ewelina Czernecka Myślenice K40
292 8 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
293 207 Grzegorz Opiał Wiśniowa Husaria Race Team M30
294 202 Jacek Dudek Wieliczka M40
295 230 Beata Świadek Wołowice K40
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg
Następny biegxrun.io arrow back