xrun.io arrow back

Lista startowa

07/10/2018 Ołtarz w Chmurach

Dystans: 21 km

Lp. Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Klub
1 Marcin Korbass Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza
2 Piotr Korbas Dobczyce XRUN.IO Dobczycki Klub Biegacza
3 Tomasz Mowa Kraków
4 Mateusz Tomaśko Brzączowice XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
5 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka MAX FLIZ Ekpedycja Solne Miasto
6 1 Przemysław Dura Kraków XRUN DKB Dobczycki Klub Biegacza
7 6 Tomasz Bergel Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
8 63 Dominik Szczurek Myślenice Puzzle Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
9 20 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
10 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
11 Mirosław Madej Kraków
12 21 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
13 55 Adam Czernecki Myślenice ALKO-Team TKKF Uklejna Myślenice
14 Jarosław Błaszczak Kraków Aptiv Running Team Aptiv Running Team
15 Bartosz Serzysko Cieszyn Aptiv Running Team Aptiv Running Team
16 Łukasz Guzik Łysokanie Aptiv Running Team Aptiv Running Team
17 68 Marcin Rachwał Myslenice Puzzle Team www.adserwisagrobud.pl
18 Katarzyna Kędracka Kraków
19 49 Wojciech Rykała Myślenice Puzzle Team Evil Team
20 2 Dariusz Żądło Myślenice ALKO-Team Tkkf Uklejna Myślenice
21 44 Michał Łuczyński Kraków
22 13 Kazimierz Grzyb Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
23 Iwona Flaga Kraków Tim Małego Los Pantalones Rojos
24 15 Krzysztof Sędor Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
25 22 Arkadiusz Opozda Krakow NOVOMATIC Technologies Poland Czarty Krakow / KW Krakow
26 41 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
27 Edyta Gródecka Niepołomice Niepołomice Biegają
28 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój AMBITIOUS RUNNERS TEAM
29 Piotr Pyrć Kraków
30 58 Maciej Więcek Kraków Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil inov-8
31 12 Piotr Majcher Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
32 10 Paweł Lewandowski Rzeszów Biegnięty Inaczej ;)
33 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza
34 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
35 47 NATALIA PAPIEWSKA MYŚLENICE ALKO-Team TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
36 40 Michał Sedlak Gieraszowice Puzzle Team LubieToBieganie
37 Adam Bodurka Zakopane Aptiv Running Team raventec.eu
38 61 paweł pawłowicz wieliczka brak -
39 59 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
40 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto
41 17 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
42 Martyna Kołacka Kraków Aptiv Running Team
43 27 KRZYSZTOF MIĘTKA KRAKÓW
44 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
45 Dominika Gęborek Kraków Nowa Huta Team II Nowa Huta Team
46 8 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
47 Piotr Stefańczyk Kowala Spartan Race Team Grup Proszowice Spartan Race Team Group Proszowice
48 19 ARTUR LISZKOWSKI Kraków
49 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
50 Mateusz Kocarz Kraków
51 Iwona Płoskonka Stojowice
52 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
53 26 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos
54 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
55 23 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Tech Poland
56 Maciej Kofin Ochojno TKKF Uklejna Myślenice
57 Krzysztof Zemła Malinowice
58 Gabriel Litwinczuk Klucze Olkuszbiega.pl OLKUSZBIEGA.PL
59 9 Paulina Słodowska Wawrzeńczyce Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
60 50 Krzysztof Chlebowski Głuszyca Klub Biegacza KP
61 11 Roman Krupa Dzianisz
62 24 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
63 18 Grzegorz Olesiak Kraków Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
64 Marcin Świątek Bielsko Biała Virtual Runner Club
65 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Pierwsze miejsce Eskadra Kraków
66 16 Daniel Kulma Gdów
67 Danuta Bochenek Sułków
68 30 Witold Mikuła Kraków Tim Małego Dukatowo Team
69 25 Krzysztof Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
70 Daniel Słowik Żabno - OCR Team Master's Gym
71 Mariusz Izdebski Olkusz OSV TEAM OLKUSZ
72 Sabina Zontek Bielsko Virtual Runner Club Virtual Runner Club
73 Wojciech Śpiewak Wilkowice
74 Michal Urbanowicz Krakow
75 57 Grzegorz Główczyk Grybów
76 69 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
77 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
78 42 Pawel Ostrowski Rzeszów
79 Aleksandra Papierz Rykała Myślenice
80 Grzegorz Gancarz kraków
81 32 Damian Aksamit Mniszów Kolonia Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
82 Przemek Kosmala Kraków Crossfit 72d
83 29 Paweł Miśkiewicz Kraków
84 31 Sebastian Bogdał Kraków Czarujące Śpiochy - NH TEAM NOWA HUTA TEAM
85 64 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
86 66 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
87 tomasz renkiel gliwice
88 36 Bożena Grela Katowice
89 Rmigiusz Wruk Opole BIEG OPOLSKI
90 43 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
91 34 Wojciech Krzysztofik Miechów
92 Tomasz Stankiewicz Kraków
93 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
94 Marcin Palacz Brzeg Optima Cardio
95 35 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
96 37 Tomasz Stankiewicz Kraków GT TEAM Group Training
97 67 Łukasz Wójcik Lublin
98 45 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
99 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
100 Kinga Laburda Kraków Eskadra Kraków
101 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
102 38 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
103 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
104 39 Piotr Pabian Kraków Słodkie Pączki
105 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
106 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
107 52 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
108 46 Łukasz Golec Rzeszów Husaria Race Team Husaria Race Team
109 48 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
110 51 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Running Team
111 Sebastian KOSTKA Myslowice
112 Andrzej Harewski Ruda Śląska WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
113 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają
114 53 Joanna Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
115 54 Rafał Porębski Zawada Puzzle Team Evil Team
116 56 Paweł Bors Nowy Żmigród
117 60 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze
118 Kacper Kościelniak Raba Niżna Gorący Potok Team 1996
119 62 KAZIMIERZ JABŁOŃSKI Prądy 1951
120 Katarzyna Dura Kraków
121 65 Marek ZAPIÓR Bytom BTM Runners BTM Runners
122 Tomasz Grądek Krakow
123 Klaudia Kot KRAKÓW
124 Adam Matyja Stara Huta NR+
xrun.io arrow backWcześniejszy bieg
Następny biegxrun.io arrow back