xrun.io arrow back

Lista startowa

27/09/2020 Ołtarz w Chmurach

Dystans: 22 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub Kategoria
1 Piotruś Wąsowicz Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza M30
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza M30
3 Marcin Korbas Dobczyce M30
4 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka UKS Lider Siercza UKS Lider Siercza K30
5 48 Sebastian Florek Gaboń Norafsport NORAFSPORT M30
6 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA M50
7 7 JANUSZ WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA PORMAT JEDLICZE BIEGA M50
8 piotr słotwiński Lublin kapitan jastrzab M60+
9 20 Marcin Zdąbłarz Chrzanów M30
10 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce BW M40
11 34 Marcin Dzierwa Kraków Janosiki Nowa Huta Team M30
12 27 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
13 Robert Faron Zalesie MUAY RUNNING Team Salco Garmin Team M40
14 36 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M30
15 38 Łukasz Flisiński Sosnowiec Janosiki M30
16 Maciej Kofin Ochojno #AdamCzerwińskiTeam M40
17 1 Pawel Ostrowski Rzeszów M30
18 Piotr Kłembukowski Kraków KOLIBER TEAM M50
19 8 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega M30
20 Przemysław Morawski Kraków Zaczerpnąć nogą M30
21 14 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team K30
22 Kinga Laburda Kraków KLIfornia TRI K30
23 13 Łukasz Golec Rzeszów Bobo M30
24 12 Tomasz Skupień Skawinki Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
25 Tomasz Skupień Skawinki M30
26 50 Tomasz Stach Tymbark Aligator Team Aligator Team M30
27 Daniel Wojtowicz Ustrzyki Dolne Nauka Biega Nauka Biega M40
28 Łukasz Krzyżanowski Kraków Janosiki Max Fliz Ekspedycja M60+
29 37 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Janosiki KrzysiekSolecki M40
30 Kacper Kościelniak Raba Niżna Salco Garmin Team M20
31 43 Piotr Chwalba Kraków M30
32 44 Radoslaw Buczyński Gliwice Companeros asfalt team M30
33 Jarek Czuba Kraków Mountain Fuel M20
34 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS M40
35 Michał Bochenek Proszowice Infinity-gym M30
36 2 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
37 Łukasz Pałka Limanowa M40
38 29 Wojciech Grzegorzak Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam M40
39 Michal Śliwa Myślenice STROMO prace wysokościowe M30
40 Aleksandra PajorLeszczyńska KRAKOW K60+
41 26 Jacek Nycz Krakow M30
42 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
43 3 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie Żubry Race Team STG NIEPOŁOMICE M30
44 4 Adam Woźniacki Lublin GetGym M40
45 Lukasz Golonka Pasierbiec M30
46 Kazimierz Kostkowski Dobczyce M40
47 22 Joanna Pagacz Kraków TBC K30
48 30 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
49 Rafał Magner Ruda Śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para M40
50 Andrzej Hołuj KRAKÓW M50
51 Ola Koehler Kraków K30
52 5 Joanna Grochecka Mikołów ... K30
53 35 Urszula Paprocka Kraków MUAY RUNNING TEAM Nowa Huta Team K20
54 Marcin Kita Limanowa M30
55 Tomasz Pałka Limanowa M40
56 Krzysztof Dolata Gliwice SOCIOS SILESIA SOCIOS SILESIA M30
57 Monika Burda Kraków K40
58 40 Marcin Pycia Kraków M20
59 19 Szymon Grząba Mikołów M40
60 Adam Stefanowicz Kraków WM Triself WM Triself M40
61 11 Weronika Kozioł Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
62 21 Piotr Frydrych Kraków M20
63 15 Piotr Krainski Czeladz #czeladzbiega #czeladzbiega M40
64 Jakub Hajtek Kraków Nauka Biega Nauka Biega M30
65 Izabela Ledwoń Kraków NAUKA BIEGA Nauka Biega K40
66 Jerzy Pachut Słopnice MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
67 Piotr Jagielski Ruda Śląska M40
68 6 Grzegorz Mosio Żelichów M40
69 Magda Kossak Kraków Nauka Biega Nauka Biega K30
70 Aleksandra Mucha Kraków #CrazyTeam K40
71 Jakub Pietek Łódź M20
72 Andrzej Mastela Lubień POLPLAST BIEGA M40
73 9 Iza Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime K30
74 10 Paweł Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime M40
75 Michał Leszczyński Kraków Zakrzowiec Team Challenge M30
76 Krzysztof Streb Kraków KW Kraków KW Kraków M30
77 Barbara Wiśniewska Kozarzew Sparta Runners Sparta Runners K30
78 46 Rafał Tokarski Kraków M40
79 18 Marcin Ścieszka Kraków dreamcatcher.net.pl M30
80 17 Anna Bednarz Kraków dreamcatcher.net.pl K20
81 16 Łukasz Pięta Proszowice M40
82 GRZEGORZ GŁĄB MODLNICZKA M30
83 Piotr Józefczyk Liszki M30
84 Magdalena Wrona Kraków K30
85 Dominika Duczmal Rychtal Team Mountain Fuel Polska K20
86 45 Tomasz Zborowski Sułkowice M40
87 41 Wojciech Bujoczek Orzech UFOKI ŚWIERKLANIEC M40
88 23 Wojciech Stępień Gliwice Compañeros Asfalt Team M40
89 24 Monika Garbowska Gliwice Compañeros Asfalt Team K40
90 25 Marcin Gut Łańcut M30
91 28 Pawel Bialek Nowy Sacz M40
92 Agnieszka Stromczyńska Kraków K30
93 31 LIDIA WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA K50
94 49 Marcin Kiełtyka Modlnica Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
95 39 Tomasz Czarny Przeworsk Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
96 32 Daniel Flądro Wokowice Klub Biegowy "PERŁA" M40
97 33 Marcin Bugaj Trzemeśnia XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza M30
98 42 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA M30
99 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA WISEŁKA M30
100 Paulina Lebiest Wieliczka K20
101 Tymoteusz Bąk Gliwice i-systems.pl M40
102 Adrianna Barańska Katowice K20
103 Tomasz Ogórka Brzezie Żubry Race Team M40
104 47 Bożena Tokarska Kraków #AdamCzerwińskiTeam K40
105 KAMIL DOBROWOLSKI KRAKÓW CDR M20
106 Paulina Skrzypczyk Tychy Miraz Race Team Miraz Race Team K20
107 Adam Polc Łaziska Górne M40
108 Kaśka Kłopotowska Sosna Kraków Unlimited Sport ana Lifestyle K50
109 KRZYSZTOF OGAR PLEŚNA OGAR TEAM M30
110 Rafał Kłosowski Bochnia RR Swimrun Creative Bochnia Biega Team M40
111 Jacek Zawada Zalesie Golczowskie M40
112 MILENA KALETA ZAWIERCIE K30
113 Adam Wajdzik Krzeszów Czwartunio Team Czwartunio Team M20
114 Anna Tadla Szawan Przeworsk Fabiański Team K30
115 Zenek Kowalski Nowy Sącz M20
116 Marek Grabiasz Kobylany Zabierzów biega Zabierzów biega M40
117 Paweł Studziżba Proszówki creative bochnia biega team creative bochnia biega team M40
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg