Tajemnicze Kopce XRUN | XRUN - Nietuzinkowe biegi górskie
xrun.io arrow back

Tajemnicze Kopce XRUN

Szczegóły biegu

  • Data: 16/02/2020
  • Dystans: 21.0 km
  • Przewyższenia: 950 m
  • Lokalizacja: Kornatka gmina Dobczyce
    1. Opłata za jeden bieg 90 zł - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 75 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 80 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 80 zł dla grup powyżej 4 osób
    2. Opłata za dwa biegi 170 zł (oszczędzasz 10 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników oraz grup:
      1. 150 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 160 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 160 zł dla grup powyżej 4 osób
    3. Opłata za trzy biegi 240 zł (oszczędzasz 30 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 225 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 240 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 240 zł dla grup powyżej 4 osób
    4. Opłata za cztery biegi 300 zł (oszczędzasz 60 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 300 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      2. 300 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      3. 300 zł dla grup powyżej 4 osób + upominek pamiątkowy kubek XRUN
    5. w dniu zawodów opłata za bieg wynosi 120 zł
    6. rezygnacja z biegu 10 zł - opłata manipulacyjna. Rezygnację należy zgłosić najpóźniej 15 dni przed datą zawodów.
    7. przeniesienie opłaty startowej 5 zł - opłata manipulacyjna. Chęć przeniesienia opłaty na innego uczestnika należy zgłosić najpóźniej 5 dni przed datą zawodów

Historie i legendy

W latach 60 archeolodzy odnaleźli w tutejszych lasach siekierę z krzemienia pasiastego. To znalezisko świadczyłoby o pobycie człowieka tutaj na 4-5 tysięcy lat p.n.e.

W lesie sosnowo-dębowym pod szczytem góry Trupielec, gdzie prowadzi trasa biegu, wyrastają kopce do 2 m wysokie o średnicy podstawy 4-5 m. Ogółem jest ich 14. Są to groby ciałopalne sprzed tysiąca lat.

Różne historie wiążą się z tym terenem. Jedna z nich mówi o bitwie nie wiadomo czy z Tatarami czy ze Szwedami, po której było tyle trupów, że pobliska góra wzięła od nich swoją nazwę.

Charakterystyka trasy

Trasa prowadzi przez urokliwy las. Jest bardzo urozmaicona. Spotkacie na niej szybkie odcinki, strome podbiegi, jak i trudne technicznie zbiegi. Miejscami czeka na Was przeprawa przez jar rzeczny lub strumień.

Nawierzchnia zmienia się, od ubitej drogi leśnej do błotnistej ścieżki pokrytej luźnymi kamieniami i liśćmi. Ukształtowanie terenu jest pagórkowate a częste podbiegi i zbiegi nie pozwolą odpocząć.

Każdy kto ukończy bieg dostanie medal oraz spory posiłek regeneracyjny.

Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 1 01:35:16 124 Sylwester Lepiarz Waśniów MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
2 2 01:35:52 24 Tomasz Skupień Skawinki Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
3 3 01:42:58 108 Marcin Kruba Cieszacin Wielki Jarosławska Grupa Biegowa Sokół M30
4 4 01:43:52 58 Piotr Uznański Kraków Pamtrans / Euroclear Running Team M30
5 5 01:44:15 217 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M30
6 6 01:46:03 31 Paweł Chlipała Kamienica M20
7 7 01:46:18 253 Łukasz Flisiński Sosnowiec Janosiki M30
8 8 01:46:35 205 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Janosiki M30
9 9 01:47:27 221 Rafał Szczurek Konary Polplast biega 1 M40
10 10 01:48:36 209 Mateusz Żorniak Sieniawa Mega Fason Sieniawa M30
11 11 01:51:02 118 Michał Jurek Wrocław M30
12 12 01:51:18 18 Nicola Paris krakow La Recastello Radici Group La Recastello Radici Group M20
13 13 01:51:41 177 Adam Bodurka Zakopane Go Aptiv! Go Aptiv! M20
14 14 01:51:48 127 Jerzy Pachut Słopnice MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
15 15 01:51:58 123 Sylwester Poltorak Krzyszkowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB M40
16 16 01:53:00 36 Aleksander Badowski Warszawa Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
17 17 01:53:38 70 MAREK SOKOŁOWSKI Mysłowice Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team M50
18 18 01:55:08 22 Łukasz Tobera Sławkowice M40
19 19 01:55:21 313 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE M40
20 20 01:55:49 284 Henryk Sobczak Nowy Targ M30
21 21 01:56:31 310 Piotr Chwalba Kraków M30
22 22 01:56:47 43 Adam Buczyński Kraków Non Stop Trail nonstoptrail.pl M40
23 23 01:57:00 121 Aleksander Kowalski Wola Radziszowska M20
24 24 01:57:59 76 Marcin Zdąbłarz Chrzanów M30
25 25 01:58:11 247 Krzysztof Solecki Kocmyrzów KrzysiekSolecki Janosiki M40
26 26 01:59:27 81 Piotr Frydrych Kraków M20
27 27 01:59:45 216 Marcin Węgiel Jasło M30
28 28 02:00:06 77 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Janosiki M20
29 29 02:00:20 119 Mariusz Trytko Osieczany M30
30 30 02:00:44 152 Martyna Adamczyk Szydłowiec Alpin Sport Hoka One One Team K20
31 31 02:01:03 296 Mateusz Dyrek Mszana Górna M30
32 32 02:02:01 304 Mariusz Rogula Dobczyce Rozbiegane Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
33 33 02:02:25 25 Sławomir Polański Kraków M30
34 34 02:03:29 146 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
35 35 02:03:41 74 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa M40
36 36 02:04:10 189 Daniel Flądro Wokowice Klub Biegowy "PERŁA" M40
37 37 02:04:12 197 Krzysztof Rusin Juszczyn M20
38 38 02:04:15 52 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M40
39 39 02:04:32 44 Mateusz Ćwierz Borzęta M30
40 40 02:05:14 83 Adam Stefanowicz Kraków WM Triself WM Triself M40
41 41 02:05:28 185 Sylwia Jablońska Kraków SBG Podbieg SBG PODBIEG K30
42 42 02:05:38 150 Artur Kłoś Lublin PKO Bank Polski M30
43 43 02:05:47 170 Marek Nosalik Żywiec MTA M50
44 44 02:05:54 260 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Mountain Fuel Polska K40
45 45 02:06:41 85 Paweł Kocoń Kraków Alma Spei Hospicjum dla Dzieci M30
46 46 02:07:32 46 Sebastian Dyrga Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS/MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M40
47 47 02:07:44 290 Dawid Wawrzusiak Brzączowice M40
48 48 02:07:58 88 Michał Opaliński Pustynia Maratończyk Dębica M30
49 49 02:08:09 246 FILIP Słonecki Kraków SZTURMAN M20
50 50 02:08:10 57 Justyna Mamala Kraków Pamtrans K20
51 51 02:09:13 101 Dominika Duczmal Rychtal Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
52 52 02:09:44 34 Marcin Niedziela Wieliczka Niedzielni Biegacz M30
53 53 02:09:49 6 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
54 54 02:09:52 200 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków M50
55 55 02:10:11 114 Jadwiga Bury Warszawa K20
56 56 02:10:54 237 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA M50
57 57 02:11:09 132 Krzysztof Dolata Gliwice SOCIOS SILESIA SOCIOS SILESIA M30
58 58 02:11:22 213 Przemysław Drzyzgiewicz Kraków M30
59 59 02:11:30 210 Urszula Paprocka Kraków Nowa Huta Team MUAY RUNNING TEAM K20
60 60 02:12:10 7 Paweł Golonka Jaworzna O! M60+
61 61 02:12:42 96 Andrzej Garbien Bielsko Biała ROZBBIEGANE KOMOROWICE M40
62 62 02:12:46 231 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
63 63 02:12:55 235 Marcin Szopa Świątniki Górne M30
64 64 02:13:34 28 Weronika Kozioł Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
65 65 02:14:11 79 Tomasz Stankiewicz Kraków Group Training GT TEAM M60+
66 66 02:15:11 248 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
67 67 02:15:27 262 Kuba Bednarz Zakopane DRUŻYNA SZPIKU/ Bieganie w Górach Janosiki M30
68 68 02:15:46 5 Krzysztof Hałatek Zaborze M40
69 69 02:15:55 187 Szymon Ostafin Trzebunia Kuźnia Rumcajsa M20
70 70 02:16:05 208 Małgorzata Jedlińska Kraków Zupa Pomidorowa Zupa Pomidorowa K30
71 71 02:16:10 133 Tomasz Tajak Kraków TriDivision TriDivision M40
72 72 02:16:16 211 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos M40
73 73 02:16:32 294 Jakub Fajfer Kraków M30
74 74 02:16:53 227 Marcin Wysocki Skrzynka Polplast biega 1 M40
75 75 02:17:21 15 Dariusz Szklarczyk Kraków JJfit Running Team JJfit Running Team M30
76 76 02:17:25 186 Katarzyna odomirska kraków K30
77 77 02:17:46 91 Tomasz Zborowski Sułkowice M40
78 78 02:17:47 168 Franciszek Wasyl Kraków M30
79 79 02:18:10 199 Marcin Florek Pilzno Mężczyźni Św. Józefa M50
80 80 02:18:27 271 Paweł Stachurski Łańcut M30
81 81 02:19:00 42 Tomasz Pałka Limanowa M40
82 82 02:23:01 129 Bartłomiej Hajduk Kraków SBG Podbieg M40
83 83 02:19:16 212 Jagoda Petryna Wrocław NOA NOA K30
84 84 02:19:25 218 Sławomir Szczurek Myślenice XRUN DKB M40
85 85 02:19:27 120 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
86 86 02:20:00 275 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes - Ogień! M20
87 87 02:20:01 258 Tomasz Czarny Przeworsk Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
88 88 02:20:21 198 Mariola Lassota Bujak Czeladź #czeladzbiega K40
89 89 02:20:29 102 Paweł Krzemień Myślenice Uśmiechnięty Grabarz M30
90 90 02:20:38 236 Lukasz Golonka Pasierbiec M30
91 91 02:20:48 16 Grzegorz Mosio Żelichów M40
92 92 02:21:02 122 Małgorzata Tomik Kraków Team Mountain Fuel Team Mountain Fuel Polska K30
93 93 02:21:07 175 Marcin Grochal Wygiełzów MarGroRunner YoungM40Runner M40
94 94 02:21:42 105 Dawid Maczuga Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M30
95 95 02:21:57 149 Katarzyna Lenart Kłoś Lublin . K30
96 96 02:21:58 202 Katarzyna Konstanty Kraków Poranny Patrol/ JackiPlacki Poranny Patrol / SaltedCarmelMuffinTeam K40
97 97 02:22:10 65 Tomasz Sikora Sucha Beskidzka M30
98 98 02:22:16 299 Michał Zimoń Wieliczka M30
99 99 02:22:17 300 Janusz Miśkowiec Dobra M40
100 100 02:22:23 279 Wojciech Bujoczek Orzech UFOKI ŚWIERKLANIEC M40
101 101 02:22:27 201 Michał Rajs Kraków M30
102 102 02:22:48 98 Jakub Furmański Kraków M30
103 103 02:23:23 95 Wojciech Stępień Gliwice Compañeros Asfalt Team M40
104 104 02:23:49 219 Konrad Osinski Myślenice Polplast biega 2 M40
105 105 02:24:10 301 Tomasz Lichoń Dobczyce DKB XRUN DKB M40
106 106 02:24:32 223 Jakub Gil Glisne POLPLAST BIEGA M20
107 107 02:25:01 104 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół Zakopane Sokół M30
108 108 02:25:46 130 Piotr Figlewicz Myślenice Polplast biega 1 M30
109 109 02:26:38 195 Maciek Nalepa Nowy Sącz Impala Race Team Kabanoski Running Team M30
110 110 02:26:52 272 Paweł Pyszniak Kraków M30
111 111 02:27:04 242 Jacek Fedorczak Kraków M30
112 112 02:27:54 303 Adam Gruszecki Mielec KLIfornia TRI M30
113 113 02:28:21 207 Tomasz Stańda Kraków Zupa pomidorowa Zupa Pomidorowa M30
114 114 02:28:37 220 Robert Łabędź Myślenice Polplast biega 1 M40
115 115 02:28:42 10 Anna Brydniak Kraków Koniu Squad Koniu Squad K40
116 116 02:28:57 75 Szymon Grząba Mikołów M40
117 117 02:29:05 89 Marcin Peter Katowice Rebellion of Free Runners M40
118 118 02:29:15 183 Paweł Szturc Cieszyn Cieszyn M30
119 119 02:29:31 274 Agata Dobromilska Krakow WM Triself K30
120 120 02:29:31 115 Karolina Zajdel Kraków Wild Dogs Team K20
121 121 02:29:32 277 Marcin Golonka Krakow M30
122 122 02:30:19 136 Wojciech Grzegorzak Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam M40
123 123 02:30:31 292 Radosław Buczyński Gliwice Companeros Asfalt team M30
124 124 02:30:43 30 Krzysztof Melon Bęczarka Bęczarka Biega Bęczarka Biega M30
125 125 02:30:47 92 Damian Wołek Kraków AKB Cracovia AKB Cracovia M30
126 126 02:30:49 222 Andrzej Mastela Lubień Polplast biega 1 M40
127 127 02:30:51 309 Bogdan Blady Kraków M50
128 128 02:31:09 165 Anna Jonik Krosna K20
129 129 02:31:12 145 Kazimierz Kostkowski Dobczyce M40
130 130 02:31:41 116 Jakub Bagiński Kraków Wild Dogs Team M30
131 131 02:31:52 288 Stanisław Radzik Łyczanka Suprerska 5 M60+
132 132 02:32:02 20 Paweł Pawłowski Kraków Podhalański Versace Team M30
133 133 02:32:08 306 Adrian Sajdak Kalwaria Zebrzydowska Never Average M20
134 134 02:32:25 55 Sebastian Dziubany Katowice DeathByRun M30
135 135 02:32:30 305 Kamil Jaszczyński Świątniki Górne X-Run X-Run M30
136 136 02:32:32 143 Artur Kościelny Radziszów Skawina Biega Skawina Biega M40
137 137 02:32:43 174 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna XRUN DKB K30
138 138 02:32:57 280 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA M30
139 139 02:33:00 307 Maciej Turchan Wieliczka RMF4RTOCR RMF4RTOCR M20
140 140 02:33:16 230 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams K30
141 141 02:33:29 252 Karolina Sadowska Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K30
142 142 02:33:39 66 Kasia Polak Brzezie K20
143 143 02:34:42 295 Marcin Kita Limanowa M30
144 144 02:34:50 259 Błażej Lewniowski Kraków M30
145 145 02:34:54 100 Andrzej Rapacz Kraków M30
146 146 02:35:18 99 Monika Garbowska Gliwice Compañeros Asfalt Team K40
147 147 02:35:32 13 arek drozdek Wieliczka M40
148 148 02:35:36 142 Jesper Mansson Sweden M40
149 149 02:35:39 180 Jakub Greliak Kraków Bataty M30
150 150 02:35:42 37 Piotr Jagielski Ruda Śląska M40
151 151 02:36:02 226 Rafał Braś Osieczany Polplast biega Polplast biega 2 M40
152 152 02:36:20 269 Kamil Kubrak Kraków Czarne stopy Czarne Stopy M30
153 153 02:36:30 47 Artur Kozioł Kraków Poranny Patrol Poranny Patrol M40
154 154 02:36:42 193 Bartosz Tomaszewski Warszawa COCO BONGO Pink Team M30
155 155 02:36:42 161 Sławomir Wojtoń Czernichów M30
156 156 02:36:43 176 Michał Turlej Jasień - Brzesko M30
157 157 02:36:48 171 Tomasz Albiński Warszawa Running Frogs M40
158 158 02:36:49 11 Michał Czardybon Wyry Czarne Stopy M30
159 159 02:36:50 8 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie STG-NIEPOŁOMICE SRTG NIEPOŁOMICE M30
160 160 02:36:58 192 Paweł Ryba ZIELONKI WIEŚ Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają M40
161 161 02:36:58 160 Marcin Tokarz Libertów M40
162 162 02:37:00 250 Karina Surowiec kraków Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team K30
163 163 02:37:01 204 Daniel Wojtowicz Ustrzyki Dolne Nauka Biega Nauka Biega M40
164 164 02:37:42 178 Łukasz Malinowski Wola Radziszowska M30
165 165 02:37:49 138 Artur Borycki DABROWA TARNOWSKA TGR M40
166 166 02:37:51 40 Kinga Laburda Kraków KLIfornia TRI K40
167 167 02:41:22 131 Karol Rozwadowski Myslenice Polplast M30
168 168 02:37:53 86 Marcin Górski Kraków - Grupa Wsparcia Marcina Kilara M30
169 169 02:38:04 35 Wiktor Niedziela Gorlice M20
170 170 02:38:13 12 Joanna Grochecka Mikołów ... K30
171 171 02:38:21 154 Roman Trzcieliński Warszawa M60+
172 172 02:38:22 287 Grzegorz Skwara Kraków M20
173 173 02:38:32 60 Anna Lorenz Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam 1980 K30
174 174 02:39:07 141 Jonas Salje Mogilany M40
175 175 02:39:28 45 Rafał Plewa Jadowniki M40
176 176 02:39:46 194 Tomasz Schabowski Kraków PEGA RUNNERS PEGA RUNNERS M30
177 177 02:40:02 125 Piotr Korbas Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB M30
178 178 02:40:10 2 Artur Marzec Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam M40
179 179 02:40:28 33 Maciej Repecki Zamość M20
180 180 02:41:36 49 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
181 181 02:41:51 21 JANUSZ WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA PORMAT JEDLICZE BIEGA M50
182 182 02:42:51 3 Paulina Pintscher Rabka Hej jak ta sarna! K30
183 183 02:42:52 153 Grzegorz Matyja Oświęcim M40
184 184 02:42:52 297 Hubert Krzyżowski Mszana Dolna M30
185 185 02:43:59 162 Artur Marć Dębica PTT Tarnów PTT Tarnów M40
186 186 02:44:02 93 Łukasz Kwak Stryszawa usain bolt M30
187 187 02:44:26 84 Joanna Pagacz Kraków TBC K30
188 188 02:44:28 188 Jordan Nowak Kraków Alior Running Team Kabanoski Running Team M30
189 189 02:44:44 293 Grzegorz Jędryka Warszawa M50
190 190 02:44:53 148 Michał Ryrak Kraków CRAZBUD Team M40
191 191 02:45:03 276 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Infinity-Gym Infinity-Gym K30
192 192 02:45:14 41 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team K30
193 193 02:46:49 134 Michał Nocuń Jaworzno M30
194 194 02:47:40 251 Michał Sadowski Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam M30
195 195 02:48:10 112 Katarzyna Kaczmarek Sułków #AdamCzerwińskiTeam K40
196 196 02:48:17 286 Paweł Ćwiąkała Kraków KW KRAKÓW Sekcja Biegów Górskich M30
197 197 02:48:44 240 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS M40
198 198 02:48:57 69 Anna Bednarz Kraków dreamcatcher.net.pl K20
199 199 02:48:59 232 MACIEJ MARZEC WOLA BATORSKA Nidec Nidec All for dreams M40
200 200 02:49:25 311 Ireneusz Tyliba Przeginia Jura Team M40
201 201 02:49:26 56 Piotr Krainski Czeladz #czeladzbiega #czeladzbiega M40
202 202 02:49:36 264 Emilia Petela Czarna Five Fit Dębica K20
203 203 02:49:49 106 Marta Jozefiak LIPNICA WIELKA 1992 K20
204 204 02:49:49 110 Johan Zwaan Kraków Los Africanos M30
205 205 02:50:08 39 Wojciech Mazia Niepołomice Żuber Running Club Żuber Running Team M30
206 206 02:50:38 239 Rafał MIRKIEWICZ Olkusz M30
207 207 02:50:53 241 Jacek Drewnicki Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
208 208 02:51:05 255 Irmina Marczyk Krakow STORM Krakow STORM Kraków K30
209 209 02:51:18 26 Iza Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime K30
210 210 02:51:32 87 Rafał Magner Ruda Śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para M40
211 211 02:51:33 139 Aneta Magner Ruda śląska Ultra Cross Para Ultra cross para k40
212 212 02:51:49 111 ANNA GROS Skawina Skawina Biega Skawina Biega K40
213 213 02:51:52 229 Michal Bochenek Siepraw Polplast Biega Polplast biega 2 M30
214 214 02:52:13 9 Adam Woźniacki Lublin GetGym M40
215 215 02:52:54 166 Krzysztof Owczarek Kraków M30
216 216 02:53:04 308 Kamil Kaliński Kraków M30
217 217 02:53:49 249 Patryk Skalniak Kraków PATSKATEAM PatSkaTeam M30
218 218 02:54:27 1 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam K40
219 219 02:54:38 135 Marta Nocuń Jaworzno K30
220 220 02:54:45 291 Agnieszka Otręba-Szklarczyk Kraków K30
221 221 02:54:59 267 Malgorzata Wojton Krakow Poranny Patrol K40
222 222 02:55:35 285 Edyta Puniac Kraków KS LAZUROH PARK K30
223 223 02:55:39 54 Barbara Bulanda Cikowice Żubry Bochnia Żubry Bochnia K30
224 224 02:55:40 140 Katarzyna Węgrzyn Bochnia Creative Bochnia Biega Team Creative Bochnia Biega Team K20
225 225 02:55:47 156 Jacek Palka Dobra KLIfornia TRI KLIfornia TRI M40
226 226 02:55:58 27 Paweł Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime M40
227 227 02:56:08 265 Joanna Buszek Dębica K30
228 228 02:56:09 266 Krzysztof Jużecki Dębica M30
229 229 02:56:14 62 Rafał Tokarski Kraków M40
230 230 02:56:27 23 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega M30
231 231 02:57:15 225 Robert Kaczmarczyk Myślenice Polplast biega 2 M40
232 232 02:57:26 73 weronika siwecka Węgrzce K40
233 233 02:57:33 196 Aureliusz Idzik Kornatka M40
234 234 02:57:39 181 Ola Prawda Kraków Bataty K20
235 235 02:57:44 97 Urszula Serafin Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica K40
236 236 02:57:55 144 Kasia Stajszczyk Kraków K30
237 237 02:57:56 302 Grzegorz Pustelnik Kraków M30
238 238 02:58:04 282 Paweł Łobuz Rzeszów OVB OVB M40
239 239 02:58:16 234 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams M40
240 240 02:58:32 68 Katarzyna Zachwieja Kraków K40
241 241 02:58:43 164 GRZEGORZ GŁĄB MODLNICZKA M30
242 242 02:58:48 203 Michał Nowak Kraków M30
243 243 02:58:54 184 Sylwia Maciasz Połom Mały K20
244 244 02:59:30 14 Tomasz Madeyski Kraków M30
245 245 02:59:30 67 Wojciech Krzysztofik Wieliczka - M30
246 246 02:59:53 32 Krzysztof Maziarka Wołowice M30
247 247 03:00:51 261 Marcin Kiełtyka Modlnica Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
248 248 03:01:34 72 Marcin Ścieszka Kraków dreamcatcher.net.pl M30
249 249 03:01:48 59 Artur Zięba Kraków Poranny Patrol M40
250 250 03:02:21 107 Marcin Gut Łańcut M30
251 251 03:02:24 215 Joanna Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! K30
252 252 03:02:48 228 Robert Kowalczyk Kornatka M30
253 253 03:03:25 233 Dorota Siekaniec Kraków Nidec all for Dreams Nidec All for dreams K30
254 254 03:03:39 206 Tomasz Stach Tymbark Aligator Team Aligator Team M30
255 255 03:04:59 151 Marzena Kosińska Pustków FIVE FIT FIVE FIT K40
256 256 03:05:35 64 Łukasz Pięta Proszowice M40
257 257 03:05:44 80 Beata Hamuda Bochnia K30
258 258 03:05:53 163 Małgorzata Malina-Pachacz Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno K30
259 259 03:06:16 257 Łukasz Wiatrak Kraków M30
260 260 03:06:37 94 Anna Capińska Kraków Night runners K30
261 261 03:06:47 103 Marcin Kupiec Liplas M40
262 262 03:07:28 61 Marcin Kilar Kraków M30
263 263 03:08:46 167 Marcin Bałaga Kraków Kto Dogoni Psa? M40
264 264 03:10:08 63 Bożena Tokarska KRAKÓW #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam K40
265 265 03:12:31 298 Bartłomiej Parocki Rabka Zdrój M40
266 266 03:12:57 224 Sebastian Polak Myślenice Polplast biega 2 M40
267 267 03:13:27 173 Arkadiusz Komisarczuk Kraków M30
268 268 03:14:16 289 Grzegorz Wandas Wieliczka M40
269 269 03:14:29 172 Magdalena Klimek Kraków K40
270 270 03:14:59 158 Monika Gizowska Brzezna Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro VISEGRAD MARATON RYTRO K50
271 271 03:15:00 157 Andrzej Długosz Brzezna Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro VISEGRAD MARATON RYTRO M50
272 272 03:15:17 19 Pawel Ostrowski Rzeszów M30
273 273 03:16:38 278 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Training Group Proszowice M40
274 274 03:17:07 90 Beata Kaczor Dębica OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica K40
275 275 03:17:10 159 Beata Lepiarz Kraków K40
276 276 03:17:13 268 Aleksandra Nabiałek Dąbrowa Górnicza Fitolaa K40
277 277 03:20:27 314 Michał Nowakowski Częstochowa M30
278 278 03:21:43 50 Andrzej Szczepocki Niepołomice Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
279 279 03:21:44 48 Małgorzata Juszczyk Niepołomice K40
280 280 03:21:44 244 Piotr Piątoń Wieliczka Niepołomice Biegają M40
281 281 03:25:42 254 Aleksandra PajorLeszczyńska KRAKOW K30
282 282 03:27:57 4 Antoni Kaim Myślenice M60+
283 283 03:28:33 169 Grzegorz Kochan Kraków M30
284 284 03:29:43 155 LIDIA WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA K50
285 285 03:30:45 113 Dominik Danielak Lublin Get Gym M40
286 286 03:31:22 38 Agnieszka Różycka Kraków NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA K40
287 287 03:31:22 117 Magda Kossak Kraków Nauka Biega Nauka Biega K30
288 288 03:31:23 17 Andrzej Mamica Warszawa ExpressMap Hej jak ta sarna! M40
289 289 03:32:12 243 Marcelina Regiec Sromowce Niżne K20
290 290 03:34:20 263 Monika Burda Kraków K40
291 291 03:34:47 29 Łukasz Golec Rzeszów Bobo M30
292 292 03:35:19 256 Lena Majchrzyk Wieliczka K30
293 293 03:46:44 312 Magdalena Wrona Kraków K30
294 294 03:47:35 137 Maja Poźniak Puławy DDC K30
295 295 03:48:01 82 Aleksandra Mucha Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K40
296 296 00:00:00 53 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
297 297 00:00:00 109 Jacek Nycz Krakow M30
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 30 02:00:44 152 Martyna Adamczyk Szydłowiec Alpin Sport Hoka One One Team K20
2 41 02:05:28 185 Sylwia Jablońska Kraków SBG Podbieg SBG PODBIEG K30
3 44 02:05:54 260 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Mountain Fuel Polska K40
4 50 02:08:10 57 Justyna Mamala Kraków Pamtrans K20
5 51 02:09:13 101 Dominika Duczmal Rychtal Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
6 55 02:10:11 114 Jadwiga Bury Warszawa K20
7 59 02:11:30 210 Urszula Paprocka Kraków Nowa Huta Team MUAY RUNNING TEAM K20
8 64 02:13:34 28 Weronika Kozioł Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
9 70 02:16:05 208 Małgorzata Jedlińska Kraków Zupa Pomidorowa Zupa Pomidorowa K30
10 76 02:17:25 186 Katarzyna odomirska kraków K30
11 83 02:19:16 212 Jagoda Petryna Wrocław NOA NOA K30
12 88 02:20:21 198 Mariola Lassota Bujak Czeladź #czeladzbiega K40
13 92 02:21:02 122 Małgorzata Tomik Kraków Team Mountain Fuel Team Mountain Fuel Polska K30
14 95 02:21:57 149 Katarzyna Lenart Kłoś Lublin . K30
15 96 02:21:58 202 Katarzyna Konstanty Kraków Poranny Patrol/ JackiPlacki Poranny Patrol / SaltedCarmelMuffinTeam K40
16 115 02:28:42 10 Anna Brydniak Kraków Koniu Squad Koniu Squad K40
17 119 02:29:31 274 Agata Dobromilska Krakow WM Triself K30
18 120 02:29:31 115 Karolina Zajdel Kraków Wild Dogs Team K20
19 128 02:31:09 165 Anna Jonik Krosna K20
20 137 02:32:43 174 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna XRUN DKB K30
21 140 02:33:16 230 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams K30
22 141 02:33:29 252 Karolina Sadowska Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K30
23 142 02:33:39 66 Kasia Polak Brzezie K20
24 146 02:35:18 99 Monika Garbowska Gliwice Compañeros Asfalt Team K40
25 162 02:37:00 250 Karina Surowiec kraków Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team K30
26 166 02:37:51 40 Kinga Laburda Kraków KLIfornia TRI K40
27 170 02:38:13 12 Joanna Grochecka Mikołów ... K30
28 173 02:38:32 60 Anna Lorenz Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam 1980 K30
29 182 02:42:51 3 Paulina Pintscher Rabka Hej jak ta sarna! K30
30 187 02:44:26 84 Joanna Pagacz Kraków TBC K30
31 191 02:45:03 276 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Infinity-Gym Infinity-Gym K30
32 192 02:45:14 41 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team K30
33 195 02:48:10 112 Katarzyna Kaczmarek Sułków #AdamCzerwińskiTeam K40
34 198 02:48:57 69 Anna Bednarz Kraków dreamcatcher.net.pl K20
35 202 02:49:36 264 Emilia Petela Czarna Five Fit Dębica K20
36 203 02:49:49 106 Marta Jozefiak LIPNICA WIELKA 1992 K20
37 208 02:51:05 255 Irmina Marczyk Krakow STORM Krakow STORM Kraków K30
38 209 02:51:18 26 Iza Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime K30
39 211 02:51:33 139 Aneta Magner Ruda śląska Ultra Cross Para Ultra cross para k40
40 212 02:51:49 111 ANNA GROS Skawina Skawina Biega Skawina Biega K40
41 218 02:54:27 1 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam K40
42 219 02:54:38 135 Marta Nocuń Jaworzno K30
43 220 02:54:45 291 Agnieszka Otręba-Szklarczyk Kraków K30
44 221 02:54:59 267 Malgorzata Wojton Krakow Poranny Patrol K40
45 222 02:55:35 285 Edyta Puniac Kraków KS LAZUROH PARK K30
46 223 02:55:39 54 Barbara Bulanda Cikowice Żubry Bochnia Żubry Bochnia K30
47 224 02:55:40 140 Katarzyna Węgrzyn Bochnia Creative Bochnia Biega Team Creative Bochnia Biega Team K20
48 227 02:56:08 265 Joanna Buszek Dębica K30
49 232 02:57:26 73 weronika siwecka Węgrzce K40
50 234 02:57:39 181 Ola Prawda Kraków Bataty K20
51 235 02:57:44 97 Urszula Serafin Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica K40
52 236 02:57:55 144 Kasia Stajszczyk Kraków K30
53 240 02:58:32 68 Katarzyna Zachwieja Kraków K40
54 243 02:58:54 184 Sylwia Maciasz Połom Mały K20
55 251 03:02:24 215 Joanna Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! K30
56 253 03:03:25 233 Dorota Siekaniec Kraków Nidec all for Dreams Nidec All for dreams K30
57 255 03:04:59 151 Marzena Kosińska Pustków FIVE FIT FIVE FIT K40
58 257 03:05:44 80 Beata Hamuda Bochnia K30
59 258 03:05:53 163 Małgorzata Malina-Pachacz Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno K30
60 260 03:06:37 94 Anna Capińska Kraków Night runners K30
61 264 03:10:08 63 Bożena Tokarska KRAKÓW #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam K40
62 269 03:14:29 172 Magdalena Klimek Kraków K40
63 270 03:14:59 158 Monika Gizowska Brzezna Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro VISEGRAD MARATON RYTRO K50
64 274 03:17:07 90 Beata Kaczor Dębica OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica K40
65 275 03:17:10 159 Beata Lepiarz Kraków K40
66 276 03:17:13 268 Aleksandra Nabiałek Dąbrowa Górnicza Fitolaa K40
67 279 03:21:44 48 Małgorzata Juszczyk Niepołomice K40
68 281 03:25:42 254 Aleksandra PajorLeszczyńska KRAKOW K30
69 284 03:29:43 155 LIDIA WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA K50
70 286 03:31:22 38 Agnieszka Różycka Kraków NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA K40
71 287 03:31:22 117 Magda Kossak Kraków Nauka Biega Nauka Biega K30
72 289 03:32:12 243 Marcelina Regiec Sromowce Niżne K20
73 290 03:34:20 263 Monika Burda Kraków K40
74 292 03:35:19 256 Lena Majchrzyk Wieliczka K30
75 293 03:46:44 312 Magdalena Wrona Kraków K30
76 294 03:47:35 137 Maja Poźniak Puławy DDC K30
77 295 03:48:01 82 Aleksandra Mucha Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K40
78 296 00:00:00 53 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 1 01:35:16 124 Sylwester Lepiarz Waśniów MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
2 2 01:35:52 24 Tomasz Skupień Skawinki Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
3 3 01:42:58 108 Marcin Kruba Cieszacin Wielki Jarosławska Grupa Biegowa Sokół M30
4 4 01:43:52 58 Piotr Uznański Kraków Pamtrans / Euroclear Running Team M30
5 5 01:44:15 217 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M30
6 6 01:46:03 31 Paweł Chlipała Kamienica M20
7 7 01:46:18 253 Łukasz Flisiński Sosnowiec Janosiki M30
8 8 01:46:35 205 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Janosiki M30
9 9 01:47:27 221 Rafał Szczurek Konary Polplast biega 1 M40
10 10 01:48:36 209 Mateusz Żorniak Sieniawa Mega Fason Sieniawa M30
11 11 01:51:02 118 Michał Jurek Wrocław M30
12 12 01:51:18 18 Nicola Paris krakow La Recastello Radici Group La Recastello Radici Group M20
13 13 01:51:41 177 Adam Bodurka Zakopane Go Aptiv! Go Aptiv! M20
14 14 01:51:48 127 Jerzy Pachut Słopnice MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
15 15 01:51:58 123 Sylwester Poltorak Krzyszkowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB M40
16 16 01:53:00 36 Aleksander Badowski Warszawa Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
17 17 01:53:38 70 MAREK SOKOŁOWSKI Mysłowice Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team M50
18 18 01:55:08 22 Łukasz Tobera Sławkowice M40
19 19 01:55:21 313 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE M40
20 20 01:55:49 284 Henryk Sobczak Nowy Targ M30
21 21 01:56:31 310 Piotr Chwalba Kraków M30
22 22 01:56:47 43 Adam Buczyński Kraków Non Stop Trail nonstoptrail.pl M40
23 23 01:57:00 121 Aleksander Kowalski Wola Radziszowska M20
24 24 01:57:59 76 Marcin Zdąbłarz Chrzanów M30
25 25 01:58:11 247 Krzysztof Solecki Kocmyrzów KrzysiekSolecki Janosiki M40
26 26 01:59:27 81 Piotr Frydrych Kraków M20
27 27 01:59:45 216 Marcin Węgiel Jasło M30
28 28 02:00:06 77 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Janosiki M20
29 29 02:00:20 119 Mariusz Trytko Osieczany M30
30 31 02:01:03 296 Mateusz Dyrek Mszana Górna M30
31 32 02:02:01 304 Mariusz Rogula Dobczyce Rozbiegane Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
32 33 02:02:25 25 Sławomir Polański Kraków M30
33 34 02:03:29 146 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
34 35 02:03:41 74 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa M40
35 36 02:04:10 189 Daniel Flądro Wokowice Klub Biegowy "PERŁA" M40
36 37 02:04:12 197 Krzysztof Rusin Juszczyn M20
37 38 02:04:15 52 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M40
38 39 02:04:32 44 Mateusz Ćwierz Borzęta M30
39 40 02:05:14 83 Adam Stefanowicz Kraków WM Triself WM Triself M40
40 42 02:05:38 150 Artur Kłoś Lublin PKO Bank Polski M30
41 43 02:05:47 170 Marek Nosalik Żywiec MTA M50
42 45 02:06:41 85 Paweł Kocoń Kraków Alma Spei Hospicjum dla Dzieci M30
43 46 02:07:32 46 Sebastian Dyrga Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS/MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M40
44 47 02:07:44 290 Dawid Wawrzusiak Brzączowice M40
45 48 02:07:58 88 Michał Opaliński Pustynia Maratończyk Dębica M30
46 49 02:08:09 246 FILIP Słonecki Kraków SZTURMAN M20
47 52 02:09:44 34 Marcin Niedziela Wieliczka Niedzielni Biegacz M30
48 53 02:09:49 6 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
49 54 02:09:52 200 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków M50
50 56 02:10:54 237 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA M50
51 57 02:11:09 132 Krzysztof Dolata Gliwice SOCIOS SILESIA SOCIOS SILESIA M30
52 58 02:11:22 213 Przemysław Drzyzgiewicz Kraków M30
53 60 02:12:10 7 Paweł Golonka Jaworzna O! M60+
54 61 02:12:42 96 Andrzej Garbien Bielsko Biała ROZBBIEGANE KOMOROWICE M40
55 62 02:12:46 231 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
56 63 02:12:55 235 Marcin Szopa Świątniki Górne M30
57 65 02:14:11 79 Tomasz Stankiewicz Kraków Group Training GT TEAM M60+
58 66 02:15:11 248 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
59 67 02:15:27 262 Kuba Bednarz Zakopane DRUŻYNA SZPIKU/ Bieganie w Górach Janosiki M30
60 68 02:15:46 5 Krzysztof Hałatek Zaborze M40
61 69 02:15:55 187 Szymon Ostafin Trzebunia Kuźnia Rumcajsa M20
62 71 02:16:10 133 Tomasz Tajak Kraków TriDivision TriDivision M40
63 72 02:16:16 211 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos M40
64 73 02:16:32 294 Jakub Fajfer Kraków M30
65 74 02:16:53 227 Marcin Wysocki Skrzynka Polplast biega 1 M40
66 75 02:17:21 15 Dariusz Szklarczyk Kraków JJfit Running Team JJfit Running Team M30
67 77 02:17:46 91 Tomasz Zborowski Sułkowice M40
68 78 02:17:47 168 Franciszek Wasyl Kraków M30
69 79 02:18:10 199 Marcin Florek Pilzno Mężczyźni Św. Józefa M50
70 80 02:18:27 271 Paweł Stachurski Łańcut M30
71 81 02:19:00 42 Tomasz Pałka Limanowa M40
72 82 02:23:01 129 Bartłomiej Hajduk Kraków SBG Podbieg M40
73 84 02:19:25 218 Sławomir Szczurek Myślenice XRUN DKB M40
74 85 02:19:27 120 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
75 86 02:20:00 275 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes - Ogień! M20
76 87 02:20:01 258 Tomasz Czarny Przeworsk Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
77 89 02:20:29 102 Paweł Krzemień Myślenice Uśmiechnięty Grabarz M30
78 90 02:20:38 236 Lukasz Golonka Pasierbiec M30
79 91 02:20:48 16 Grzegorz Mosio Żelichów M40
80 93 02:21:07 175 Marcin Grochal Wygiełzów MarGroRunner YoungM40Runner M40
81 94 02:21:42 105 Dawid Maczuga Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M30
82 97 02:22:10 65 Tomasz Sikora Sucha Beskidzka M30
83 98 02:22:16 299 Michał Zimoń Wieliczka M30
84 99 02:22:17 300 Janusz Miśkowiec Dobra M40
85 100 02:22:23 279 Wojciech Bujoczek Orzech UFOKI ŚWIERKLANIEC M40
86 101 02:22:27 201 Michał Rajs Kraków M30
87 102 02:22:48 98 Jakub Furmański Kraków M30
88 103 02:23:23 95 Wojciech Stępień Gliwice Compañeros Asfalt Team M40
89 104 02:23:49 219 Konrad Osinski Myślenice Polplast biega 2 M40
90 105 02:24:10 301 Tomasz Lichoń Dobczyce DKB XRUN DKB M40
91 106 02:24:32 223 Jakub Gil Glisne POLPLAST BIEGA M20
92 107 02:25:01 104 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół Zakopane Sokół M30
93 108 02:25:46 130 Piotr Figlewicz Myślenice Polplast biega 1 M30
94 109 02:26:38 195 Maciek Nalepa Nowy Sącz Impala Race Team Kabanoski Running Team M30
95 110 02:26:52 272 Paweł Pyszniak Kraków M30
96 111 02:27:04 242 Jacek Fedorczak Kraków M30
97 112 02:27:54 303 Adam Gruszecki Mielec KLIfornia TRI M30
98 113 02:28:21 207 Tomasz Stańda Kraków Zupa pomidorowa Zupa Pomidorowa M30
99 114 02:28:37 220 Robert Łabędź Myślenice Polplast biega 1 M40
100 116 02:28:57 75 Szymon Grząba Mikołów M40
101 117 02:29:05 89 Marcin Peter Katowice Rebellion of Free Runners M40
102 118 02:29:15 183 Paweł Szturc Cieszyn Cieszyn M30
103 121 02:29:32 277 Marcin Golonka Krakow M30
104 122 02:30:19 136 Wojciech Grzegorzak Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam M40
105 123 02:30:31 292 Radosław Buczyński Gliwice Companeros Asfalt team M30
106 124 02:30:43 30 Krzysztof Melon Bęczarka Bęczarka Biega Bęczarka Biega M30
107 125 02:30:47 92 Damian Wołek Kraków AKB Cracovia AKB Cracovia M30
108 126 02:30:49 222 Andrzej Mastela Lubień Polplast biega 1 M40
109 127 02:30:51 309 Bogdan Blady Kraków M50
110 129 02:31:12 145 Kazimierz Kostkowski Dobczyce M40
111 130 02:31:41 116 Jakub Bagiński Kraków Wild Dogs Team M30
112 131 02:31:52 288 Stanisław Radzik Łyczanka Suprerska 5 M60+
113 132 02:32:02 20 Paweł Pawłowski Kraków Podhalański Versace Team M30
114 133 02:32:08 306 Adrian Sajdak Kalwaria Zebrzydowska Never Average M20
115 134 02:32:25 55 Sebastian Dziubany Katowice DeathByRun M30
116 135 02:32:30 305 Kamil Jaszczyński Świątniki Górne X-Run X-Run M30
117 136 02:32:32 143 Artur Kościelny Radziszów Skawina Biega Skawina Biega M40
118 138 02:32:57 280 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA M30
119 139 02:33:00 307 Maciej Turchan Wieliczka RMF4RTOCR RMF4RTOCR M20
120 143 02:34:42 295 Marcin Kita Limanowa M30
121 144 02:34:50 259 Błażej Lewniowski Kraków M30
122 145 02:34:54 100 Andrzej Rapacz Kraków M30
123 147 02:35:32 13 arek drozdek Wieliczka M40
124 148 02:35:36 142 Jesper Mansson Sweden M40
125 149 02:35:39 180 Jakub Greliak Kraków Bataty M30
126 150 02:35:42 37 Piotr Jagielski Ruda Śląska M40
127 151 02:36:02 226 Rafał Braś Osieczany Polplast biega Polplast biega 2 M40
128 152 02:36:20 269 Kamil Kubrak Kraków Czarne stopy Czarne Stopy M30
129 153 02:36:30 47 Artur Kozioł Kraków Poranny Patrol Poranny Patrol M40
130 154 02:36:42 193 Bartosz Tomaszewski Warszawa COCO BONGO Pink Team M30
131 155 02:36:42 161 Sławomir Wojtoń Czernichów M30
132 156 02:36:43 176 Michał Turlej Jasień - Brzesko M30
133 157 02:36:48 171 Tomasz Albiński Warszawa Running Frogs M40
134 158 02:36:49 11 Michał Czardybon Wyry Czarne Stopy M30
135 159 02:36:50 8 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie STG-NIEPOŁOMICE SRTG NIEPOŁOMICE M30
136 160 02:36:58 192 Paweł Ryba ZIELONKI WIEŚ Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają M40
137 161 02:36:58 160 Marcin Tokarz Libertów M40
138 163 02:37:01 204 Daniel Wojtowicz Ustrzyki Dolne Nauka Biega Nauka Biega M40
139 164 02:37:42 178 Łukasz Malinowski Wola Radziszowska M30
140 165 02:37:49 138 Artur Borycki DABROWA TARNOWSKA TGR M40
141 167 02:41:22 131 Karol Rozwadowski Myslenice Polplast M30
142 168 02:37:53 86 Marcin Górski Kraków - Grupa Wsparcia Marcina Kilara M30
143 169 02:38:04 35 Wiktor Niedziela Gorlice M20
144 171 02:38:21 154 Roman Trzcieliński Warszawa M60+
145 172 02:38:22 287 Grzegorz Skwara Kraków M20
146 174 02:39:07 141 Jonas Salje Mogilany M40
147 175 02:39:28 45 Rafał Plewa Jadowniki M40
148 176 02:39:46 194 Tomasz Schabowski Kraków PEGA RUNNERS PEGA RUNNERS M30
149 177 02:40:02 125 Piotr Korbas Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB M30
150 178 02:40:10 2 Artur Marzec Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam M40
151 179 02:40:28 33 Maciej Repecki Zamość M20
152 180 02:41:36 49 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
153 181 02:41:51 21 JANUSZ WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA PORMAT JEDLICZE BIEGA M50
154 183 02:42:52 153 Grzegorz Matyja Oświęcim M40
155 184 02:42:52 297 Hubert Krzyżowski Mszana Dolna M30
156 185 02:43:59 162 Artur Marć Dębica PTT Tarnów PTT Tarnów M40
157 186 02:44:02 93 Łukasz Kwak Stryszawa usain bolt M30
158 188 02:44:28 188 Jordan Nowak Kraków Alior Running Team Kabanoski Running Team M30
159 189 02:44:44 293 Grzegorz Jędryka Warszawa M50
160 190 02:44:53 148 Michał Ryrak Kraków CRAZBUD Team M40
161 193 02:46:49 134 Michał Nocuń Jaworzno M30
162 194 02:47:40 251 Michał Sadowski Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam M30
163 196 02:48:17 286 Paweł Ćwiąkała Kraków KW KRAKÓW Sekcja Biegów Górskich M30
164 197 02:48:44 240 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS M40
165 199 02:48:59 232 MACIEJ MARZEC WOLA BATORSKA Nidec Nidec All for dreams M40
166 200 02:49:25 311 Ireneusz Tyliba Przeginia Jura Team M40
167 201 02:49:26 56 Piotr Krainski Czeladz #czeladzbiega #czeladzbiega M40
168 204 02:49:49 110 Johan Zwaan Kraków Los Africanos M30
169 205 02:50:08 39 Wojciech Mazia Niepołomice Żuber Running Club Żuber Running Team M30
170 206 02:50:38 239 Rafał MIRKIEWICZ Olkusz M30
171 207 02:50:53 241 Jacek Drewnicki Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
172 210 02:51:32 87 Rafał Magner Ruda Śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para M40
173 213 02:51:52 229 Michal Bochenek Siepraw Polplast Biega Polplast biega 2 M30
174 214 02:52:13 9 Adam Woźniacki Lublin GetGym M40
175 215 02:52:54 166 Krzysztof Owczarek Kraków M30
176 216 02:53:04 308 Kamil Kaliński Kraków M30
177 217 02:53:49 249 Patryk Skalniak Kraków PATSKATEAM PatSkaTeam M30
178 225 02:55:47 156 Jacek Palka Dobra KLIfornia TRI KLIfornia TRI M40
179 226 02:55:58 27 Paweł Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime M40
180 228 02:56:09 266 Krzysztof Jużecki Dębica M30
181 229 02:56:14 62 Rafał Tokarski Kraków M40
182 230 02:56:27 23 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega M30
183 231 02:57:15 225 Robert Kaczmarczyk Myślenice Polplast biega 2 M40
184 233 02:57:33 196 Aureliusz Idzik Kornatka M40
185 237 02:57:56 302 Grzegorz Pustelnik Kraków M30
186 238 02:58:04 282 Paweł Łobuz Rzeszów OVB OVB M40
187 239 02:58:16 234 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams M40
188 241 02:58:43 164 GRZEGORZ GŁĄB MODLNICZKA M30
189 242 02:58:48 203 Michał Nowak Kraków M30
190 244 02:59:30 14 Tomasz Madeyski Kraków M30
191 245 02:59:30 67 Wojciech Krzysztofik Wieliczka - M30
192 246 02:59:53 32 Krzysztof Maziarka Wołowice M30
193 247 03:00:51 261 Marcin Kiełtyka Modlnica Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
194 248 03:01:34 72 Marcin Ścieszka Kraków dreamcatcher.net.pl M30
195 249 03:01:48 59 Artur Zięba Kraków Poranny Patrol M40
196 250 03:02:21 107 Marcin Gut Łańcut M30
197 252 03:02:48 228 Robert Kowalczyk Kornatka M30
198 254 03:03:39 206 Tomasz Stach Tymbark Aligator Team Aligator Team M30
199 256 03:05:35 64 Łukasz Pięta Proszowice M40
200 259 03:06:16 257 Łukasz Wiatrak Kraków M30
201 261 03:06:47 103 Marcin Kupiec Liplas M40
202 262 03:07:28 61 Marcin Kilar Kraków M30
203 263 03:08:46 167 Marcin Bałaga Kraków Kto Dogoni Psa? M40
204 265 03:12:31 298 Bartłomiej Parocki Rabka Zdrój M40
205 266 03:12:57 224 Sebastian Polak Myślenice Polplast biega 2 M40
206 267 03:13:27 173 Arkadiusz Komisarczuk Kraków M30
207 268 03:14:16 289 Grzegorz Wandas Wieliczka M40
208 271 03:15:00 157 Andrzej Długosz Brzezna Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro VISEGRAD MARATON RYTRO M50
209 272 03:15:17 19 Pawel Ostrowski Rzeszów M30
210 273 03:16:38 278 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Training Group Proszowice M40
211 277 03:20:27 314 Michał Nowakowski Częstochowa M30
212 278 03:21:43 50 Andrzej Szczepocki Niepołomice Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
213 280 03:21:44 244 Piotr Piątoń Wieliczka Niepołomice Biegają M40
214 282 03:27:57 4 Antoni Kaim Myślenice M60+
215 283 03:28:33 169 Grzegorz Kochan Kraków M30
216 285 03:30:45 113 Dominik Danielak Lublin Get Gym M40
217 288 03:31:23 17 Andrzej Mamica Warszawa ExpressMap Hej jak ta sarna! M40
218 291 03:34:47 29 Łukasz Golec Rzeszów Bobo M30
219 297 00:00:00 109 Jacek Nycz Krakow M30
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 30 02:00:44 152 Martyna Adamczyk Szydłowiec Alpin Sport Hoka One One Team K20
2 50 02:08:10 57 Justyna Mamala Kraków Pamtrans K20
3 51 02:09:13 101 Dominika Duczmal Rychtal Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
4 55 02:10:11 114 Jadwiga Bury Warszawa K20
5 59 02:11:30 210 Urszula Paprocka Kraków Nowa Huta Team MUAY RUNNING TEAM K20
6 64 02:13:34 28 Weronika Kozioł Kraków Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska K20
7 120 02:29:31 115 Karolina Zajdel Kraków Wild Dogs Team K20
8 128 02:31:09 165 Anna Jonik Krosna K20
9 142 02:33:39 66 Kasia Polak Brzezie K20
10 198 02:48:57 69 Anna Bednarz Kraków dreamcatcher.net.pl K20
11 202 02:49:36 264 Emilia Petela Czarna Five Fit Dębica K20
12 203 02:49:49 106 Marta Jozefiak LIPNICA WIELKA 1992 K20
13 224 02:55:40 140 Katarzyna Węgrzyn Bochnia Creative Bochnia Biega Team Creative Bochnia Biega Team K20
14 234 02:57:39 181 Ola Prawda Kraków Bataty K20
15 243 02:58:54 184 Sylwia Maciasz Połom Mały K20
16 289 03:32:12 243 Marcelina Regiec Sromowce Niżne K20
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 41 02:05:28 185 Sylwia Jablońska Kraków SBG Podbieg SBG PODBIEG K30
2 70 02:16:05 208 Małgorzata Jedlińska Kraków Zupa Pomidorowa Zupa Pomidorowa K30
3 76 02:17:25 186 Katarzyna odomirska kraków K30
4 83 02:19:16 212 Jagoda Petryna Wrocław NOA NOA K30
5 92 02:21:02 122 Małgorzata Tomik Kraków Team Mountain Fuel Team Mountain Fuel Polska K30
6 95 02:21:57 149 Katarzyna Lenart Kłoś Lublin . K30
7 119 02:29:31 274 Agata Dobromilska Krakow WM Triself K30
8 137 02:32:43 174 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna XRUN DKB K30
9 140 02:33:16 230 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams K30
10 141 02:33:29 252 Karolina Sadowska Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K30
11 162 02:37:00 250 Karina Surowiec kraków Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team K30
12 170 02:38:13 12 Joanna Grochecka Mikołów ... K30
13 173 02:38:32 60 Anna Lorenz Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam 1980 K30
14 182 02:42:51 3 Paulina Pintscher Rabka Hej jak ta sarna! K30
15 187 02:44:26 84 Joanna Pagacz Kraków TBC K30
16 191 02:45:03 276 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Infinity-Gym Infinity-Gym K30
17 192 02:45:14 41 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team K30
18 208 02:51:05 255 Irmina Marczyk Krakow STORM Krakow STORM Kraków K30
19 209 02:51:18 26 Iza Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime K30
20 219 02:54:38 135 Marta Nocuń Jaworzno K30
21 220 02:54:45 291 Agnieszka Otręba-Szklarczyk Kraków K30
22 222 02:55:35 285 Edyta Puniac Kraków KS LAZUROH PARK K30
23 223 02:55:39 54 Barbara Bulanda Cikowice Żubry Bochnia Żubry Bochnia K30
24 227 02:56:08 265 Joanna Buszek Dębica K30
25 236 02:57:55 144 Kasia Stajszczyk Kraków K30
26 251 03:02:24 215 Joanna Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! K30
27 253 03:03:25 233 Dorota Siekaniec Kraków Nidec all for Dreams Nidec All for dreams K30
28 257 03:05:44 80 Beata Hamuda Bochnia K30
29 258 03:05:53 163 Małgorzata Malina-Pachacz Rabka-Zdrój Biegnę Wolno Bo Mi Wolno K30
30 260 03:06:37 94 Anna Capińska Kraków Night runners K30
31 281 03:25:42 254 Aleksandra PajorLeszczyńska KRAKOW K30
32 287 03:31:22 117 Magda Kossak Kraków Nauka Biega Nauka Biega K30
33 292 03:35:19 256 Lena Majchrzyk Wieliczka K30
34 293 03:46:44 312 Magdalena Wrona Kraków K30
35 294 03:47:35 137 Maja Poźniak Puławy DDC K30
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 44 02:05:54 260 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Mountain Fuel Polska K40
2 88 02:20:21 198 Mariola Lassota Bujak Czeladź #czeladzbiega K40
3 96 02:21:58 202 Katarzyna Konstanty Kraków Poranny Patrol/ JackiPlacki Poranny Patrol / SaltedCarmelMuffinTeam K40
4 115 02:28:42 10 Anna Brydniak Kraków Koniu Squad Koniu Squad K40
5 146 02:35:18 99 Monika Garbowska Gliwice Compañeros Asfalt Team K40
6 166 02:37:51 40 Kinga Laburda Kraków KLIfornia TRI K40
7 195 02:48:10 112 Katarzyna Kaczmarek Sułków #AdamCzerwińskiTeam K40
8 211 02:51:33 139 Aneta Magner Ruda śląska Ultra Cross Para Ultra cross para k40
9 212 02:51:49 111 ANNA GROS Skawina Skawina Biega Skawina Biega K40
10 218 02:54:27 1 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam K40
11 221 02:54:59 267 Malgorzata Wojton Krakow Poranny Patrol K40
12 232 02:57:26 73 weronika siwecka Węgrzce K40
13 235 02:57:44 97 Urszula Serafin Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica K40
14 240 02:58:32 68 Katarzyna Zachwieja Kraków K40
15 255 03:04:59 151 Marzena Kosińska Pustków FIVE FIT FIVE FIT K40
16 264 03:10:08 63 Bożena Tokarska KRAKÓW #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam K40
17 269 03:14:29 172 Magdalena Klimek Kraków K40
18 274 03:17:07 90 Beata Kaczor Dębica OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica K40
19 275 03:17:10 159 Beata Lepiarz Kraków K40
20 276 03:17:13 268 Aleksandra Nabiałek Dąbrowa Górnicza Fitolaa K40
21 279 03:21:44 48 Małgorzata Juszczyk Niepołomice K40
22 286 03:31:22 38 Agnieszka Różycka Kraków NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA K40
23 290 03:34:20 263 Monika Burda Kraków K40
24 295 03:48:01 82 Aleksandra Mucha Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam K40
25 296 00:00:00 53 Aneta Pszczółka Busch Tarnawa Górna K40
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 270 03:14:59 158 Monika Gizowska Brzezna Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro VISEGRAD MARATON RYTRO K50
2 284 03:29:43 155 LIDIA WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA K50
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 1 01:35:16 124 Sylwester Lepiarz Waśniów MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
2 6 01:46:03 31 Paweł Chlipała Kamienica M20
3 12 01:51:18 18 Nicola Paris krakow La Recastello Radici Group La Recastello Radici Group M20
4 13 01:51:41 177 Adam Bodurka Zakopane Go Aptiv! Go Aptiv! M20
5 14 01:51:48 127 Jerzy Pachut Słopnice MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M20
6 23 01:57:00 121 Aleksander Kowalski Wola Radziszowska M20
7 26 01:59:27 81 Piotr Frydrych Kraków M20
8 28 02:00:06 77 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Janosiki M20
9 37 02:04:12 197 Krzysztof Rusin Juszczyn M20
10 49 02:08:09 246 FILIP Słonecki Kraków SZTURMAN M20
11 69 02:15:55 187 Szymon Ostafin Trzebunia Kuźnia Rumcajsa M20
12 86 02:20:00 275 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes - Ogień! M20
13 106 02:24:32 223 Jakub Gil Glisne POLPLAST BIEGA M20
14 133 02:32:08 306 Adrian Sajdak Kalwaria Zebrzydowska Never Average M20
15 139 02:33:00 307 Maciej Turchan Wieliczka RMF4RTOCR RMF4RTOCR M20
16 169 02:38:04 35 Wiktor Niedziela Gorlice M20
17 172 02:38:22 287 Grzegorz Skwara Kraków M20
18 179 02:40:28 33 Maciej Repecki Zamość M20
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 2 01:35:52 24 Tomasz Skupień Skawinki Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
2 3 01:42:58 108 Marcin Kruba Cieszacin Wielki Jarosławska Grupa Biegowa Sokół M30
3 4 01:43:52 58 Piotr Uznański Kraków Pamtrans / Euroclear Running Team M30
4 5 01:44:15 217 Daniel Żuchowski Kraków MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M30
5 7 01:46:18 253 Łukasz Flisiński Sosnowiec Janosiki M30
6 8 01:46:35 205 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Janosiki M30
7 10 01:48:36 209 Mateusz Żorniak Sieniawa Mega Fason Sieniawa M30
8 11 01:51:02 118 Michał Jurek Wrocław M30
9 16 01:53:00 36 Aleksander Badowski Warszawa Team Mountain Fuel Polska Team Mountain Fuel Polska M30
10 20 01:55:49 284 Henryk Sobczak Nowy Targ M30
11 21 01:56:31 310 Piotr Chwalba Kraków M30
12 24 01:57:59 76 Marcin Zdąbłarz Chrzanów M30
13 27 01:59:45 216 Marcin Węgiel Jasło M30
14 29 02:00:20 119 Mariusz Trytko Osieczany M30
15 31 02:01:03 296 Mateusz Dyrek Mszana Górna M30
16 33 02:02:25 25 Sławomir Polański Kraków M30
17 39 02:04:32 44 Mateusz Ćwierz Borzęta M30
18 42 02:05:38 150 Artur Kłoś Lublin PKO Bank Polski M30
19 45 02:06:41 85 Paweł Kocoń Kraków Alma Spei Hospicjum dla Dzieci M30
20 48 02:07:58 88 Michał Opaliński Pustynia Maratończyk Dębica M30
21 52 02:09:44 34 Marcin Niedziela Wieliczka Niedzielni Biegacz M30
22 57 02:11:09 132 Krzysztof Dolata Gliwice SOCIOS SILESIA SOCIOS SILESIA M30
23 58 02:11:22 213 Przemysław Drzyzgiewicz Kraków M30
24 62 02:12:46 231 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams M30
25 63 02:12:55 235 Marcin Szopa Świątniki Górne M30
26 66 02:15:11 248 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes - Ogień! Cross Heroes - Ogień! M30
27 67 02:15:27 262 Kuba Bednarz Zakopane DRUŻYNA SZPIKU/ Bieganie w Górach Janosiki M30
28 73 02:16:32 294 Jakub Fajfer Kraków M30
29 75 02:17:21 15 Dariusz Szklarczyk Kraków JJfit Running Team JJfit Running Team M30
30 78 02:17:47 168 Franciszek Wasyl Kraków M30
31 80 02:18:27 271 Paweł Stachurski Łańcut M30
32 85 02:19:27 120 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners M30
33 87 02:20:01 258 Tomasz Czarny Przeworsk Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
34 89 02:20:29 102 Paweł Krzemień Myślenice Uśmiechnięty Grabarz M30
35 90 02:20:38 236 Lukasz Golonka Pasierbiec M30
36 94 02:21:42 105 Dawid Maczuga Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M30
37 97 02:22:10 65 Tomasz Sikora Sucha Beskidzka M30
38 98 02:22:16 299 Michał Zimoń Wieliczka M30
39 101 02:22:27 201 Michał Rajs Kraków M30
40 102 02:22:48 98 Jakub Furmański Kraków M30
41 107 02:25:01 104 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół Zakopane Sokół M30
42 108 02:25:46 130 Piotr Figlewicz Myślenice Polplast biega 1 M30
43 109 02:26:38 195 Maciek Nalepa Nowy Sącz Impala Race Team Kabanoski Running Team M30
44 110 02:26:52 272 Paweł Pyszniak Kraków M30
45 111 02:27:04 242 Jacek Fedorczak Kraków M30
46 112 02:27:54 303 Adam Gruszecki Mielec KLIfornia TRI M30
47 113 02:28:21 207 Tomasz Stańda Kraków Zupa pomidorowa Zupa Pomidorowa M30
48 118 02:29:15 183 Paweł Szturc Cieszyn Cieszyn M30
49 121 02:29:32 277 Marcin Golonka Krakow M30
50 123 02:30:31 292 Radosław Buczyński Gliwice Companeros Asfalt team M30
51 124 02:30:43 30 Krzysztof Melon Bęczarka Bęczarka Biega Bęczarka Biega M30
52 125 02:30:47 92 Damian Wołek Kraków AKB Cracovia AKB Cracovia M30
53 130 02:31:41 116 Jakub Bagiński Kraków Wild Dogs Team M30
54 132 02:32:02 20 Paweł Pawłowski Kraków Podhalański Versace Team M30
55 134 02:32:25 55 Sebastian Dziubany Katowice DeathByRun M30
56 135 02:32:30 305 Kamil Jaszczyński Świątniki Górne X-Run X-Run M30
57 138 02:32:57 280 Wojciech Wołoszyn Myślenice WISEŁKA M30
58 143 02:34:42 295 Marcin Kita Limanowa M30
59 144 02:34:50 259 Błażej Lewniowski Kraków M30
60 145 02:34:54 100 Andrzej Rapacz Kraków M30
61 149 02:35:39 180 Jakub Greliak Kraków Bataty M30
62 152 02:36:20 269 Kamil Kubrak Kraków Czarne stopy Czarne Stopy M30
63 154 02:36:42 193 Bartosz Tomaszewski Warszawa COCO BONGO Pink Team M30
64 155 02:36:42 161 Sławomir Wojtoń Czernichów M30
65 156 02:36:43 176 Michał Turlej Jasień - Brzesko M30
66 158 02:36:49 11 Michał Czardybon Wyry Czarne Stopy M30
67 159 02:36:50 8 Radosław Lebiest Węgrzce Wielkie STG-NIEPOŁOMICE SRTG NIEPOŁOMICE M30
68 164 02:37:42 178 Łukasz Malinowski Wola Radziszowska M30
69 167 02:41:22 131 Karol Rozwadowski Myslenice Polplast M30
70 168 02:37:53 86 Marcin Górski Kraków - Grupa Wsparcia Marcina Kilara M30
71 176 02:39:46 194 Tomasz Schabowski Kraków PEGA RUNNERS PEGA RUNNERS M30
72 177 02:40:02 125 Piotr Korbas Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB M30
73 184 02:42:52 297 Hubert Krzyżowski Mszana Dolna M30
74 186 02:44:02 93 Łukasz Kwak Stryszawa usain bolt M30
75 188 02:44:28 188 Jordan Nowak Kraków Alior Running Team Kabanoski Running Team M30
76 193 02:46:49 134 Michał Nocuń Jaworzno M30
77 194 02:47:40 251 Michał Sadowski Kraków #CrazyTeam #CrazyTeam M30
78 196 02:48:17 286 Paweł Ćwiąkała Kraków KW KRAKÓW Sekcja Biegów Górskich M30
79 204 02:49:49 110 Johan Zwaan Kraków Los Africanos M30
80 205 02:50:08 39 Wojciech Mazia Niepołomice Żuber Running Club Żuber Running Team M30
81 206 02:50:38 239 Rafał MIRKIEWICZ Olkusz M30
82 213 02:51:52 229 Michal Bochenek Siepraw Polplast Biega Polplast biega 2 M30
83 215 02:52:54 166 Krzysztof Owczarek Kraków M30
84 216 02:53:04 308 Kamil Kaliński Kraków M30
85 217 02:53:49 249 Patryk Skalniak Kraków PATSKATEAM PatSkaTeam M30
86 228 02:56:09 266 Krzysztof Jużecki Dębica M30
87 230 02:56:27 23 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega M30
88 237 02:57:56 302 Grzegorz Pustelnik Kraków M30
89 241 02:58:43 164 GRZEGORZ GŁĄB MODLNICZKA M30
90 242 02:58:48 203 Michał Nowak Kraków M30
91 244 02:59:30 14 Tomasz Madeyski Kraków M30
92 245 02:59:30 67 Wojciech Krzysztofik Wieliczka - M30
93 246 02:59:53 32 Krzysztof Maziarka Wołowice M30
94 247 03:00:51 261 Marcin Kiełtyka Modlnica Kabanoski Running Team Kabanoski Running Team M30
95 248 03:01:34 72 Marcin Ścieszka Kraków dreamcatcher.net.pl M30
96 250 03:02:21 107 Marcin Gut Łańcut M30
97 252 03:02:48 228 Robert Kowalczyk Kornatka M30
98 254 03:03:39 206 Tomasz Stach Tymbark Aligator Team Aligator Team M30
99 259 03:06:16 257 Łukasz Wiatrak Kraków M30
100 262 03:07:28 61 Marcin Kilar Kraków M30
101 267 03:13:27 173 Arkadiusz Komisarczuk Kraków M30
102 272 03:15:17 19 Pawel Ostrowski Rzeszów M30
103 277 03:20:27 314 Michał Nowakowski Częstochowa M30
104 283 03:28:33 169 Grzegorz Kochan Kraków M30
105 291 03:34:47 29 Łukasz Golec Rzeszów Bobo M30
106 297 00:00:00 109 Jacek Nycz Krakow M30
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 9 01:47:27 221 Rafał Szczurek Konary Polplast biega 1 M40
2 15 01:51:58 123 Sylwester Poltorak Krzyszkowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB M40
3 18 01:55:08 22 Łukasz Tobera Sławkowice M40
4 19 01:55:21 313 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE M40
5 22 01:56:47 43 Adam Buczyński Kraków Non Stop Trail nonstoptrail.pl M40
6 25 01:58:11 247 Krzysztof Solecki Kocmyrzów KrzysiekSolecki Janosiki M40
7 32 02:02:01 304 Mariusz Rogula Dobczyce Rozbiegane Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
8 34 02:03:29 146 Waldemar Węglarz Rabka Zdrój M40
9 35 02:03:41 74 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa M40
10 36 02:04:10 189 Daniel Flądro Wokowice Klub Biegowy "PERŁA" M40
11 38 02:04:15 52 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica M40
12 40 02:05:14 83 Adam Stefanowicz Kraków WM Triself WM Triself M40
13 46 02:07:32 46 Sebastian Dyrga Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS/MUAY RUNNING TEAM MUAY RUNNING TEAM M40
14 47 02:07:44 290 Dawid Wawrzusiak Brzączowice M40
15 53 02:09:49 6 Dariusz Adamek Kraków #AdamCzerwińskiTeam #AdamCzerwińskiTeam M40
16 61 02:12:42 96 Andrzej Garbien Bielsko Biała ROZBBIEGANE KOMOROWICE M40
17 68 02:15:46 5 Krzysztof Hałatek Zaborze M40
18 71 02:16:10 133 Tomasz Tajak Kraków TriDivision TriDivision M40
19 72 02:16:16 211 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos M40
20 74 02:16:53 227 Marcin Wysocki Skrzynka Polplast biega 1 M40
21 77 02:17:46 91 Tomasz Zborowski Sułkowice M40
22 81 02:19:00 42 Tomasz Pałka Limanowa M40
23 82 02:23:01 129 Bartłomiej Hajduk Kraków SBG Podbieg M40
24 84 02:19:25 218 Sławomir Szczurek Myślenice XRUN DKB M40
25 91 02:20:48 16 Grzegorz Mosio Żelichów M40
26 93 02:21:07 175 Marcin Grochal Wygiełzów MarGroRunner YoungM40Runner M40
27 99 02:22:17 300 Janusz Miśkowiec Dobra M40
28 100 02:22:23 279 Wojciech Bujoczek Orzech UFOKI ŚWIERKLANIEC M40
29 103 02:23:23 95 Wojciech Stępień Gliwice Compañeros Asfalt Team M40
30 104 02:23:49 219 Konrad Osinski Myślenice Polplast biega 2 M40
31 105 02:24:10 301 Tomasz Lichoń Dobczyce DKB XRUN DKB M40
32 114 02:28:37 220 Robert Łabędź Myślenice Polplast biega 1 M40
33 116 02:28:57 75 Szymon Grząba Mikołów M40
34 117 02:29:05 89 Marcin Peter Katowice Rebellion of Free Runners M40
35 122 02:30:19 136 Wojciech Grzegorzak Niepołomice #AdamCzerwińskiTeam M40
36 126 02:30:49 222 Andrzej Mastela Lubień Polplast biega 1 M40
37 129 02:31:12 145 Kazimierz Kostkowski Dobczyce M40
38 136 02:32:32 143 Artur Kościelny Radziszów Skawina Biega Skawina Biega M40
39 147 02:35:32 13 arek drozdek Wieliczka M40
40 148 02:35:36 142 Jesper Mansson Sweden M40
41 150 02:35:42 37 Piotr Jagielski Ruda Śląska M40
42 151 02:36:02 226 Rafał Braś Osieczany Polplast biega Polplast biega 2 M40
43 153 02:36:30 47 Artur Kozioł Kraków Poranny Patrol Poranny Patrol M40
44 157 02:36:48 171 Tomasz Albiński Warszawa Running Frogs M40
45 160 02:36:58 192 Paweł Ryba ZIELONKI WIEŚ Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają M40
46 161 02:36:58 160 Marcin Tokarz Libertów M40
47 163 02:37:01 204 Daniel Wojtowicz Ustrzyki Dolne Nauka Biega Nauka Biega M40
48 165 02:37:49 138 Artur Borycki DABROWA TARNOWSKA TGR M40
49 174 02:39:07 141 Jonas Salje Mogilany M40
50 175 02:39:28 45 Rafał Plewa Jadowniki M40
51 178 02:40:10 2 Artur Marzec Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam M40
52 180 02:41:36 49 Artur Sroka Bochnia Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
53 183 02:42:52 153 Grzegorz Matyja Oświęcim M40
54 185 02:43:59 162 Artur Marć Dębica PTT Tarnów PTT Tarnów M40
55 190 02:44:53 148 Michał Ryrak Kraków CRAZBUD Team M40
56 197 02:48:44 240 ANDRZEJ KIDA Kraków LOS TREPOS COMPANIEROS M40
57 199 02:48:59 232 MACIEJ MARZEC WOLA BATORSKA Nidec Nidec All for dreams M40
58 200 02:49:25 311 Ireneusz Tyliba Przeginia Jura Team M40
59 201 02:49:26 56 Piotr Krainski Czeladz #czeladzbiega #czeladzbiega M40
60 207 02:50:53 241 Jacek Drewnicki Dobczyce Rozbiegane Dobczyce M40
61 210 02:51:32 87 Rafał Magner Ruda Śląska Ultra Cross Para Ultra Cross Para M40
62 214 02:52:13 9 Adam Woźniacki Lublin GetGym M40
63 225 02:55:47 156 Jacek Palka Dobra KLIfornia TRI KLIfornia TRI M40
64 226 02:55:58 27 Paweł Krawczyk Kraków klub sportowy Hajime klub sportowy Hajime M40
65 229 02:56:14 62 Rafał Tokarski Kraków M40
66 231 02:57:15 225 Robert Kaczmarczyk Myślenice Polplast biega 2 M40
67 233 02:57:33 196 Aureliusz Idzik Kornatka M40
68 238 02:58:04 282 Paweł Łobuz Rzeszów OVB OVB M40
69 239 02:58:16 234 Adam Leszczyński Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams M40
70 249 03:01:48 59 Artur Zięba Kraków Poranny Patrol M40
71 256 03:05:35 64 Łukasz Pięta Proszowice M40
72 261 03:06:47 103 Marcin Kupiec Liplas M40
73 263 03:08:46 167 Marcin Bałaga Kraków Kto Dogoni Psa? M40
74 265 03:12:31 298 Bartłomiej Parocki Rabka Zdrój M40
75 266 03:12:57 224 Sebastian Polak Myślenice Polplast biega 2 M40
76 268 03:14:16 289 Grzegorz Wandas Wieliczka M40
77 273 03:16:38 278 PIOTR JARACZEWSKI PROSZOWICE Spartan Race Training Group Proszowice M40
78 278 03:21:43 50 Andrzej Szczepocki Niepołomice Niepołomice Biegają Niepołomice Biegają M40
79 280 03:21:44 244 Piotr Piątoń Wieliczka Niepołomice Biegają M40
80 285 03:30:45 113 Dominik Danielak Lublin Get Gym M40
81 288 03:31:23 17 Andrzej Mamica Warszawa ExpressMap Hej jak ta sarna! M40
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 17 01:53:38 70 MAREK SOKOŁOWSKI Mysłowice Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team M50
2 43 02:05:47 170 Marek Nosalik Żywiec MTA M50
3 54 02:09:52 200 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków M50
4 56 02:10:54 237 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA M50
5 79 02:18:10 199 Marcin Florek Pilzno Mężczyźni Św. Józefa M50
6 127 02:30:51 309 Bogdan Blady Kraków M50
7 181 02:41:51 21 JANUSZ WOŹNIAK SKOŁYSZYN PORMAT JEDLICZE BIEGA PORMAT JEDLICZE BIEGA M50
8 189 02:44:44 293 Grzegorz Jędryka Warszawa M50
9 271 03:15:00 157 Andrzej Długosz Brzezna Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro VISEGRAD MARATON RYTRO M50
Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
1 60 02:12:10 7 Paweł Golonka Jaworzna O! M60+
2 65 02:14:11 79 Tomasz Stankiewicz Kraków Group Training GT TEAM M60+
3 131 02:31:52 288 Stanisław Radzik Łyczanka Suprerska 5 M60+
4 171 02:38:21 154 Roman Trzcieliński Warszawa M60+
5 282 03:27:57 4 Antoni Kaim Myślenice M60+
Msc. Drużyna Punkty
1 MUAY RUNNING TEAM 66
2 Janosiki 68
3 Team Mountain Fuel Polska 133
4 Polplast biega 1 305
5 XRUN DKB 341
6 Nidec All for dreams 640
7 Polplast biega 2 699