xrun.io arrow back

Lista startowa

16/02/2020 Tajemnicze Kopce

Dystans: 21 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub Kategoria
1 Piotruś Wąsowicz Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza M30
2 125 Piotr Korbas Dobczyce XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza M30
3 123 Sylwester Poltorak Krzyszkowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza M40
4 200 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków M50
5 Marcin Korbas Dobczyce M30
6 314 Michał Nowakowski Częstochowa M30
7 77 Jakub Bem Kraków Janosiki Nowa Huta Team M20
8 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ EKSPEDYCJA Solne Miasto K30
9 Michał Kożuch Brzezna ASICS Factory Outlet Kraków M20
10 167 Marcin Bałaga Kraków Kto Dogoni Psa? M40
11 Krzysztof WILK Kraków M60+
12 288 Stanisław Radzik Łyczanka Suprerska 5 M60+
13 313 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE M40
14 237 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA M50
15 130 Piotr Figlewicz Myślenice Polplast biega 1 M30
16 21 JANUSZ WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA PORMAT JEDLICZE BIEGA M50
17 230 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams K30
18 68 Katarzyna Zachwieja Kraków K40
19 186 Katarzyna odomirska kraków K30
20 1 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam K40
21 290 Dawid Wawrzusiak Brzączowice M40
22 22 Łukasz Tobera Sławkowice M40
23 2 Artur Marzec Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam M40
24 304 Mariusz Rogula Dobczyce Rozbiegane Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
25 76 Marcin Zdąbłarz Chrzanów M30
26 50 Andrzej Szczepocki Niepołomice Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
27 149 Katarzyna Lenart Kłoś Lublin . K30
28 150 Artur Kłoś Lublin PKO Bank Polski M30
29 308 Kamil Kaliński Kraków M30
30 205 Marcin Dzierwa Kraków Janosiki Nowa Huta Team M30
31 177 Adam Bodurka Zakopane Go Aptiv! Go Aptiv! M20
32 273 Sławomir Hołówka Kraków klub M40
33 3 Paulina Pintscher Rabka Hej jak ta sarna! K30
34 120 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
35 216 Marcin Węgiel Jasło M30
36 4 Antoni Kaim Myślenice M60+
37 217 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M30
38 244 Piotr Piątoń Wieliczka Niepołomice Biegają M40
39 253 Łukasz Flisiński Sosnowiec Janosiki M30
40 WITOLD KOCIOŁEK KRAKÓW #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwiński Team M40
41 Natalia Florek Kraków Team Mountain Fuel Polska K20
42 Paweł Wiesiołek Katowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO Bagno M30
43 276 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Infinity-Gym Infinity-Gym K30
44 211 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos M40
45 Maciej Kofin Ochojno #AdamCzerwińskiTeam M40
46 278 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Training Group Proszowice M40
47 Wojciech Mytnik Katowice Endurance Team Endurance Team M30
48 209 Mateusz Żorniak Sieniawa Mega Fason Sieniawa M30
49 38 Agnieszka Różycka Kraków NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA K40
50 19 Pawel Ostrowski Rzeszów M30
51 134 Michał Nocuń Jaworzno M30
52 5 Krzysztof Hałatek Zaborze M40
53 Artur Blicharz Żurowa KS Sportiva M60+
54 23 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega M30
55 51 Marek Jarema Kraków 1969 M60+
56 73 weronika siwecka Węgrzce K40
57 67 Wojciech Krzysztofik Wieliczka - M30
58 275 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes Wieliczka M20
59 174 Agata Gomółka Kraków XRUN DKB MOK Mszana Dolna K30
60 79 Tomasz Stankiewicz Kraków GT TEAM Group Training M60+
61 41 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team K30
62 Krystian Mieszkian Nowy Dwór Mazowiecki M60+
63 40 Kinga Laburda Kraków KLIfornia TRI K40
64 238 Paweł Zając Kraków Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
65 248 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
66 29 Łukasz Golec Rzeszów Bobo M30
67 Tomek Kot Kraków M60+
68 Marta Lewandowska Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja K30
69 24 Tomasz Skupień Skawinki Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
70 Tomasz Skupień Skawinki M30
71 231 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
72 49 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
73 206 Tomasz Stach Tymbark Aligator Team Aligator Team M30
74 271 Paweł Stachurski Łańcut M30
75 232 MACIEJ MARZEC WOLA BATORSKA Nidec All for dreams Nidec M40
76 204 Daniel Wojtowicz Ustrzyki Dolne Nauka Biega Nauka Biega M40
77 247 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Janosiki KrzysiekSolecki M40
78 196 Aureliusz Idzik Kornatka M40
79 296 Mateusz Dyrek Mszana Górna M30
80 255 Irmina Marczyk Krakow STORM Kraków STORM Krakow K30
81 310 Piotr Chwalba Kraków M30
82 292 Radosław Buczyński Gliwice Companeros Asfalt team M30
83 52 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M40
84 Marcin Sałach Polanka GPR Myślenice M60+
85 Jarek Czuba Kraków Mountain Fuel M20
86 240 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS M40
87 Michał Brysz Kraków SBG PODBIEG M30
88 74 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa M40
89 104 Marcin Semberecki Zakopane Sokół TG Sokół Zakopane M30
90 147 Maciej Suchowian Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane M40
91 61 Marcin Kilar Kraków M30
92 57 Justyna Mamala Kraków Pamtrans K20
93 6 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
94 234 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams M40
95 262 Kuba Bednarz Zakopane Janosiki DRUŻYNA SZPIKU/ Bieganie w Górach M30
96 301 Tomasz Lichoń Dobczyce XRUN DKB DKB M40
97 311 Ireneusz Tyliba Przeginia Jura Team M40
98 135 Marta Nocuń Jaworzno K30
99 218 Sławomir Szczurek Myślenice XRUN DKB M40
100 Tomasz Lichon Dobczyce Xrun DKB M40
101 Darek Sadzik Kraków GrupaLuktrans.pl GRUPALUKTRANS.PL M60+
102 136 Wojciech Grzegorzak Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam M40
103 Michal Śliwa Myślenice STROMO prace wysokościowe M30
104 235 Marcin Szopa Świątniki Górne M30
105 126 Katarzyna Szczepańska Niepołomice Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają K20
106 Mariusz Pietrzyk Kraków M40
107 Paweł Łabuz Rzeszów OVB ALLFINANZ Renata Chudziak-Mazur OVB ALLFINANZ Renata Chudziak-Mazur M40
108 7 Paweł Golonka Jaworzna O! M60+
109 254 Aleksandra PajorLeszczyńska KRAKOW K30
110 109 Jacek Nycz Krakow M30
111 25 Sławomir Polański Kraków M30
112 188 Jordan Nowak Kraków Kabanoski Running Team Alior Running Team M30
113 53 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
114 215 Joanna Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! K30
115 20 Paweł Pawłowski Kraków Podhalański Versace Team M30
116 8 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie SRTG NIEPOŁOMICE STG-NIEPOŁOMICE M30
117 71 Mariusz Krysta Bielsko-biała Taurusonthetrail M30
118 9 Adam Woźniacki Lublin GetGym M40
119 59 Artur Zięba Kraków Poranny Patrol M40
120 250 Karina Surowiec kraków Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team K30
121 60 Anna Lorenz Wieliczka 1980 #AdamCzerwińskiTeam K30
122 10 Anna Brydniak Kraków Koniu Squad Koniu Squad K40
123 236 Lukasz Golonka Pasierbiec M30
124 89 Marcin Peter Katowice Rebellion of Free Runners M40
125 145 Kazimierz Kostkowski Dobczyce M40
126 Karol Pisarek Warszawa M30
127 219 Konrad Osinski Myślenice Polplast biega 2 M40
128 220 Robert Łabędź Myślenice Polplast biega 1 M40
129 226 Rafał Braś Osieczany Polplast biega 2 Polplast biega M40
130 221 Rafał Szczurek Konary Polplast biega 1 M40
131 84 Joanna Pagacz Kraków TBC K30
132 Marta Paprocka Rabka Zdrój K30
133 46 Sebastian Dyrga Kraków MUAY RUNNING TEAM AZS AWF KRAKÓW MASTERS/MUAY RUNNING TEAM M40
134 Bartosz Bielawski Katowice Transformator M40
135 11 Michał Czardybon Wyry Czarne Stopy M30
136 70 MAREK SOKOŁOWSKI Mysłowice Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team M50
137 176 Michał Turlej Jasień - Brzesko M30
138 133 Tomasz Tajak Kraków TriDivision TriDivision M40
139 272 Paweł Pyszniak Kraków M30
140 Robert Knopek Gliwice M30
141 114 Jadwiga Bury Warszawa K20
142 195 Maciek Nalepa Nowy Sącz Kabanoski Running Team Impala Race Team M30
143 193 Bartosz Tomaszewski Warszawa COCO BONGO Pink Team M30
144 245 Norbert Dworak Kunice M30
145 163 Małgorzata Malina-Pachacz Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno K30
146 241 Jacek Drewnicki Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
147 Mariusz Lechowicz Krakow M40
148 111 ANNA GROS Skawina Skawina Biega Skawina Biega K40
149 146 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
150 87 Rafał Magner Ruda Śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para M40
151 139 Aneta Magner Ruda śląska Ultra cross para Ultra Cross Para k40
152 105 Dawid Maczuga Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M30
153 Izabela Osyszko Kobyle K20
154 92 Damian Wołek Kraków AKB Cracovia AKB Cracovia M30
155 300 Janusz Miśkowiec Dobra M40
156 106 Marta Jozefiak LIPNICA WIELKA 1992 K20
157 110 Johan Zwaan Kraków Los Africanos M30
158 297 Hubert Krzyżowski Mszana Dolna M30
159 Ola Koehler Kraków K30
160 43 Adam Buczyński Kraków nonstoptrail.pl Non Stop Trail M40
161 Marek Chlipała Jastrzębie-Zdrój M20
162 12 Joanna Grochecka Mikołów ... K30
163 44 Mateusz Ćwierz Borzęta M30
164 191 dariusz marek KRAKÓW MonkSandals Team Monk Sandals Team M30
165 13 arek drozdek Wieliczka M40
166 210 Urszula Paprocka Kraków MUAY RUNNING TEAM Nowa Huta Team K20
167 152 Martyna Adamczyk Szydłowiec Alpin Sport Hoka One One Team K20
168 233 Dorota Siekaniec Kraków Nidec All for dreams Nidec all for Dreams K30
169 124 Sylwester Lepiarz Waśniów MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
170 295 Marcin Kita Limanowa M30
171 42 Tomasz Pałka Limanowa M40
172 162 Artur Marć Dębica PTT Tarnów PTT Tarnów M40
173 132 Krzysztof Dolata Gliwice SOCIOS SILESIA SOCIOS SILESIA M30
174 97 Urszula Serafin Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica K40
175 263 Monika Burda Kraków K40
176 90 Beata Kaczor Dębica OCR Team Dębica OCR TEAM DĘBICA K40
177 194 Tomasz Schabowski Kraków PEGA RUNNERS PEGA RUNNERS M30
178 75 Szymon Grząba Mikołów M40
179 83 Adam Stefanowicz Kraków WM Triself WM Triself M40
180 274 Agata Dobromilska Krakow WM Triself K30
181 201 Michał Rajs Kraków M30
182 178 Łukasz Malinowski Wola Radziszowska M30
183 197 Krzysztof Rusin Juszczyn M20
184 28 Weronika Kozioł Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
185 175 Marcin Grochal Wygiełzów YoungM40Runner MarGroRunner M40
186 269 Kamil Kubrak Kraków Czarne Stopy Czarne stopy M30
187 54 Barbara Bulanda Cikowice Żubry Bochnia Żubry Bochnia K30
188 39 Wojciech Mazia Niepołomice Żuber Running Team Żuber Running Club M30
189 Sylwia Dąbrowska Częstochowa O! K40
190 81 Piotr Frydrych Kraków M20
191 56 Piotr Krainski Czeladz #czeladzbiega #czeladzbiega M40
192 30 Krzysztof Melon Bęczarka Bęczarka Biega Bęczarka Biega M30
193 Grzegorz Gabrysiak Ruda Śląska M40
194 Jakub Hajtek Kraków Nauka Biega Nauka Biega M30
195 Izabela Ledwoń Kraków NAUKA BIEGA Nauka Biega K40
196 192 Paweł Ryba ZIELONKI WIEŚ Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają M40
197 Andrzej Cierpioł Jaworzno sacky runners sacky runners M20
198 127 Jerzy Pachut Słopnice MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
199 37 Piotr Jagielski Ruda Śląska M40
200 14 Tomasz Madeyski Kraków M30
201 15 Dariusz Szklarczyk Kraków JJfit Running Team JJfit Running Team M30
202 31 Paweł Chlipała Kamienica M20
203 16 Grzegorz Mosio Żelichów M40
204 117 Magda Kossak Kraków Nauka Biega Nauka Biega K30
205 17 Andrzej Mamica Warszawa Hej jak ta sarna! ExpressMap M40
206 18 Nicola Paris krakow La Recastello Radici Group La Recastello Radici Group M20
207 227 Marcin Wysocki Skrzynka Polplast biega 1 M40
208 82 Aleksandra Mucha Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K40
209 Jakub Pietek Łódź M20
210 Tomasz Bobin GORZÓW WIELKOPOLSKI M40
211 222 Andrzej Mastela Lubień Polplast biega 1 M40
212 Bartosz Marcinkowski Jaworzno sacky runners sacky runners M20
213 26 Iza Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime K30
214 27 Paweł Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime M40
215 Michał Leszczyński Kraków Zakrzowiec Team Challenge M30
216 Krzysztof Streb Kraków KW Kraków KW Kraków M30
217 246 FILIP Słonecki Kraków SZTURMAN M20
218 58 Piotr Uznański Kraków Pamtrans / Euroclear Running Team M30
219 36 Aleksander Badowski Warszawa Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
220 33 Maciej Repecki Zamość M20
221 45 Rafał Plewa Jadowniki M40
222 289 Grzegorz Wandas Wieliczka M40
223 32 Krzysztof Maziarka Wołowice M30
224 66 Kasia Polak Brzezie K20
225 34 Marcin Niedziela Wieliczka Niedzielni Biegacz M30
226 35 Wiktor Niedziela Gorlice M20
227 307 Maciej Turchan Wieliczka RMF4RTOCR RMF4RTOCR M20
228 Mateusz Job Kraków NAUKA BIEGA M30
229 140 Katarzyna Węgrzyn Bochnia Creative Bochnia Biega Team Creative Bochnia Biega Team K20
230 108 Marcin Kruba Cieszacin Wielki Jarosławska Grupa Biegowa Sokół M30
231 112 Katarzyna Kaczmarek Sułków #AdamCzerwińskiTeam K40
232 293 Grzegorz Jędryka Warszawa M50
233 47 Artur Kozioł Kraków Poranny Patrol Poranny Patrol M40
234 48 Małgorzata Juszczyk Niepołomice K40
235 55 Sebastian Dziubany Katowice DeathByRun M30
236 65 Tomasz Sikora Sucha Beskidzka M30
237 62 Rafał Tokarski Kraków M40
238 63 Bożena Tokarska KRAKÓW #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam K40
239 72 Marcin Ścieszka Kraków dreamcatcher.net.pl M30
240 69 Anna Bednarz Kraków dreamcatcher.net.pl K20
241 64 Łukasz Pięta Proszowice M40
242 229 Michal Bochenek Siepraw Polplast biega 2 Polplast Biega M30
243 164 GRZEGORZ GŁĄB MODLNICZKA M30
244 103 Marcin Kupiec Liplas M40
245 Piotr Józefczyk Liszki M30
246 80 Beata Hamuda Bochnia K30
247 85 Paweł Kocoń Kraków Alma Spei Hospicjum dla Dzieci M30
248 312 Magdalena Wrona Kraków K30
249 141 Jonas Salje Mogilany M40
250 Kasia Stanek Bytom K30
251 78 Grzegorz Opiał Wiśniowa BicepsikTeam BicepsikTeam M30
252 223 Jakub Gil Glisne POLPLAST BIEGA M20
253 Klaudia Podraza Dębica Pędzące Ślimaki Pędzące Ślimaki K20
254 88 Michał Opaliński Pustynia Maratończyk Dębica M30
255 101 Dominika Duczmal Rychtal Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
256 284 Henryk Sobczak Nowy Targ M30
257 268 Aleksandra Nabiałek Dąbrowa Górnicza Fitolaa K40
258 228 Robert Kowalczyk Kornatka M30
259 86 Marcin Górski Kraków Grupa Wsparcia Marcina Kilara - M30
260 153 Grzegorz Matyja Oświęcim M40
261 224 Sebastian Polak Myślenice Polplast biega 2 M40
262 225 Robert Kaczmarczyk Myślenice Polplast biega 2 M40
263 131 Karol Rozwadowski Myslenice Polplast M30
264 166 Krzysztof Owczarek Kraków M30
265 94 Anna Capińska Kraków Night runners K30
266 91 Tomasz Zborowski Sułkowice M40
267 Marcin Janiszewski Kraków Kamil Kubus Tata Kamil Kubus Tata M40
268 Marcelina Słomian Zabrze Hercog running team/ Yno ultra Hercog running team/ Yno ultra K20
269 279 Wojciech Bujoczek Orzech UFOKI ŚWIERKLANIEC M40
270 Paulina Kalicka Szarów STG-Niepolomice K30
271 96 Andrzej Garbien Bielsko Biała ROZBBIEGANE KOMOROWICE M40
272 98 Jakub Furmański Kraków M30
273 93 Łukasz Kwak Stryszawa usain bolt M30
274 95 Wojciech Stępień Gliwice Compañeros Asfalt Team M40
275 99 Monika Garbowska Gliwice Compañeros Asfalt Team K40
276 100 Andrzej Rapacz Kraków M30
277 102 Paweł Krzemień Myślenice Uśmiechnięty Grabarz M30
278 183 Paweł Szturc Cieszyn Cieszyn M30
279 113 Dominik Danielak Lublin Get Gym M40
280 118 Michał Jurek Wrocław M30
281 144 Kasia Stajszczyk Kraków K30
282 137 Maja Poźniak Puławy DDC K30
283 142 Jesper Mansson Sweden M40
284 115 Karolina Zajdel Kraków Wild Dogs Team K20
285 116 Jakub Bagiński Kraków Wild Dogs Team M30
286 138 Artur Borycki DABROWA TARNOWSKA TGR M40
287 122 Małgorzata Tomik Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel K30
288 107 Marcin Gut Łańcut M30
289 119 Mariusz Trytko Osieczany M30
290 121 Aleksander Kowalski Wola Radziszowska M20
291 128 Łukasz Stachowski Stryszawa KP PSP SUCHA BESKIDZKA KP PSP SUCHA BESKIDZKA M30
292 waldek Porowski CelestynówLasek KB Sobótka KB Sobótka M40
293 129 Bartłomiej Hajduk Kraków SBG Podbieg M40
294 249 Patryk Skalniak Kraków PatSkaTeam PATSKATEAM M30
295 148 Michał Ryrak Kraków CRAZBUD Team M40
296 158 Monika Gizowska Brzezna Nowy Sącz VISEGRAD MARATON RYTRO Visegrad Maraton Rytro K50
297 157 Andrzej Długosz Brzezna Nowy Sącz VISEGRAD MARATON RYTRO Visegrad Maraton Rytro M50
298 143 Artur Kościelny Radziszów Skawina Biega Skawina Biega M40
299 257 Łukasz Wiatrak Kraków M30
300 168 Franciszek Wasyl Kraków M30
301 202 Katarzyna Konstanty Kraków Poranny Patrol / SaltedCarmelMuffinTeam Poranny Patrol/ JackiPlacki K40
302 Michał Skóra Łopuszka OVB ALLFINANZ Renata Chudziak-Mazur OVB ALLFINANZ Renata Chudziak-Mazur M40
303 Agnieszka Stromczyńska Kraków K30
304 299 Michał Zimoń Wieliczka M30
305 151 Marzena Kosińska Pustków FIVE FIT FIVE FIT K40
306 171 Tomasz Albiński Warszawa Running Frogs M40
307 154 Roman Trzcieliński Warszawa M60+
308 155 LIDIA WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA K50
309 156 Jacek Palka Dobra KLIfornia TRI KLIfornia TRI M40
310 159 Beata Lepiarz Kraków K40
311 169 Grzegorz Kochan Kraków M30
312 160 Marcin Tokarz Libertów M40
313 161 Sławomir Wojtoń Czernichów M30
314 173 Arkadiusz Komisarczuk Kraków M30
315 165 Anna Jonik Krosna K20
316 170 Marek Nosalik Żywiec MTA M50
317 265 Joanna Buszek Dębica K30
318 182 Sebastian Oleskowicz Libiąż M60+
319 208 Małgorzata Jedlińska Kraków Zupa Pomidorowa Zupa Pomidorowa K30
320 187 Szymon Ostafin Trzebunia Kuźnia Rumcajsa M20
321 261 Marcin Kiełtyka Modlnica Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
322 172 Magdalena Klimek Kraków K40
323 258 Tomasz Czarny Przeworsk Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
324 189 Daniel Flądro Wokowice Klub Biegowy "PERŁA" M40
325 185 Sylwia Jablońska Kraków SBG PODBIEG SBG Podbieg K30
326 184 Sylwia Maciasz Połom Mały K20
327 179 Joanna Patyk Chorzów K40
328 180 Jakub Greliak Kraków Bataty M30
329 181 Ola Prawda Kraków Bataty K20
330 190 Marcin Bugaj Trzemeśnia XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza M30
331 199 Marcin Florek Pilzno Mężczyźni Św. Józefa M50
332 203 Michał Nowak Kraków M30
333 212 Jagoda Petryna Wrocław NOA NOA K30
334 198 Mariola Lassota Bujak Czeladź #czeladzbiega K40
335 207 Tomasz Stańda Kraków Zupa Pomidorowa Zupa pomidorowa M30
336 Marek Kapica Bytom NGK Running Team NGK Running Team M30
337 214 Artur Potocki Kraków M40
338 213 Przemysław Drzyzgiewicz Kraków M30
339 239 Rafał MIRKIEWICZ Olkusz M30
340 DOROTA KSIĘŻNIK Skarbimierz brak K50
341 309 Bogdan Blady Kraków M50
342 243 Marcelina Regiec Sromowce Niżne K20
343 256 Lena Majchrzyk Wieliczka K30
344 Tomasz Baranow Platerów M40
345 260 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Mountain Fuel Polska K40
346 252 Karolina Sadowska Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K30
347 251 Michał Sadowski Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam M30
348 242 Jacek Fedorczak Kraków M30
349 287 Grzegorz Skwara Kraków M20
350 259 Błażej Lewniowski Kraków M30
351 JOANNA BUSZEK DĘBICA K30
352 266 Krzysztof Jużecki Dębica M30
353 264 Emilia Petela Czarna Five Fit Dębica K20
354 Ola Ścisły Pławno K40
355 267 Malgorzata Wojton Krakow Poranny Patrol K40
356 294 Jakub Fajfer Kraków M30
357 270 Piotr Leja Zakopane ultra ARQ M40
358 280 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA M30
359 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA M30
360 277 Marcin Golonka Krakow M30
361 Stanislaw Stopa Gaj M40
362 286 Paweł Ćwiąkała Kraków Sekcja Biegów Górskich KW KRAKÓW M30
363 Edyta Puniach Kraków Klub Sportowy Lazurowy Park K30
364 303 Adam Gruszecki Mielec KLIfornia TRI M30
365 306 Adrian Sajdak Kalwaria Zebrzydowska Never Average M20
366 305 Kamil Jaszczyński Świątniki Górne X-Run X-Run M30
367 291 Agnieszka Otręba-Szklarczyk Kraków K30
368 285 Edyta Puniac Kraków KS LAZUROH PARK K30
369 302 Grzegorz Pustelnik Kraków M30
370 282 Paweł Łobuz Rzeszów OVB OVB M40
371 298 Bartłomiej Parocki Rabka Zdrój M40
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg