xrun.io arrow back

Lista startowa

07/04/2019 Pani Mogiła

Dystans: 32 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub Kategoria
1 128 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków M50
2 177 Jakub Bem Kraków Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Nowa Huta Team M20
3 Sylwia Pasecka Gliwice IB Team K40
4 193 Jakub Pluciński Kraków Nidec All for dreams Husaria Race Team M20
5 168 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Solne Miasto K30
6 58 Wojciech Ścieszka KRAKÓW 13elt Kraków-Balice M40
7 138 Sebastian Florek Gaboń Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team NORAFSPORT M30
8 204 Krzysztof Falkowski Kraków Woodward Runners M30
9 Piotr Biernawski Nowy Targ ATTIQ Team/Salming M40
10 185 Dominik Szczurek Myślenice X-MUAY MUAY RUNNING TEAM M40
11 3 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M30
12 208 Bolesław Kasperek Myślenice Cienkie Bolki TKKF UKLEJNA MYŚLENICE M30
13 162 Adam Czernecki Myślenice Cienkie Bolki TKKF Uklejna Myślenice M40
14 48 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA M50
15 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs JuraTrail MFs M40
16 220 Marek Bębenek Myślenice Cienkie Bolki M30
17 Michał Łuczyński Kraków M40
18 100 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW K20
19 56 Andrzej Szczepocki Niepołomice Niepołomice Biegają M40
20 30 Grzegorz Woźniak Chełm M30
21 Piotr Pyrć Kraków B/D
22 156 Kamil Sajak Dobczyce ROZBIEGANE GORYLE ROZBIEGANE DOBCZYCE M20
23 46 Marcin Dzierwa Kraków Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Nowa Huta Team M30
24 113 Tomasz Rudnik Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Solne Miasto M40
25 89 Bartosz Mierzeński Kraków PrzymierzeŁosia PrzymierzeŁosia M20
26 119 Ireneusz Piskorz Kodeń M30
27 40 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
28 Leszek Książek Kraków M50
29 70 Jarosław Michalek Kraków One Way Ticket M50
30 108 Katarzyna Piechula Bobla Tychy Team Papry K40
31 29 Anna Przebinda Kraków K20
32 186 Daniel Żuchowski Kraków X-MUAY MUAY RUNNING TEAM M30
33 53 Piotr Piątoń Wieliczka Niepołomice Biegają M40
34 51 Łukasz Flisiński Sosnowiec Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team M30
35 149 Marek Burda Niepołomice Solne Miasto Niepołomice biegają M50
36 222 Natalia Florek Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
37 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos M40
38 187 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice M40
39 35 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki Obiboki M30
40 Marcin Świątek Bielsko Biała Wataha-Łączy nas bieganie Virtual Runner Club M40
41 146 Piotr Kosmęda Warszawa B/D
42 33 Michał Nocuń Jaworzno M30
43 191 Piotr Kłembukowski Kraków KOLIBER TEAM M50
44 52 Paweł Gądek Skawina M30
45 165 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N J U V E R U N M40
46 166 Magdalena Wujda Kraków J U V E R U N J U V E R U N K30
47 107 Aleksander Karolczak Warszawa Wkurw_Team Wkurw_Team M20
48 60 Czesław Węglarz Kędzierzyn Koźle brak Multi Fit M50
49 114 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź K40
50 Anna Leśniak Bochnia Salt Runners Bochnia Salt Runners K30
51 Roman Ficek Skawica X-MUAY MUAY RUNNING TEAM/XRUN M30
52 112 Marek Jarema Kraków 1969 1969 M50
53 42 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl M30
54 39 Marek Mucha Kraków Apostles of Stars Apostles of Stars M30
55 54 Mateusz Monica Krynica Zdrój Apartamenty Łemko running team Apartamenty Łemko Krynica Zdrój team M40
56 124 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna K30
57 20 Łukasz Wójcik Lublin Cytrynowe Curry??? B/D
58 18 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes Wieliczka M30
59 16 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes Ogień! M30
60 136 Zbyszek Kwiecień Tychy Faudana/Team Papry M60+
61 99 Tomasz Dejas Mysłowice M40
62 155 Paweł Zając Kraków Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
63 196 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
64 169 Marta Lewandowska Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja K30
65 181 Tomasz Skupień Skawinki X-MUAY MUAY RUNNING TEAM M30
66 PAWEŁ KULIKOWSKI CHEŁMEK Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja M40
67 94 Sebastian Kostka Myslowice M30
68 36 Jeremiasz Górniak Jaworzno KB MCKiS Jaworzno M20
69 178 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
70 Piotr Bienias Warszawa M40
71 195 Adam Górniak Jaworzno KB MCKIS Jaworzno M50
72 73 Agnieszka Maronka Kraków 1970 K40
73 Dominika Brol Siemianowice Śląskie Endurance team K30
74 116 Łukasz Krzyżanowski Kraków Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team Max Fliz Ekspedycja M30
75 117 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max-Fliz Ekspedycja Max Fliz Ekspedycja M40
76 148 Łukasz Daniel Gdów #AdamCzerwińskiTeam Gdów Proud Runners M30
77 158 Mateusz Dyrek Mszana Górna M30
78 209 Aleksandra Tomecka Kraków K30
79 Dorota Czamara Otwock JBRT4FUN JacekBiega Running Team K30
80 74 Bartłomiej Sarka Rabka Zdrój M30
81 135 Kacper Kościelniak Raba Niżna Salco Garmin Team M20
82 188 Piotr Chwalba Kraków M30
83 69 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M40
84 Bogdan Szewc Kraków B/D
85 Dariusz Niszczot Kraków M20
86 Michał Brysz Kraków M30
87 77 Daria Bartosiewicz Warszawa Dzikie Grubasy Szatana Dzikie Grubasy Szatana K30
88 83 Radek Sawicki Warszawa Dzikie Grubasy Szatana DZIKIE GRUBASY SZATANA M30
89 Dariusz Gradek Krakow M60+
90 190 Czesław Teszner Mizerów 1985 M30
91 145 Marcin Topolski Jadowniki Nie dotyczy Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa M40
92 Katarzyna Nowak Warszawa Dzikie Grubasy Szatana Dzikie Grubasy Szatana K60+
93 Adrian Teszner Mizerów Runteam Pawłowice M20
94 125 Lilianna Sharma Sopot BBL AWFiS Gdańsk K30
95 38 Marcin Semberecki Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane M30
96 37 Maciej Suchowian Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane M40
97 81 Marcin Dyrek Mszana Górna M30
98 59 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
99 84 Tomasz Nosal Zakopane M30
100 Kalina Jaglarz Wilkowisko save the bees K20
101 75 PIOTR SZAWUL KRAKÓW ITMBW Kraków M40
102 85 Sylwia Sendek Koszyce Wkurw_team K30
103 131 Paweł Ostrowski Krzeszowice Rehmedica.pl M30
104 157 Sebastian Starzyk Tarnów OCR Team Dębica OCR TEAM Dębica M30
105 Damian Bernady Łęki Husaria Race Team Husaria Race Team M30
106 192 Marta Tuchołka Krakow Poco Loco Poco Loco K30
107 217 Tomasz Lichoń Dobczyce DKB M40
108 Szymon Seweryn Kraków M50
109 19 Marta Nocuń Jaworzno K30
110 67 Marek Geleta Kraków M50
111 1 Ryszard Smuda Tychy M60+
112 13 Sławomir Szczurek Myślenice Cienkie Bolki M30
113 34 Katarzyna Mytnik Katowice Obiboki Obiboki K30
114 200 Andre Correia Krakow Poco Loco M30
115 Wojciech Grzegorzak Niepołomice B/D
116 210 Michał Śliwa Myślenice AKVO Słońce Woda Owoce M30
117 80 Marcin Szopa Świątniki Górne M30
118 Edyta Szczepańska Kraków K60+
119 150 Katarzyna Szczepańska Niepołomice Niepołomice Biegają K20
120 4 Ariel Chudy Rydzyna R-team Rydzyna R-team Rydzyna M30
121 199 Stanisław Radzik Łyczanka Cienkie Bolki M60+
122 2 Artur Kruczek Kraków M50
123 Mariusz Pietrzyk Kraków M40
124 95 Arkadiusz Lasota Sosnowiec M40
125 24 Piotr Posyniak Brzeg TRI MISSION B/D
126 6 Krzysztof Wilk Katowice M40
127 49 Bartek Krajewski Katowice male M40
128 97 Paweł Golonka Jaworzna M30
129 Marcin Kowalik Rzeszów PGE RUN Obrót PGE RUN Obrót M30
130 25 Anna Posyniak Brzeg TRI MISSION B/D
131 23 Jakub Mrowiec Kraków M30
132 13 Piotr Żytnik Żary BUTTON'S TEAM BUTTON'S TEAM B/D
133 Michał Skotniczny Kraków Euroclear Running Team M20
134 55 Jacek Nycz Krakow M30
135 176 Michał Pełka Michałowice Payroll Team M30
136 Jakub Tarnawski Kraków KKB Dystans M50
137 14 Sławomir Polański Kraków BeFit24Team M30
138 180 Cezary Pacek Wieliczka Cross Heroes - Ogień! M30
139 Piotr Korbas Dobczyce DKB-XRUN.IO DKB M30
140 152 Jordan Nowak Kraków Alior Running Team M30
141 Tomasz Much Kraków M30
142 214 Monika Kulka Pisary K40
143 213 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
144 Joanna Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! K30
145 15 Anna Gruhn Wrocław K30
146 17 Tobiasz Chudy Rydzyna R-team Rydzyna R-TEAM RYDZYNA M30
147 5 Paweł Nalepa Biała Niżna CHILLOUT CREW CHILLOUT CREW M30
148 12 Robert Tychowicz Żary BUTTON'S TEAM M40
149 8 Łukasz Sztern Warszawa JBRT4FUN JacekBiega Running Team M30
150 7 Karolina Sobczak Kraków JBRT4FUN K30
151 10 Maciej Walentowski Warszawa JBRT4FUN 2heavy2stop M30
152 11 Paweł Pawłowski Kraków M30
153 Kaja Rekieć Dąbrowa Górnicza K20
154 9 Jakub Pisarczyk Michałowice JBRT4FUN M40
155 32 Paweł Mrowiec Bibice Heineken Krakow Running Club M30
156 76 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie M30
157 134 Paweł Siwek Niepołomice STG-NIEPOŁOMICE M30
158 104 Marta Kędziora Zabierzów Bocheński K30
159 Krzysztof Smuda Tychy M30
160 Mariusz Tarkowski Piotrków Kujawski M40
161 47 Jarek Straś Katowice M30
162 167 Karina Surowiec Kraków Kabanoski Running Team K30
163 111 Łukasz Pawlik Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam Gdów Proud Runners M30
164 21 Anna Brydniak Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team K40
165 Kamil Ciuruś Bucze M20
166 170 Tomasz Pasek Wieliczka M30
167 79 Lukasz Golonka Pasierbiec M30
168 22 Olaf Białek Kraków megatel.com.pl M50
169 31 Marcin Wiktorowski Rogozino M40
170 Justyna Hebda Dobczyce K20
171 Mateusz Dynia Dobczyce M20
172 26 Karol Pisarek Warszawa M30
173 28 Łukasz SEREMAK Bieruń BBB M30
174 27 Marek Kocur Bieruń Kaj jo jest? Kaj jo jest? M30
175 Katarzyna Kuras Chełmek Zadyszka Oświęcim K40
176 Janusz Kuras Chełmek Zadyszka Oświęcim M40
177 Katarzyna Stępień Kazanów K20
178 115 Ula Pawlik Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam 22 #AdamCzerwińskiTeam K30
179 50 Andrzej Jachimiak Warszawa JBRT4FUN M30
180 182 Kamila Perucka Rabka Zdrój X-MUAY MUAY RUNNING TEAM K20
181 82 TOMASZ BUGANIK OSIECZNICA M40
182 Wojciech Jaremek Zamość M30
183 133 Marta Paprocka Rabka Zdrój K30
184 Agnieszka Sosnowska Sosnowiec Sosna Radosna K30
185 41 Agata Wolska Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam Gpr K30
186 Katarzyna Staniszewska Duda Ozimek Tim jest Tim K40
187 Marcin Judasz Mysłowice M30
188 183 Sebastian Dyrga Kraków X-MUAY MUAY RUNNING TEAM M40
189 Bartosz Bielawski Katowice AGRESIVA Transformator M40
190 Andrzej Pyrek Zabrze AGRESIVA Transformator M50
191 Tomasz Nowak Tychy AGRESIVA Transformator M30
192 45 Michał Czardybon Wyry Czarne Stopy Czarne Stopy M30
193 Witold Podsadecki Cięcina M40
194 91 Marek Sokołowski Mysłowice Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team M50
195 153 Michał Turlej Jasień - Brzesko M30
196 179 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
197 90 Marcin Kopciewski Białystok M30
198 43 Stefan Kucz Strzebiń M60+
199 223 Magdalena Bury Kiełczów K30
200 189 Sławomir Sochacki Wieliczka M30
201 44 Mateusz Migacz Nowy Sącz M30
202 66 Łukasz Jasikowski Gliwice Koniuchy OCR Koniuchy OCR M20
203 93 Krzysztof Wankiewicz Jelcz Laskowice GVT M40
204 68 Maciek Nalepa Nowy Sącz Impala Race Team M30
205 Justyna Kubska Kraków K20
206 Paweł Kawka Kraków M40
207 88 Justyna Potaczek Niedźwiedź MOK Mszana Dolna K30
208 139 Norbert Dworak Kunice M30
209 103 Tomasz Kopaczewski Krakow M50
210 110 Karol Barzyk Mogilany M40
211 72 Marcin Batora Dębica SRTG Dębica M30
212 64 Anna Gros Skawina Skawina Biega Skawina Biega K40
213 57 Marcin Wiącek Jasło Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M40
214 101 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
215 218 Andrzej Dyląg Piekiełko KS Limanowa Forrest KS Limanowa Forrest M40
216 62 Rafał Magner Ruda Śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para M40
217 63 Aneta Magner Ruda śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para K30
218 172 Jacek Gardener Warszawa JacekBiega Running Team M50
219 61 Michał Jezierski Pruszków M40
220 105 Artur Hola Namysłów Activrun Namysłów M20
221 221 Patryk Fryzowicz Zakopane Top Brand Top Brand M30
222 205 Dawid Maczuga Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M30
223 65 Grzegorz Olender Wrocław M40
224 92 Konrad Duda Kraków M30
225 karol ksiądz kryry M30
226 Gordana Roźek Zakopane Bałkan hiking K40
227 129 Ilona Smoła Chrzanów K30
228 71 Bogusław Borek Strzebiń O co biega w Kaletach M40
229 Tomasz Majnusz Modlnica M30
230 78 Jakub Żak Gorliczyna M30
231 121 Bartłomiej Adamski Modlnica M40
232 144 Tomasz Tchoń Tarnów AA Tarnów M30
233 120 Łukasz Urbanowicz Kraków M40
234 159 Tomasz Koczwara Radomyśl Wielki 1977 M40
235 86 Tomasz Sowiński Stary Sącz Biały Miś Biały Miś M30
236 96 Tomasz Kobos Kraków Metoda Feldenkraisa Metoda Feldenkraisa M30
237 87 Paweł Łuka Dębica OCR Team Dębica OCR TEAM DĘBICA M30
238 137 Łukasz Stachnik Kraków M30
239 98 Paweł Graniczny Kraków M40
240 175 Michał Dąbrowski Warszawa Team ZabieganeDni Team ZabieganeDni M40
241 174 Magdalena Wilk Warszawa Team ZabieganeDni Team ZabieganeDni K40
242 Izabela Osyszko Kobyle K20
243 130 Sebastian Anioł Bochnia M40
244 102 Michał Sikora Gliwice BLUSZCZA M40
245 206 Marcin Morcinek Katowice BLUSZCZA M40
246 Marcin Zagata Warszawa M40
247 109 Konrad Francuz Mogilany Vege Runners M40
248 106 Daniel Chrzan Tarnów AA TARNÓW M30
249 203 Andrzej Chrzan Tarnów AA Tarnów M20
250 118 Shadi Ibrahim Lublin M30
251 140 Bartosz Kawiorski Krakow M30
252 123 Bogusław Witek Tarnów AA Tarnów M50
253 164 Jakub Józefiak Nowy Sacz Bokononi Bokononi M50
254 126 Grzegorz Smoła Chrzanow LDS M30
255 127 Janusz Miśkowiec Dobra KLIFORNIATRI M40
256 132 Anna Chrząścik Krzeszowice Płomyk Olkusz K40
257 122 Mateusz Pazdur Chrzanów Laser Dance Squad Laser Dance Squad M30
258 141 Łukasz Słowik Kraków Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka M40
259 olaf kacperski warszawa M40
260 Krzysztof Halagarda Kraków IP GBSC Active Crew IP GBSC Active Crew M30
261 142 Mariusz Ciapa Babica Wichry Beskidu T.R. M30
262 143 Rafał Leszko Kraków 444 M30
263 147 Andrzej Hołuj Kraków M50
264 151 Łukasz Przebinda Kraków M30
265 Kinga Gomołysek Głuchołazy Matner Running Team K30
266 160 Wojciech Siwek Niepołomice SRTG NIEPOŁOMICE SRTG NIEPOŁOMICE M20
267 163 Marta Józefiak Lipnica Wielka 1992 K20
268 154 Johan Zwaan Kraków M30
269 216 Michał Stopa Tychy MarcinŚwiercTEAM M30
270 194 Michał Filarski Mikołów Czarne Stopy M40
271 Jarosław Lasoń Kraków M40
272 161 Katarzyna Wilk Tarnów K30
273 184 Krzysztof Bujak Krakow Muay RUNNING TEAM Muay RUNNING TEAM M30
274 171 Jacek Cudek Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam #ADAMCZERWIŃSKITEAM M40
275 173 Agata Weber Warszawa JacekBiega Running Team K40
276 212 Rafał Pachacz Rabka-Zdrój M30
277 197 Adrian Bijatowski Mszana Dolna M30
278 198 Hubert Krzyżowski Mszana Dolna M30
279 201 Maciek Podgórny Kraków M30
280 215 Gerard Horajski Dębica M30
281 219 Sebastian Heda Pawłowice Śląskie FARTLEK M30
282 207 Sławomir Konopka Świniarska Fundacja Na Ratunek M40
283 211 Szczepan Tchoń Tarnów M20
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg
Następny biegxrun.io arrow back