xrun.io arrow back

Lista startowa

25/03/2018 Pani Mogiła

Dystans: 32 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbass Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza
2 Tomasz Mowa Kraków
3 Justyna Gogól Zasań Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
4 110 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
5 136 Rafał Lenart Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
6 222 Grzegorz Roczniak Kraków FizjoAktiVa Kraków FizjoAktiVa/BBL Kraków
7 218 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
8 241 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams
9 190 Marcin Zarzycki Mszana Dolna Bio-Reh Team
10 197 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Solne Miasto
11 256 Piotr Flis Krakow Czarujące Śpiochy - NH TEAM
12 Piotr Perczyński Czarny Dunajec Norafsport Norafsport
13 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
14 Marcin Bałaga Kraków Kto Dogoni Psa?
15 Wojciech ŚCIESZKA KRAKÓW 13elt Kraków-Balice
16 238 Sebastian Florek Gaboń Norafsport Norafsport
17 253 Stanisław Radzik Łyczanka ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
18 Marek Wachałowicz Rabka Zdrój Grupa Bankietowa Grupa Bankietowa
19 6 Lech Ulman Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
20 207 Justyna Kurczab Limanowa
21 137 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
22 25 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
23 63 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
24 Mirosław Madej Kraków
25 26 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
26 114 Adam Czernecki Myślenice ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
27 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
28 ewa mól limanowa just do it
29 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
30 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
31 239 Marcin Rachwał Myslenice Puzzle Team Puzzle Team
32 20 Maciej Sukiennik Limanowa POWER TRAINING Power Training
33 105 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team Evil Team
34 2 Dariusz Żądło Myślenice ALKO-Team Tkkf Uklejna Myślenice
35 125 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
36 242 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
37 129 Dawid Warmus Częstochowa JuraTrail MFs
38 48 Krzysztof Knysak Częstochowa JuraTrail MFs
39 Krzysztof Chobot Częstochowa JuraTrail MFs
40 99 Michał Łuczyński Kraków
41 15 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
42 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
43 17 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
44 55 Marcin Rembiasz Nowy Sącz
45 7 Małgorzata Wicha Kraków Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil WKS WAWEL KRAKÓW
46 214 Grzegorz Słodki Podłęże Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
47 236 Dorota Porębska Kraków Czarujące Śpiochy - NH TEAM Nowa HutaTeam
48 Łukasz Juszczyk Mała Wieś Niepołomice Biegają
49 161 Bartosz Konopka Kraków Zwiedzanie przez Bieganie
50 27 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Technologies Poland Czarty Krakow / KW Krakow
51 206 Rafał Kucab Kraków
52 9 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
53 Edyta Gródecka Niepołomice Niepołomice Biegają
54 31 Anna Sukiennik Limanowa Power Training
55 158 Grzegorz Woźniak Chełm
56 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój AMBITIOUS RUNNERS TEAM
57 Piotr Pyrć Kraków
58 176 Ewa Zarębska Kraków Słodkie Pączki
59 123 Maciej Więcek Kraków Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil inov-8
60 14 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
61 11 Paweł Lewandowski Rzeszów Dacza Turysty i Biegacza
62 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza
63 228 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
64 142 Kinga Kwiatkowska Kraków BRAVEHEART
65 102 Natalia Papiewska Myślenice ALKO-Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
66 227 Bartłomiej Zawiło Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
67 89 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
68 200 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
69 Tomasz Rudnik Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Solne Miasto
70 56 Piotr Ranosz Młynne
71 Mateusz Baran Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa
72 42 Ireneusz Piskorz Kodeń
73 126 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
74 117 Maciej Wyrębek Kraków
75 111 Leszek Książek Kraków
76 249 Marcin Węgiel Jasło
77 250 Sławomir Walaszczyk Jasło Dacza Turysty i Biegacza Polwax Racing Team
78 154 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
79 Robert Faron Zalesie Salco Garmin Team
80 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Max-Fliz Ekspedycja Solne Miasto
81 181 Anna Przebinda Kraków
82 193 Sławomir Wideł Chomranice Wyszedsepolotać Chomranice Leśny Zwierz
83 208 Justyna Gajewska Kraków BRAVEHEART
84 19 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
85 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
86 237 Larysa Kokoszka Rupniów Norafsport Norafsport
87 215 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
88 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
89 230 Julia Zarycka Kraków
90 246 Natalia Florek Kraków BRAVEHEART
91 92 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
92 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
93 211 Paweł Wiesiołek Katowice Bagno Bagno
94 Ewa Szyczewska Bydgoszcz
95 Oskar Krzyżyński Bydgoszcz
96 22 Artur Liskzowski Kraków
97 8 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
98 Mateusz Kocarz Kraków
99 Iwona Płoskonka Stojowice
100 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
101 30 Rafał Misztal Chrzanów Tim Małego Eskadra Kraków
102 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
103 28 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
104 Karolina Korbas Dobczyce Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
105 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
106 Krzysztof Zemła Malinowice
107 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
108 10 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
109 12 Piotr Woźniak Wrocław
110 65 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
111 33 Artur PIłat Krzyżanowice
112 13 Roman Krupa Dzianisz
113 29 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
114 101 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki
115 21 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
116 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
117 248 Rafał Nowak Kraków Niepołomice Biegają (sympatyk)
118 16 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
119 52 Piotr Kosmęda Warszawa
120 18 Daniel Kulma Gdów
121 Danuta Bochenek Sułków
122 24 Marcin Gibała Bochnia 1972
123 141 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
124 231 Monika Mazurek Kraków Czarujące Śpiochy - NH TEAM NOWA HUTA TEAM
125 23 Paweł Zając Kraków
126 38 Michał Wysota Sosnowiec
127 Paweł Samoraj Warszawa
128 53 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
129 49 Szymon Papież Białka Mocni Pomocni
130 32 Krzysztof Dziedzic Kraków Wataha
131 34 Andrzej Brodek Gliwice CERTUM
132 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
133 35 Jakub Uryga Kraków Deutsche Bank Marathon Team
134 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
135 Wojciech Śpiewak Wilkowice
136 Michal Urbanowicz Krakow
137 36 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
138 60 Szymon Pyrć Kraków
139 118 Grzegorz Główczyk Grybów
140 226 Darek Fultyn Kraków
141 37 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
142 43 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
143 39 Michał Nocuń Jaworzno
144 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
145 Grzegorz Gancarz kraków
146 Piotr Kłembukowski Kraków KOLIBER TEAM
147 145 Magda Dziarnowska Warszawa Vege Runners
148 156 Paweł Gądek Skawina
149 94 Kamila Lisowska Zabrze
150 40 Mateusz Kołodziej Katowice
151 85 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N
152 86 Magdalena Wujda Kraków J U V E R U N J U V E R U N
153 51 Michał Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
154 Barbara Komorniczak Kielce Najwyżej się wrócimy
155 44 Stefan Kucz Strzebiń kb.strzelec strzebiń
156 41 Czesław Węglarz Kędzierzyn Koźle niezrzeszony
157 71 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź
158 45 Krzysztof Hałatek Zaborze
159 46 Wojciech Podlewski Tarnów KS Sportiva
160 61 Damian Aksamit Mniszów Kolonia Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
161 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
162 Grzegorz Jarosz Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy
163 76 Marcin Leśniak Bochnia Salt Runners
164 77 Anna Leśniak Bochnia Salt Runners
165 50 Paweł Miśkiewicz Kraków
166 54 Artur Blicharz Żurowa KS Sportiva
167 Bożena Seremet Kraków BBL Kraków
168 47 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega
169 57 Sebastian Bogdał Kraków Czarujące Śpiochy - NH TEAM NOWA HUTA TEAM
170 58 Monika Turczyńska Warszawa
171 59 Przemysław Krajewski Warszawa LECZO TEAM
172 62 Dariusz Makles Radonie
173 151 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
174 183 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
175 tomasz renkiel gliwice
176 128 Roman Ficek Skawica Nowa Huta Team KW Kraków
177 Adrian Szczekutowicz Warszawa Husaria Race Team Husaria Race Team
178 203 Marek Jarema Kraków 1969
179 88 Małgorzata Daszkiewicz Płock POWER TRAINING
180 75 Bożena Grela Katowice
181 Zbigniew Rajtar Kraków Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil Rontil - Compass
182 64 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl gregzarnowski.pl
183 170 Justyna Gardeła Wolbrom Husaria Race Team Husaria Race Team
184 80 Jakub Petrylak Kraków
185 83 Radosław Jurek Kraków SRH
186 122 Sebastian Krosny Mikołów Dacza Turysty i Biegacza BodyDry Biegaton Mikołów
187 Piotr Styczeń Chęciny CKBabcie/WoźniakRunningTeam
188 175 Weronika Job Stróże
189 96 Michał Stawiński Wrocław
190 66 Arkadiusz Salamon Kraków BRAVEHEART
191 97 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
192 100 Tomasz Zawila Drogheda
193 68 Weronika Siwecka Węgrzce
194 127 Przemysław Morawski Kraków Dacza Turysty i Biegacza
195 67 Mateusz Monica Krynica Zdrój Apartamenty Łemko Krynica Zdrój team
196 72 Katarzyna Czerwonka Kraków
197 179 Rafał Schramm Kraków Sprintem do Ultra Sprintem do Ultra
198 Andrzej Klimczyk Radziszów InMogilany Cycling Team
199 69 Michał Parwa Kraków n.p.m.
200 251 Waldemar Kozera Kraków
201 132 Tomasz Kisielewski Kraków SRH Krakow
202 70 Wojciech Krzysztofik Miechów
203 Piotr Prażmowski Kraków Am Nat Gym Kraków
204 225 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
205 167 Agata Gomółka Kraków
206 73 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
207 74 Tomasz Chmielewski Żory BWOTR.PL blog biegowy
208 232 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
209 78 Krystian Mieszkian Nowy Dwór Mazowiecki
210 217 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
211 150 Paolo Davi Kraków Dacza Turysty i Biegacza
212 224 Przemyslaw Nowak Podleze Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
213 79 Paweł Wojciechowski Kraków J U V E R U N
214 82 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
215 81 Piotr Słota Pińczów Eurocash
216 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
217 84 Kinga Grela Kraków Costa Kliny Team Costa Kliny Team
218 95 Piotr Sikora Katowice
219 wojciech broda kraków
220 116 Łukasz Filipczak Kraków
221 90 Piotr Krzeszowski Przeworno
222 87 Piotr Pabian Kraków Słodkie Pączki
223 Łukasz Świerczek Sosnowiec Mysi Pysi i Różowe Jednorożce
224 Jerzy Chutkiewicz Radomsko
225 91 Tomasz Sikora Katowice
226 98 Jarosław Jopek Tychy Dostartu
227 93 Łukasz Krawczyk Brzozówka Budago.pl Budago.pl
228 171 Grzegorz Skworc Siemianowice Śląskie Team Siemion
229 177 Tomasz Dejas Mysłowice
230 235 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja
231 216 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja
232 107 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
233 103 Łukasz Pawełek Kraków
234 229 Tomek Kot Kraków
235 Rafał Gołąbek Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max Fliz Ekspedycja
236 104 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
237 108 Jakub Gorzelańczyk Golęczewo Tour de Run Tour de Run
238 191 Tomasz Skupień Skawinki Dacza Turysty i Biegacza
239 106 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Running Team
240 189 Sebastian Kostka Mysłowice
241 131 Andrzej Harewski Ruda Śląska WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
242 112 Jeremiasz Górniak Jaworzno
243 186 Kamil Bojko Myślenice polplast biega
244 165 Maciej Chromiński Gorzów Wielkopolski
245 109 Michał Dębowski Radom Wataha Radom
246 240 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
247 120 Michał Niziołek Belotti Radom Wataha Radom
248 205 Michał Kubat Gdów Gdów Proud Runners
249 134 Paweł Pawłowski Wierzchosławice Anci Anci
250 119 Adam Górniak Jaworzno
251 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają
252 212 Konrad Maciejowski Podłęże Zakrzowiec Team Challenge
253 255 Paweł Rybak Radom Wataha Radom
254 Tomasz Nowak Krakow
255 Karol Frąckiewicz Ząbki SCV
256 Piotr Wojnarowski Łącko
257 113 Rafał Porębski Zawada Puzzle Team Evil Team
258 115 Rafał Stobrawa Blachownia JuraTrail MFs Dart Blachownia
259 198 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max-Fliz Ekspedycja Max Fliz Ekspedycja
260 148 Krysia Murzyn Lipnik Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
261 220 Maksymilian Mars Kraków Codlake Activ Team Codlake Activ
262 210 Mateusz Dyrek Mszana Górna
263 143 Andrzej Radwan Kraków Czarujące Śpiochy - NH TEAM NOWA HUTA TEAM
264 Dorota Czamara Otwock JacekBiega Running Team
265 130 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze
266 157 Joanna Gądek Skawina Skawina Biega
267 159 Bartłomiej Sarka Rabka Zdrój
268 Adriana Szczygieł BielskoBiała CTS CZAJA TRAINING SYSTEM
269 121 Jacek Międzik Bytom Sąsiad Team
270 Larysa Kokoszka Nowe Rybie Norafsport
271 257 Kacper Kościelniak Raba Niżna Gorący Potok Team 1996
272 124 Sławomir Nycz Strzyżów
273 Agnieszka Dymek Czechówka Rogate Laski Dobczycki Klub Biegacza
274 243 Irmina Marczyk Krakow STORM Krakow
275 244 Jakub Marczyk Kraków STORM Kraków
276 196 Rafał Kaczmarzyk Mokrzyska
277 169 Bogusława Polak Jawornik
278 136 KAZIMIERZ JABŁOŃSKI Prądy 1951
279 133 Karolina Fatyga Wrocław
280 187 Krzysztof Pyrć Kraków JJ Team JJ Team
281 135 Robert Krawenda Płaza
282 Sławomir Miksa Łódź
283 146 Karol Kuliński Radom Wataha
284 Bogdan Szewc Kraków
285 184 Dariusz Niszczot Kraków
286 Andrzej Witas Kraków KW Kraków
287 138 Jakub Ledwoń Gliwice NIGHT RUNNERS GLIWICE Night Runners Gliwice
288 144 Adam Krakowczyk Gliwice Night Runners Gliwice
289 139 Marcin Koziol Kraków Bolimie noga
290 140 Michał Dyrek Mszana Górna
291 234 Mirosław Krawczyk Pezyszowice DACHBUD EXTREME TEAM
292 162 Krystyna Gawlewicz Sanok Gawełki Team
293 163 Tomasz Gawlewicz Sanok Gawełki Team
294 147 Karolina Kaczmarek Warszawa
295 Jarek Czuba Kraków Above2000
296 148 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS
297 172 Natalia Paulina Barosz Kraków Sprintem do Ultra Sprintem do Ultra
298 149 Michał Brysz Kraków
299 166 Piotr Chmura Dąbrowa Tarnowska
300 152 Marcin Zelazny Prusczu Gdanski
301 155 Tomasz Minkina Sandomierz
302 JAROSŁAW POPKO RADOM Wataha RADOM
303 153 Wojciech Kaniowski Częstochowa
304 Katarzyna Dura Kraków
305 164 Daria Bartosiewicz Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
306 Jarosław Łukasik Orzesze
307 160 Radek Sawicki Warszawa Dzikie Grubasy Szatana DZIKIE GRUBASY SZATANA
308 168 Wojciech Gurgul Roztoka
309 199 Zbigniew Stefański Libiąż Hebel
310 219 Marcin Gwiżdż Jaworzno
311 195 Mateusz Fukiet Brzeg
312 185 Dariusz Gradek Krakow
313 213 Czesław Teszner Mizerów 1985
314 201 Ireneusz Kirkiewicz Oława Kolega Maćka Oława
315 174 Marcin Topolski Jadowniki BKB Victoria Brzesko
316 192 Marcelina Słomian Zabrze Hercog runnig team HERCOG RUNNING TEAM
317 182 Beata Wieczorek Góra Puławska Dzikie Grubasy Szatana Dzikie Grubasy Szatana
318 Michał Gwiżdż Jaworzno
319 Katarzyna Nowak Warszawa Dzikie Grubasy Szatana Dzikie Grubasy Szatana
320 173 Arkadiusz Muzyk Grajów OKNOPLAST RUNNING TEAM
321 Marek Włodarz Krakow Oknoplast Running Team
322 Sebastian Mazur Pustków Dzikie Mustangi Dzikie Mustangi
323 178 Adrian Teszner Mizerów Runteam Pawłowice Runteam Pawłowice
324 180 Marek ZAPIÓR Bytom BTM Runners BTM Runners
325 252 Tomasz Kącki Przenosza
326 188 Katarzyna Wójcik Pyrć Kraków JJ Team JJ Team
327 204 Patryk Książczyk Tarnów ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
328 209 Grzegorz Gurecki Racibórz
329 Marcin Główka Racibórz INSTAL-TECH TEAM
330 223 Jerzy Tokarz Kraków BiegamBoLubię Kraków
331 194 Michał Sosnowski Chorzów PGB Sportowa Paczka
332 Natalia Stopka Radom Wataha
333 202 Justyna Trzcionka Kraków Bieganie Góry Las Błoto
334 221 Paweł Starzak Skawina Inka Running Team
335 Tomasz Grądek Krakow
336 247 Wojciech Węgrzyński Trzetrzewina Okruchy Chwil
337 233 Rafał Rajman Przysozwice DACHBUD EXTREME TEAM
338 Szymon Nikiel Godziszka Nutrend Team/ AktywneBeskidy
339 245 Artur Marczyk Kraków STORM KRAKÓW
340 254 Karol Tokarczyk Przyszowa BRAVEHEART
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg
Następny biegxrun.io arrow back