xrun.io arrow back

Lista startowa

18/02/2018 Tajemnicze Kopce

Dystans: 21 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbass Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza
3 Tomasz Mowa Kraków
4 222 Justyna Gogól Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
5 275 Sebastian Kasprzyk XRUN DKB xRunners TEAM Polska
6 277 Sylwester Poltorak XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
7 150 Adam Pycia Korona Masters Kraków
8 Mariusz Nowakowski Brzezowa
9 217 Mateusz Tomaśko XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
10 198 Jakub Bem Nowa Huta Team Nowa Huta Team
11 281 Sylwia Pasecka HARIBO GLIWICE
12 159 Jakub Pluciński Nidec All for dreams Husaria Race Team
13 158 Sławomir Ląd Nidec All for dreams Nidec All for dreams
14 144 Katarzyna Sowa Lewandowska Max-Fliz Ekspedycja 2 Solne Miasto
15 146 Piotr Perczyński Norafsport 2 Norafsport
16 1 Przemysław Dura XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
17 286 Grzegorz Danicz Norafsport 2 Norafsport
18 28 Sebastian Florek Norafsport Norafsport
19 Aleksandra Dudziak Dobczyce
20 287 Stanisław Radzik ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
21 125 Marek Wachałowicz Grupa Bankietowa Grupa Bankietowa
22 223 Bogusława Garczyńska Wąs Rogate Laski Aktywna Strona Życia
23 6 Tomasz Bergel ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
24 Justyna Kurczab Limanowa Limonki
25 207 Dominik Szczurek Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
26 30 Tomasz Stocki NOVOMATIC Technologies Poland
27 63 Grzegorz Ginter ZADYSZKA 45 AZS Collegium Medicum UJ
28 Mirosław Madej Kraków
29 31 Janusz Kozłowski NOVOMATIC Technologies Poland
30 166 Adam Czernecki ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
31 43 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
32 44 Bartosz Serzysko Aptiv Running Team Aptiv Running Team
33 251 Marek Nadkański MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA
34 45 Łukasz Guzik Aptiv Running Team Aptiv Running Team
35 148 Piotr Figlewicz
36 21 Maciej Sukiennik Limanowa POWER TRAINING Power Training
37 Katarzyna Kędracka Kraków
38 Piotr Słotwinski Lublin
39 127 Wojciech Rykała Puzzle Team
40 2 Dariusz Żądło ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
41 157 Magdalena Mikoś Nidec All for dreams Nidec All for dreams
42 117 Michał Łuczyński
43 14 Kazimierz Grzyb Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
44 99 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
45 16 Krzysztof Sędor Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
46 7 Małgorzata Wicha Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil WKS WAWEL KRAKÓW
47 183 Grzegorz Słodki Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
48 Jan Cieślawski Warszawa NKG-25 Polna Warszawa
49 229 Dorota Porębska Czarujące Śpiochy NH Team Nowa HutaTeam
50 88 Łukasz Tobera
51 165 Artur Marzec RUN4FUN
52 265 Bartosz Konopka Zwiedzanie przez Bieganie
53 188 Mariusz Rogula Dyrektorzy 72 D Windsport powerd by Oshee
54 Paweł Racułt Krakow HTC Husaria
55 32 Arkadiusz Opozda NOVOMATIC Technologies Poland Czarty Krakow / KW Krakow
56 132 Rafał Kucab
57 108 Krzysztof Bochenek Słodkie Pączki
58 Edyta Gródecka Niepołomice Niepołomice Biegają
59 39 Anna Sukiennik Power Training
60 264 Daniel Dziedzina HARIBO GLIWICE AMBITIOUS RUNNERS TEAM
61 Piotr Pyrć Kraków
62 252 Ewa Zarębska Słodkie Pączki
63 Szymon Ciapała Kraków Dzikie Życie Run Team Dzikie Życie Run Team
64 206 Maciej Więcek Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil inov-8
65 13 Piotr Majcher Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
66 11 Paweł Lewandowski Dacza Turysty i Biegacza
67 227 Kamil Sajak Dyrektorzy ROZBIEGANE DOBCZYCE
68 234 Sylwia Kalińska PAINTBALL SHERWOOD-GDÓW Janusze Biegają
69 267 Kamil Kaliński PAINTBALL SHERWOOD-GDÓW
70 219 Rafał Lenart XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
71 196 Marcin Dzierwa Nowa Huta Team Nowa Huta Team
72 98 Kinga Kwiatkowska BRAVEHEART
73 121 Natalia Papiewska ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
74 255 Rafał Klecha Dacza Turysty i Biegacza
75 66 Bartłomiej Zawiło Nowa Huta Team Nowa Huta Team
76 106 Michał Sedlak Puzzle Team LubieToBieganie
77 Szymon Makuch Kraków Unlimited Sport & Lifestyle Unlimited Sport & Lifestyle
78 46 Adam Bodurka Aptiv Running Team raventec.eu
79 paweł pawłowicz wieliczka x WKS WAWEL KRAKÓW
80 143 Tomasz Rudnik Max-Fliz Ekspedycja 2 Solne Miasto
81 Patryk Adamowski Nowy Targ BRAVEHEART Wartkie Kiyrpce
82 276 Natalia Florek BRAVEHEART Wartkie Kiyrpce
83 224 Marcin Krasiński Woodward Runners
84 180 Maciej Wyrębek
85 151 Leszek Książek
86 260 Sławomir Walaszczyk Dacza Turysty i Biegacza Polwax Racing Team
87 Jaromir Grącki Kraków BRAVEHEART Nowa Huta team
88 4 Agnieszka Kruszyna Solne Miasto
89 Marcel Pałac Jaworzno
90 19 Monika Czyżewicz Solne Miasto
91 47 Martyna Kołacka Aptiv Running Team
92 53 Krzysztof Miętka
93 232 Daniel Żuchowski Nowa Huta Team Nowa Huta Team
94 246 Piotr Piątoń Niepołomice Biegają
95 WITOLD KOCIOŁEK KRAKÓW Runonline.pl
96 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
97 18 Karol Kłosowski Los Trepos Companieros
98 278 Michael Nowicki Norafsport
99 9 Łukasz Szaporów Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
100 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
101 Paweł Wiesiołek Katowice Bagno Bagno
102 26 Artur Liszkowski ZADYSZKA 45
103 8 Edyta Łój Konieczna Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
104 Mateusz Kocarz Kraków
105 Iwona Płoskonka Stojowice
106 5 Małgorzata Piotrowicz Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
107 37 Rafał Misztal Tim Małego Eskadra Kraków
108 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
109 33 Leszek Polek NOVOMATIC Technologies Poland
110 215 Karolina Korbas Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
111 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
112 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
113 29 Anna Jurkowska Drużyna Grubego Misia
114 35 Marta Wysocka Drużyna Grubego Misia
115 10 Paulina Słodowska Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
116 75 Piotr Jaraczewski Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
117 42 Artur PIłat Krzyżanowice
118 12 Roman Krupa
119 34 Piotr Hajduk NOVOMATIC Technologies Poland
120 22 Grzegorz Olesiak Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
121 73 Marcin Świątek Virtual Runner Club
122 Rafał Nowak Kraków Niepołomice Biegają (sympatyk)
123 15 Krzysztof Wincenciak Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
124 27 Anna Wojtas Laskowa Polska Biega
125 Marcin Kalas Kraków
126 17 Daniel Kulma
127 STANISŁAW PASTERNAK OLKUSZ olkuszbiega.pl
128 261 Danuta Bochenek Tim Małego
129 20 Paulina Misiak Tim Małego
130 Dorota Bądziul Rzeszów
131 23 Rafał Cichy parkrun Chrzanów
132 24 Ewa Kącka Cichy parkrun Chrzanów
133 189 Monika Mazurek Kraków NOWA HUTA TEAM
134 25 Grzegorz Bańbuła
135 38 Waldemar Stanisławczyk Laskowa
136 52 Alicja Piekarska najbart Nauka biega
137 36 Agnieszka Różycka NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA
138 59 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
139 56 Szymon Papież Mocni Pomocni
140 40 Krzysztof Dziedzic ZADYSZKA 45
141 41 Sebastian Grodzki
142 120 Agnieszka Grodzka
143 Dawid Sobański Skwierzyna Elite Sports Elite Sports
144 Daniel Słowik Żabno - OCR Team Master's Gym
145 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
146 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
147 49 Wojciech Śpiewak
148 Zbigniew Zalecki Bochnia
149 288 Michał Urbanowicz
150 Aleksandra Rygiel Kielce BiegoMatka
151 48 Dariusz Ciba Aligator Limanowa
152 181 Grzegorz Główczyk
153 269 Darek Fultyn
154 54 Krzysztof Rusin Tim Małego
155 50 Michał Nocuń
156 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
157 51 Dominik Ludwin
158 Grzegorz Gancarz kraków
159 Tomasz Pałka Rzeszów Luzyx
160 182 Piotr Kłembukowski KOLIBER TEAM
161 Magda Dziarnowska Warszawa Vege Runners
162 192 Paweł Gądek
163 Kamil Wąsik Białobrzegi TEAM Białobrzegi
164 109 Kamila Lisowska
165 Jakub Węgłowski Rzeszów
166 Michał Brudz Głogów Małopolski
167 64 Jan Czajkowski POWER TRAINING Power Training
168 184 Grzegorz Kisiel POWER TRAINING
169 Aleksander Karolczak Warszawa
170 58 Michał Szewczyk BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
171 Barbara Komorniczak Kielce Najwyżej się wrócimy
172 55 Krzysztof Hałatek
173 61 Damian Aksamit Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
174 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
175 69 Michał Golch Tim Małego
176 70 Jakub Janaś Husaria Race Team Husaria Race Team
177 90 Marcin Leśniak Salt Runners
178 91 Anna Leśniak Salt Runners
179 57 Paweł Miśkiewicz Kraków
180 Bożena Seremet Kraków BBL Kraków
181 60 Sebastian Bogdał Czarujące Śpiochy NH Team Nowa Huta Team
182 71 Rafał Krzyszłowski Opole GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara
183 62 Jarosław Kamiński NiezniszczalniRunTeam
184 65 Marcin Meus AZS AWF KRAKÓW MASTERS
185 200 Tomasz Renkiel HARIBO GLIWICE
186 233 Roman Ficek Nowa Huta Team KW Kraków
187 Marek Jarema Kraków
188 Karolina Kaczmarek Warszawa Biegaj Pod Okiem Trenera
189 105 Małgorzata Daszkiewicz POWER TRAINING
190 85 Bożena Grela
191 92 Ewa Fijałkowska Kraków Nowa Huta Team
192 271 Zbigniew Rajtar Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil Rontil - Compass
193 68 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl gregzarnowski.pl
194 67 Ewa Bolińska Gostkowska Kraków
195 72 Sławek Lizurej LIZAKI TEAM
196 87 Henryk Wiertek
197 122 Anna Krupa Husaria Race Team Husaria Race Team
198 201 Sebastian Krosny BodyDry Biegaton Mikołów
199 74 Marek Mucha Apostles of Stars Apostles of Stars
200 173 Weonika Job Apostles of Stars
201 113 Paweł Waśko Centrum Masażu
202 86 weronika siwecka Węgrzce
203 96 Przemek Morawski Dacza Turysty i Biegacza
204 77 Katarzyna Czerwonka ZADYSZKA 45
205 76 Wojciech Krzysztofik Husaria Race Team Husaria Race Team
206 Piotr Prażmowski Kraków Am Nat Gym Kraków
207 Tomasz Stankiewicz Kraków
208 136 Michał Ślęzak Max-Fliz Ekspedycja 1 Max-Fliz Ekspedycja
209 79 Agnieszka Cyganek BeFit24 BeFit24
210 80 Przemysław Królikowski BeFit24 BeFit24
211 Wiesław Misiak Kraków BeFit24 BeFit24
212 Marcin Palacz Brzeg Optima Cardio
213 170 Agata Gomółka
214 83 Piotr Wierzbicki Goń się!
215 81 Wiesław Misiak BeFit24
216 93 Tomasz Stankiewicz GT TEAM Group Training
217 82 Agnieszka Czopek KB MCKIS JAWORZNO/ #nightrunnersjaworzno
218 78 Agata Kowalczyk Grochla #nightrunners jaworzno
219 84 Mirosław Potoczny #nightrunnersjaworzno
220 Klaudia Szuba Łata Rudnik Enjoy by sport Enjoy by sport
221 Daniel Miska Myślenice Enjoy by sport
222 119 Justyna Gardeła Wolbrom Team
223 273 Piotr Dronszczyk Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
224 141 Łukasz Rybak Max-Fliz Ekspedycja 1 Max-Fliz Ekspedycja
225 89 Paolo Davi Dacza Turysty i Biegacza
226 283 Sebastian Faliszewski
227 191 Grzegorz Pohorecki
228 111 Przemyslaw Nowak Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
229 249 Mirosław Maj
230 94 Dariusz Grela Wujek biega
231 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
232 Zbyszek Kwiecień Tychy Faudana/Team Papry
233 97 Kinga Grela Kraków Costa Kliny Team Costa Kliny Team
234 110 Piotr Sikora
235 wojciech broda kraków
236 witold chmielewski michałowice
237 179 Łukasz Filipczak
238 100 Piotr Pabian Słodkie Pączki
239 103 Paulina Miśta gUpota na świecie gUpota na świecie
240 104 Karolina Nowadczyk gUpota na świecie
241 102 Martyna Wojciechowska gUpota na świecie gUpota na świecie
242 101 Andrzej Baca gUpota na świecie gUpota na świecie
243 118 Mateusz Nowak gUpota na świecie gUpota na świecie
244 Rafał Kot Wieliczka gUpota na świecie
245 107 Tomasz Sikora
246 185 Marlena Korytnicka Nidec All for dreams Nidec All for Dreams
247 160 Grzegorz Skubis Tychy Nidec All for dreams NIDEC ALL FOR DREAMS
248 115 Jarosław Jopek Dostartu
249 116 Jacek Majchrowski CKB Tarnobrzeg
250 Bartłomiej Stanek Dąbrowa Górnicza
251 231 Grzegorz Skworc Team Siemion
252 226 Agnieszka Demarczyk gUpota na świecie gUpota na świecie
253 162 Wojciech Krupa Nidec All for dreams
254 112 Tomasz Dejas
255 137 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
256 114 Wojciech Kowalik gUpota na świecie gUpota na świecie
257 142 Tomasz Prokulewicz Max-Fliz Ekspedycja 3 Max-Fliz Ekspedycja
258 140 Kamil Kowalski Max-Fliz Ekspedycja 1 Max-Fliz Ekspedycja
259 139 Piotr Kuna Max-Fliz Ekspedycja 1 Max-Fliz Ekspedycja
260 134 Maciej Jermak ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
261 138 Grzegorz Holewa Max-Fliz Ekspedycja 1 Max-Fliz Ekspedycja
262 123 Łukasz Pawełek
263 145 Marta Lewandowska Max-Fliz Ekspedycja 2 Max-Fliz Ekspedycja
264 135 Rafał Gołąbek Max-Fliz Ekspedycja 2 Max Fliz Ekspedycja
265 124 Klaudia Targosz BRAVEHEART
266 284 Oliver Gajdowski Norafsport Norafsport
267 126 Dariusz Witek WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
268 131 Mariusz Kędziora Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
269 147 Jakub Gorzelańczyk Tour de Run Tour de Run
270 Katarzyna Mura Skawinki
271 128 Tomasz Skupień
272 199 Michał Deska Katowice
273 285 Cal Hiebsch Norafsport Norafsport
274 133 Paweł Tworzydło
275 Jan Godyń Katowic Deloitte Adventure Team
276 156 Paweł Kulikowski Max-Fliz Ekspedycja 3 Max-Fliz Ekspedycja
277 129 Aleksandra Michalec Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
278 130 Sebastian Kostka
279 244 Andrzej Harewski WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
280 259 Krzysztof Kruk CrossFit Zabrze Night runers zabrze
281 237 Mikolaj Parkitny Słodkie Pączki
282 Ziemowit Tobiczyk Wilkowice
283 149 Kamil Bojko POlp polplast biega
284 243 Rafał Szydłowski POWER TRAINING Power Training
285 163 Piotr Kursa Nidec All for dreams Nidec All for dreams
286 195 Piotr Dziubek Sułków
287 177 Katarzyna Pomagruk Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.
288 178 Piotr Pomagruk
289 263 Rafał Kasprzyk
290 247 Noemi Klepacz Zakrzowiec Team Challenge „ Zakrzowiec Team Challenge „
291 169 Agnieszka Maronka 1972
292 167 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają
293 211 Konrad Maciejowski Zakrzowiec Team Challenge
294 Tomasz Nowak Krakow
295 268 Maciek Motyl
296 213 Jakub Masiuk Walraven/AT Team
297 153 Tomasz Stach Aligator Team Aligator Team
298 154 Stanisław Półtorak BRAVEHEART
299 208 Paweł Stachurski
300 152 Joanna Dziedzic ZADYSZKA 45
301 155 marcin skiba Gastrotrade.pl
302 238 Paweł Gawron POWER TRAINING
303 Piotr Wojnarowski Łącko
304 164 Rafał Porębski Puzzle Team Evil Team
305 161 MACIEJ MARZEC WOLA BATORSKA Nidec All For Dreams Team Nidec
306 Anna Bicka Warszawa
307 186 Daniel Wojtowicz Ustrzyki Dolne Nauka Biega Nauka Biega/D4A
308 168 Adam Dyrek Nauka Biega
309 171 Bartosz Kowalewski 18% nieskończoności
310 172 Paweł Bors
311 212 Stanisław Krótki
312 Jan Bartula Libiąż parkrun Chrzanów
313 253 Łukasz Krzyżanowski Max-Fliz Ekspedycja 3 Max Fliz Ekspedycja
314 254 Krzysztof Solecki Max-Fliz Ekspedycja 2 Max Fliz Ekspedycja
315 175 Katarzyna Tobiasz ZAGNAŃSK BIEGA ZAGNAŃSK BIEGA
316 176 Kamil Tobiasz Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
317 Aureliusz Idzik Kornatka
318 221 Krysia Murzyn Rogate Laski DKB
319 174 Mateusz Dyrek
320 190 Krzysztof Dołęgowski Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil inov-8 team
321 194 Agnieszka Litwin Czarujące Śpiochy NH Team Nowa Huta Team
322 209 Ivan Melnyk Kukurudza
323 197 Andrzej Radwan Czarujące Śpiochy NH Team Nowa Huta Team
324 256 Grzegorz Warzecha Max-Fliz Ekspedycja Max-Flix Ekspedycja
325 187 Krzysztof Latała Aptiv Running Team
326 242 Wojciech Pietrzok HARIBO GLIWICE Night Runners Zabrze
327 193 Joanna Gądek Skawina Biega
328 Zbigniew Rajtar Kraków Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil Rontil
329 202 Krzysztof Fikas
330 Kacper Kościelniak Raba Niżna Gorący Potok Team 1996
331 203 Michał Podziemski
332 204 Sławomir Łabuziński Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil WKS WAWEL
333 205 Rafał Radwanek Husaria Race Team
334 Gabriela Kmita Kraków
335 210 Jakub Wach Dyrektorzy
336 214 Sławomir Michalak inzynier.eu nosi trailowe botki
337 245 Natalia Ciaston
338 Michał Grzybowski Sulejówek
339 220 Agnieszka Dymek Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
340 250 Paweł Nogaj JAWORZNO RUNNERS JAWORZNO RUNNERS
341 Tomasz Lesniak Strzyżów Sołku System
342 Klaudiusz Urbański Otwock
343 248 Karol Gonciarz 1983
344 240 Irmina Marczyk STORM Krakow
345 241 Jakub Marczyk STORM Kraków
346 230 Łukasz Kiszka
347 266 Bolesław Biela Sułkowice
348 Rafał Kaczmarzyk Mokrzyska
349 228 Konrad Biernat Niepołomice Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
350 225 Jakub Gawron
351 258 Wojciech Pietrzyk Norafsport Norafsport
352 Tomasz Gałczyński Bochnia Bolące Nogi
353 235 Mirosław Borycki Libertów
354 236 Katarzyna Galewicz Libertów
355 272 Piotr Chwalba
356 Anna Kowalska Dobczyce
357 239 Radoslaw Buczyński HARIBO GLIWICE Night runners
358 Elżbieta Górka Grybów 1980
359 257 Bernard Baran OCR Team Dębica OCR Team Dębica
360 262 Bogusława Polak
361 280 Kazimierz Jabłoński
362 270 Katarzyna Małkowska Puzzle Team Poranny Patrol
363 Martina Kolibarova Presov MARAS team
364 Agata Pietroszek Namysłów
365 274 Sławek Dajema Nowa Huta Team
366 Mirosław Gromek Białobrzegi TEAM BOMIKA/ TEAM BIAŁOBRZEGI TEAM BOMIKA / TEAM BIAŁOBRZEGI
367 189 Dariusz Farmas Czarujące Śpiochy NH Team Nowa Huta Team
368 279 Marcin Sałach Polanka
369 282 Mariusz Paździor
370 290 Barbara Tomaśko
371 289 Oleh Fishehuk
372 Marcin Koziol Kraków Bolimie noga
373 Katarzyna Dura Kraków
374 Zbigniew Stefański Libiąż Hebel
375 MARCELINA SŁOMIAN ZABRZE HERCOG RUNNING TEAM
376 Michał Gwiżdż Jaworzno
Następny biegxrun.io arrow back