Biała Dama XRUN | XRUN - Nietuzinkowe biegi górskie
xrun.io arrow back

Biała Dama XRUN

Szczegóły biegu

  • Data: 18/11/2018
  • Dystans: 18.0 km
  • Przewyższenia: 1000 m
  • Lokalizacja: Góra Śnieżnica, miejscowość Kasina Wielka, Małopolska
    1. Opłata za jeden bieg 90 zł - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 75 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 80 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 80 zł dla grup powyżej 4 osób
    2. Opłata za dwa biegi 170 zł (oszczędzasz 10 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników oraz grup:
      1. 150 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 160 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 160 zł dla grup powyżej 4 osób
    3. Opłata za trzy biegi 240 zł (oszczędzasz 30 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 225 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 240 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 240 zł dla grup powyżej 4 osób
    4. Opłata za cztery biegi 300 zł (oszczędzasz 60 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 300 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      2. 300 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      3. 300 zł dla grup powyżej 4 osób + upominek pamiątkowy kubek XRUN
    5. w dniu zawodów opłata za bieg wynosi 120 zł
    6. rezygnacja z biegu 10 zł - opłata manipulacyjna. Rezygnację należy zgłosić najpóźniej 15 dni przed datą zawodów.
    7. przeniesienie opłaty startowej 5 zł - opłata manipulacyjna. Chęć przeniesienia opłaty na innego uczestnika należy zgłosić najpóźniej 5 dni przed datą zawodów
  • Lista startowa
  • Ilość wolnych miejsc -19
  • Historie i legendy

    Najstarsza wzmianka o Śnieżnicy pochodzi z 1254 roku. Pod najwyższym szczytem Śnieżnicy znajduje się po północnej stronie zagłębienie, w którym bardzo długo zalega śnieg, dłużej niż na podobnej wysokości okolicznych szczytach. Stąd właśnie pochodzi nazwa góry. Pierwotnie szczyt nazywany był Śnieżną Górą.

    Wedle miejscowych opowieści, pod szczytem góry, bazowali konfederaci barscy. Zbudowali tam coś na kształt małej fortalicji. W późniejszych czasach w jej leśnych ostępach mieli się chować poborowi przed długoletnią służbą wojskową.

    Charakterystyka trasy

    Start biegu usytuowany jest w Schronisku na Śnieżnicy. Pierwsza część jest szybka. Podbiegi są w miarę łagodne a zbiegi stosunkowo łatwe technicznie. Druga część trasy jest zdecydowanie trudniejsza. Na zawodników czekają dwa bardzo strome podejścia, każdy około 1 km długości. Pierwszy z nich jest na 8 km a drugi na 12 km.

    Nawierzchnia jest zróżnicowana: ubita droga leśna, ścieżki leśne z luźnymi kamieniami, ścieżki z luźną leśną ściółką. Ze względu na termin biegu jest duże prawdopodobieństwo, że na trasie będzie zalegał śnieg.

    Na mecie tradycyjnie czekać będzie medal i posiłek.

    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 01:38:41 182 Tomasz Skupień Skawinki Nowa Huta Team
    2 2 01:42:25 167 Piotr Biernawski Nowy Targ ATTIQ Team/Salming Nowa Huta Team
    3 3 01:44:52 144 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM Nowa Huta Team
    4 4 01:47:09 68 Marcin Rachwał Myślenice www.adserwisagrobud.pl Puzzle Team
    5 5 01:48:46 208 Tomasz Kącki Przenosza Puzzle Team
    6 6 01:50:03 50 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    7 7 01:50:22 200 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
    8 8 01:50:34 12 Piotr Majcher Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    9 9 01:52:51 60 Piotr Chwalba Kraków
    10 10 01:56:48 42 Michał Sedlak Gieraszowice LubieToBieganie Puzzle Team
    11 11 01:57:31 100 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    12 12 01:58:43 65 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    13 13 01:58:57 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim Małego
    14 14 01:59:41 49 Wojciech Rykała Myślenice Evil Team Puzzle Team
    15 15 02:01:08 209 Przemysław Morawski Kraków Dacza Turysty i Biegacza
    16 16 02:02:11 211 Kuba Lenczowski Kraków Klub Triatlonowy Iron Dragon Kraków
    17 17 02:02:35 44 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
    18 18 02:03:07 54 Rafał Porębski Zawada Evil Team Puzzle Team
    19 19 02:04:36 111 Mateusz Klusek Kraków Sklep Biegacza Running Team Kraków Sklep Biegacza Running Team Kraków
    20 20 02:05:02 45 Michał Łuczyński Kraków
    21 21 02:05:56 202 Piotr Sendor Kraków
    22 22 02:06:12 55 Adam Czernecki Myślenice TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    23 23 02:06:54 136 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max Fliz Ekspedycja
    24 24 02:07:20 189 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA
    25 25 02:07:59 101 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków B/K
    26 26 02:09:58 212 Dominika Bolechowska Rabka Zdrój Alpin Sport Team
    27 27 02:13:38 10 Paweł Lewandowski Rzeszów Biegnięty Inaczej ;)
    28 28 02:14:02 92 Adam Komorowski Reykjavik Zabiegani Reykjavik
    29 29 02:15:12 165 Tomasz Lichon Dobczyce Dkb
    30 30 02:16:21 63 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
    31 31 02:16:49 26 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos Pierwsze miejsce
    32 32 02:17:51 199 Marcin Szopa Świątniki Górne
    33 33 02:18:00 13 Kazimierz Grzyb Kraków Eskadra Kraków Tim Małego
    34 34 02:18:01 133 Iwona Flaga Kraków Los Pantalones Rojos Tim Małego
    35 35 02:18:02 110 Jakub Janaś Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    36 36 02:18:21 168 Mikołaj Parkitny Kraków
    37 37 02:19:41 98 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    38 38 02:19:52 145 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    39 39 02:20:30 83 Grzegorz Woźniak Chełm
    40 40 02:20:57 18 Grzegorz Olesiak Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    41 41 02:21:11 121 Adrian Cano Correa Warszawa
    42 42 02:21:47 25 Krzysztof Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
    43 43 02:21:53 47 Natalia Papiewska Myślenice Husaria Race Team ALKO-Team
    44 44 02:21:58 148 Tomasz Baron Bieruń
    45 45 02:22:20 58 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
    46 46 02:22:28 204 Waldemar Sotnicki Kraków
    47 47 02:22:45 195 Darek Sadzik Kraków GRUPALUKTRANS.PL GrupaLuktrans.pl
    48 48 02:23:24 99 Tomasz Dejas Mysłowice
    49 49 02:24:27 117 Mateusz Dyrek Mszana Górna
    50 50 02:25:44 188 Piotr Dziubek Sułków
    51 51 02:26:03 151 Sławomir Szczurek Myślenice
    52 52 02:26:05 210 Beata Winiarczyk-Jadach Kraków
    53 53 02:26:39 16 Daniel Kulma Gdów
    54 54 02:27:01 143 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    55 55 02:27:18 177 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    56 56 02:27:32 35 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
    57 57 02:27:54 130 Ewa Fijałkowska Kraków Nowa Huta Team
    58 58 02:28:37 141 Piotr Sokołowski Wieliczka Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    59 59 02:29:10 118 Tomasz Kozakiewicz Kraków
    60 60 02:29:54 114 Anna Wilk Kraków
    61 61 02:29:55 107 Tomasz Wilk Kraków
    62 62 02:30:20 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    63 63 02:30:52 119 Jan Kaczmarczyk Kraków Ardigen
    64 64 02:30:55 30 Witold Mikuła Kraków Dukatowo Team
    65 65 02:31:01 198 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam
    66 66 02:31:19 80 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół‚ Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół‚ Zakopane
    67 67 02:32:03 217 Stanisław Radzik Łyczanka TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    68 68 02:32:14 162 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna
    69 69 02:32:56 192 Tomasz Podczaszy Kraków
    70 70 02:33:54 115 Paweł Gądek Skawina
    71 71 02:35:13 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    72 72 02:36:01 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice ALKO-Team
    73 73 02:36:09 178 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams
    74 74 02:36:24 135 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
    75 75 02:36:49 97 Marek Mucha Kraków Apostles of Stars Apostles of Stars
    76 76 02:37:05 207 Aleksandra Tomecka Kraków UTM UTM
    77 77 02:37:34 138 Joanna Majewska Rzeszów PGE Obrót S.A. PGE Obrót S.A.
    78 78 02:37:47 129 Sylwia Sendek Koszyce
    79 79 02:38:48 146 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    80 80 02:40:10 201 Marta Tuchołka Kraków Poco Loco
    81 81 02:40:17 134 Ireneusz Tyliba Przeginia Jura TEAM
    82 82 02:40:45 185 Wojciech Grzegorzak Niepołomice
    83 83 02:41:26 108 Mateusz Buda Tenczynek Husaria Race Team Husaria Race Team
    84 84 02:41:54 51 Paweł Tworzydło Podłęże Pikusie Running Team
    85 85 02:43:05 158 Jarosław Wąsik Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    86 86 02:44:13 81 Marcin Dyrek Kraków
    87 87 02:44:54 193 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    88 88 02:44:55 175 Bartosz Konopka Kraków
    89 89 02:45:01 186 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N J U V E R U N
    90 90 02:46:17 84 Maciej Suchowian Zakopane BEZ ZUCHWAŁOŚCI LECZ I BEZ LĘKU TEAM
    91 91 02:46:52 69 Natalia Olesiak Kraków Los Pantalones Rojos Tim Małego
    92 92 02:46:58 126 Marek Geleta Kraków
    93 93 02:47:40 179 Maciej MARZEC Wola Batorska Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    94 94 02:47:45 75 Katarzyna Mikulka Moś Kraków
    95 95 02:47:59 149 Anna Nowicka Kraków
    96 96 02:48:22 122 Michał Nocuń Jaworzno
    97 97 02:48:43 191 Paweł Simon Będzin
    98 98 02:49:38 95 Dawid Warmus Częstochowa JuraTrail MFs
    99 99 02:49:40 74 Krzysztof Knysak Częstochowa JuraTrail MFs
    100 100 02:49:42 213 Aureliusz Idzik Kornatka
    101 101 02:49:46 48 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    102 102 02:50:43 15 Krzysztof Sędor Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    103 103 02:51:09 147 Rafał Rajman Przyszowice DACHBUD EXTREME TEAM
    104 104 02:51:10 214 Mariusz felkowski Wola
    105 105 02:51:36 190 Adam Kobus Gardno Biegacze K
    106 106 02:51:44 206 Krysia Murzyn Lipnik Rogate Laski
    107 107 02:52:24 46 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
    108 108 02:52:31 176 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    109 109 02:54:22 153 Mariusz Śmiech Kraków
    110 110 02:55:00 139 Agnieszka Raś Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    111 111 02:57:53 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    112 112 03:02:44 103 Maciej Dudek Warszawa JuraTrail MFs
    113 113 03:02:45 79 Tomasz Działo Kraków
    114 114 03:04:01 94 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
    115 115 03:07:25 123 Kamil Kazimierczyk Warszawa
    116 116 03:07:35 155 Katarzyna Mytnik Katowice Obiboki Obiboki
    117 117 03:07:37 154 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki Obiboki
    118 118 03:08:00 218 Andre Correira Kraków
    119 119 03:08:47 6 Tomasz Bergel Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
    120 120 03:10:05 4 Julia Zarycka Kraków Tim Małego
    121 121 03:10:42 71 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
    122 122 03:11:41 112 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    123 123 03:12:56 169 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam
    124 124 03:13:03 120 Szymon Seweryn Kraków
    125 125 03:13:32 41 Piotr Pabian Kraków Mroźne Pączki Mroźne Pączki
    126 126 03:13:33 86 Ewa Zarębska Kraków Mroźne Pączki
    127 127 03:14:19 194 Edyta Szczepańska Kraków
    128 128 03:14:21 203 Katarzyna Szczepańska Niepołomice
    129 129 03:14:34 184 Agnieszka Maronka Kraków 1970
    130 130 03:14:41 127 Andrzej Otrębski Kraków
    131 131 03:15:15 180 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    132 132 03:15:47 40 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
    133 133 03:15:49 36 Bożena Grela Katowice
    134 134 03:16:15 82 Marcin Kilar Kraków
    135 135 03:19:24 172 Katarzyna Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    136 136 03:20:17 183 Kamil Jaroch Kraków Wolny Strzelec
    137 137 03:20:35 197 Daniel Zuziak Nisko Wolny Strzelec
    138 138 03:20:45 215 Sabina Zontek Bielsko-Biała
    139 139 03:20:46 216 Marcin Świątek Bielsko-Biała
    140 140 03:20:49 27 Krzysztof Miętka Kraków
    141 141 03:22:28 152 Ewa Kącka Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    142 142 03:23:07 77 Maciej Walentowski Tarnów
    143 143 03:24:23 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Infinity Gym Infinity Gym
    144 144 03:24:23 166 Michał Bochenek Proszowice
    145 145 03:24:44 128 Marta Nocuń Jaworzno
    146 146 03:25:58 116 Anna Janeczko Mazgaj Kraków
    147 147 03:26:48 164 Marta Pakos Obrzud Wieliczka
    148 148 03:26:49 142 Monika Sokołowska Wieliczka Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    149 149 03:28:05 124 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Ogień!
    150 150 03:28:06 125 Anna Zając Kraków Cross Heroes Ogień!
    151 151 03:28:13 140 Daniel Maciejas Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    152 152 03:28:47 187 Magdalena Wujda Kraków J U V E R U N J U V E R U N
    153 153 03:35:59 76 Ewelina Kołodziej Rzeszów
    154 154 03:41:16 160 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź
    155 155 03:45:11 43 Modesta Wis Brzesko Mroźne Pączki
    156 156 03:50:02 17 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
    157 157 03:50:03 174 Marcin Baka Grodzisk Mazowiecki
    158 158 03:50:04 170 Agnieszka Gmiter Warszawa
    159 159 03:50:05 159 Marta Kołodziejczyk Łódź
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 26 02:09:58 212 Dominika Bolechowska Rabka Zdrój Alpin Sport Team
    2 34 02:18:01 133 Iwona Flaga Kraków Los Pantalones Rojos Tim Małego
    3 37 02:19:41 98 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    4 38 02:19:52 145 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    5 43 02:21:53 47 Natalia Papiewska Myślenice Husaria Race Team ALKO-Team
    6 52 02:26:05 210 Beata Winiarczyk-Jadach Kraków
    7 57 02:27:54 130 Ewa Fijałkowska Kraków Nowa Huta Team
    8 60 02:29:54 114 Anna Wilk Kraków
    9 68 02:32:14 162 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna
    10 76 02:37:05 207 Aleksandra Tomecka Kraków UTM UTM
    11 77 02:37:34 138 Joanna Majewska Rzeszów PGE Obrót S.A. PGE Obrót S.A.
    12 78 02:37:47 129 Sylwia Sendek Koszyce
    13 80 02:40:10 201 Marta Tuchołka Kraków Poco Loco
    14 91 02:46:52 69 Natalia Olesiak Kraków Los Pantalones Rojos Tim Małego
    15 94 02:47:45 75 Katarzyna Mikulka Moś Kraków
    16 95 02:47:59 149 Anna Nowicka Kraków
    17 106 02:51:44 206 Krysia Murzyn Lipnik Rogate Laski
    18 107 02:52:24 46 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
    19 108 02:52:31 176 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    20 110 02:55:00 139 Agnieszka Raś Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    21 116 03:07:35 155 Katarzyna Mytnik Katowice Obiboki Obiboki
    22 120 03:10:05 4 Julia Zarycka Kraków Tim Małego
    23 123 03:12:56 169 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam
    24 126 03:13:33 86 Ewa Zarębska Kraków Mroźne Pączki
    25 127 03:14:19 194 Edyta Szczepańska Kraków
    26 128 03:14:21 203 Katarzyna Szczepańska Niepołomice
    27 129 03:14:34 184 Agnieszka Maronka Kraków 1970
    28 133 03:15:49 36 Bożena Grela Katowice
    29 135 03:19:24 172 Katarzyna Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    30 138 03:20:45 215 Sabina Zontek Bielsko-Biała
    31 141 03:22:28 152 Ewa Kącka Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    32 143 03:24:23 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Infinity Gym Infinity Gym
    33 145 03:24:44 128 Marta Nocuń Jaworzno
    34 146 03:25:58 116 Anna Janeczko Mazgaj Kraków
    35 147 03:26:48 164 Marta Pakos Obrzud Wieliczka
    36 148 03:26:49 142 Monika Sokołowska Wieliczka Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    37 150 03:28:06 125 Anna Zając Kraków Cross Heroes Ogień!
    38 152 03:28:47 187 Magdalena Wujda Kraków J U V E R U N J U V E R U N
    39 153 03:35:59 76 Ewelina Kołodziej Rzeszów
    40 154 03:41:16 160 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź
    41 156 03:50:02 17 Monika Czyżewicz Sułków Solne Miasto
    42 158 03:50:04 170 Agnieszka Gmiter Warszawa
    43 159 03:50:05 159 Marta Kołodziejczyk Łódź
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 01:38:41 182 Tomasz Skupień Skawinki Nowa Huta Team
    2 2 01:42:25 167 Piotr Biernawski Nowy Targ ATTIQ Team/Salming Nowa Huta Team
    3 3 01:44:52 144 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM Nowa Huta Team
    4 4 01:47:09 68 Marcin Rachwał Myślenice www.adserwisagrobud.pl Puzzle Team
    5 5 01:48:46 208 Tomasz Kącki Przenosza Puzzle Team
    6 6 01:50:03 50 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    7 7 01:50:22 200 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
    8 8 01:50:34 12 Piotr Majcher Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    9 9 01:52:51 60 Piotr Chwalba Kraków
    10 10 01:56:48 42 Michał Sedlak Gieraszowice LubieToBieganie Puzzle Team
    11 11 01:57:31 100 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    12 12 01:58:43 65 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    13 13 01:58:57 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim Małego
    14 14 01:59:41 49 Wojciech Rykała Myślenice Evil Team Puzzle Team
    15 15 02:01:08 209 Przemysław Morawski Kraków Dacza Turysty i Biegacza
    16 16 02:02:11 211 Kuba Lenczowski Kraków Klub Triatlonowy Iron Dragon Kraków
    17 17 02:02:35 44 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
    18 18 02:03:07 54 Rafał Porębski Zawada Evil Team Puzzle Team
    19 19 02:04:36 111 Mateusz Klusek Kraków Sklep Biegacza Running Team Kraków Sklep Biegacza Running Team Kraków
    20 20 02:05:02 45 Michał Łuczyński Kraków
    21 21 02:05:56 202 Piotr Sendor Kraków
    22 22 02:06:12 55 Adam Czernecki Myślenice TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    23 23 02:06:54 136 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max Fliz Ekspedycja
    24 24 02:07:20 189 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA
    25 25 02:07:59 101 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków B/K
    26 27 02:13:38 10 Paweł Lewandowski Rzeszów Biegnięty Inaczej ;)
    27 28 02:14:02 92 Adam Komorowski Reykjavik Zabiegani Reykjavik
    28 29 02:15:12 165 Tomasz Lichon Dobczyce Dkb
    29 30 02:16:21 63 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
    30 31 02:16:49 26 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos Pierwsze miejsce
    31 32 02:17:51 199 Marcin Szopa Świątniki Górne
    32 33 02:18:00 13 Kazimierz Grzyb Kraków Eskadra Kraków Tim Małego
    33 35 02:18:02 110 Jakub Janaś Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    34 36 02:18:21 168 Mikołaj Parkitny Kraków
    35 39 02:20:30 83 Grzegorz Woźniak Chełm
    36 40 02:20:57 18 Grzegorz Olesiak Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    37 41 02:21:11 121 Adrian Cano Correa Warszawa
    38 42 02:21:47 25 Krzysztof Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
    39 44 02:21:58 148 Tomasz Baron Bieruń
    40 45 02:22:20 58 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
    41 46 02:22:28 204 Waldemar Sotnicki Kraków
    42 47 02:22:45 195 Darek Sadzik Kraków GRUPALUKTRANS.PL GrupaLuktrans.pl
    43 48 02:23:24 99 Tomasz Dejas Mysłowice
    44 49 02:24:27 117 Mateusz Dyrek Mszana Górna
    45 50 02:25:44 188 Piotr Dziubek Sułków
    46 51 02:26:03 151 Sławomir Szczurek Myślenice
    47 53 02:26:39 16 Daniel Kulma Gdów
    48 54 02:27:01 143 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    49 55 02:27:18 177 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    50 56 02:27:32 35 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
    51 58 02:28:37 141 Piotr Sokołowski Wieliczka Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    52 59 02:29:10 118 Tomasz Kozakiewicz Kraków
    53 61 02:29:55 107 Tomasz Wilk Kraków
    54 62 02:30:20 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    55 63 02:30:52 119 Jan Kaczmarczyk Kraków Ardigen
    56 64 02:30:55 30 Witold Mikuła Kraków Dukatowo Team
    57 65 02:31:01 198 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam
    58 66 02:31:19 80 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół‚ Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół‚ Zakopane
    59 67 02:32:03 217 Stanisław Radzik Łyczanka TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    60 69 02:32:56 192 Tomasz Podczaszy Kraków
    61 70 02:33:54 115 Paweł Gądek Skawina
    62 71 02:35:13 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    63 72 02:36:01 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice ALKO-Team
    64 73 02:36:09 178 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams
    65 74 02:36:24 135 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
    66 75 02:36:49 97 Marek Mucha Kraków Apostles of Stars Apostles of Stars
    67 79 02:38:48 146 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    68 81 02:40:17 134 Ireneusz Tyliba Przeginia Jura TEAM
    69 82 02:40:45 185 Wojciech Grzegorzak Niepołomice
    70 83 02:41:26 108 Mateusz Buda Tenczynek Husaria Race Team Husaria Race Team
    71 84 02:41:54 51 Paweł Tworzydło Podłęże Pikusie Running Team
    72 85 02:43:05 158 Jarosław Wąsik Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    73 86 02:44:13 81 Marcin Dyrek Kraków
    74 87 02:44:54 193 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    75 88 02:44:55 175 Bartosz Konopka Kraków
    76 89 02:45:01 186 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N J U V E R U N
    77 90 02:46:17 84 Maciej Suchowian Zakopane BEZ ZUCHWAŁOŚCI LECZ I BEZ LĘKU TEAM
    78 92 02:46:58 126 Marek Geleta Kraków
    79 93 02:47:40 179 Maciej MARZEC Wola Batorska Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    80 96 02:48:22 122 Michał Nocuń Jaworzno
    81 97 02:48:43 191 Paweł Simon Będzin
    82 98 02:49:38 95 Dawid Warmus Częstochowa JuraTrail MFs
    83 99 02:49:40 74 Krzysztof Knysak Częstochowa JuraTrail MFs
    84 100 02:49:42 213 Aureliusz Idzik Kornatka
    85 101 02:49:46 48 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    86 102 02:50:43 15 Krzysztof Sędor Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    87 103 02:51:09 147 Rafał Rajman Przyszowice DACHBUD EXTREME TEAM
    88 104 02:51:10 214 Mariusz felkowski Wola
    89 105 02:51:36 190 Adam Kobus Gardno Biegacze K
    90 109 02:54:22 153 Mariusz Śmiech Kraków
    91 111 02:57:53 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    92 112 03:02:44 103 Maciej Dudek Warszawa JuraTrail MFs
    93 113 03:02:45 79 Tomasz Działo Kraków
    94 114 03:04:01 94 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
    95 115 03:07:25 123 Kamil Kazimierczyk Warszawa
    96 117 03:07:37 154 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki Obiboki
    97 118 03:08:00 218 Andre Correira Kraków
    98 119 03:08:47 6 Tomasz Bergel Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
    99 121 03:10:42 71 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
    100 122 03:11:41 112 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    101 124 03:13:03 120 Szymon Seweryn Kraków
    102 125 03:13:32 41 Piotr Pabian Kraków Mroźne Pączki Mroźne Pączki
    103 130 03:14:41 127 Andrzej Otrębski Kraków
    104 131 03:15:15 180 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    105 132 03:15:47 40 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
    106 134 03:16:15 82 Marcin Kilar Kraków
    107 136 03:20:17 183 Kamil Jaroch Kraków Wolny Strzelec
    108 137 03:20:35 197 Daniel Zuziak Nisko Wolny Strzelec
    109 139 03:20:46 216 Marcin Świątek Bielsko-Biała
    110 140 03:20:49 27 Krzysztof Miętka Kraków
    111 142 03:23:07 77 Maciej Walentowski Tarnów
    112 144 03:24:23 166 Michał Bochenek Proszowice
    113 149 03:28:05 124 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Ogień!
    114 151 03:28:13 140 Daniel Maciejas Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    115 155 03:45:11 43 Modesta Wis Brzesko Mroźne Pączki
    116 157 03:50:03 174 Marcin Baka Grodzisk Mazowiecki
    Msc. Drużyna Punkty
    1 Nowa Huta Team 12
    2 Puzzle Team 33
    3 Pierwsze miejsce 141
    4 Tim Małego 171
    5 Cross Heroes Ogień! 186
    6 ALKO-Team 204
    7 JuraTrail MFs 423