Tajemnicze Kopce XRUN | XRUN - Nietuzinkowe biegi górskie
xrun.io arrow back

Tajemnicze Kopce XRUN

Szczegóły biegu

  • Data: 18/02/2018
  • Dystans: 21.0 km
  • Przewyższenia: 940 m
  • Lokalizacja: Las w miejscowości Kornatka, Małopolska
    1. Opłata za jeden bieg 90 zł - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 75 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 80 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 80 zł dla grup powyżej 4 osób
    2. Opłata za dwa biegi 170 zł (oszczędzasz 10 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników oraz grup:
      1. 150 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 160 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 160 zł dla grup powyżej 4 osób
    3. Opłata za trzy biegi 240 zł (oszczędzasz 30 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 225 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 240 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 240 zł dla grup powyżej 4 osób
    4. Opłata za cztery biegi 300 zł (oszczędzasz 60 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 300 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      2. 300 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      3. 300 zł dla grup powyżej 4 osób + upominek pamiątkowy kubek XRUN
    5. w dniu zawodów opłata za bieg wynosi 120 zł
    6. rezygnacja z biegu 10 zł - opłata manipulacyjna. Rezygnację należy zgłosić najpóźniej 15 dni przed datą zawodów.
    7. przeniesienie opłaty startowej 5 zł - opłata manipulacyjna. Chęć przeniesienia opłaty na innego uczestnika należy zgłosić najpóźniej 5 dni przed datą zawodów
  • Lista startowa
  • Ilość wolnych miejsc 60
  • Historie i legendy

    W latach 60 archeolodzy odnaleźli w tutejszych lasach siekierę z krzemienia pasiastego. To znalezisko świadczyłoby o pobycie człowieka tutaj na 4-5 tysięcy lat p.n.e.

    W lesie sosnowo-dębowym pod szczytem góry Trupielec, gdzie prowadzi trasa biegu, wyrastają kopce do 2 m wysokie o średnicy podstawy 4-5 m. Ogółem jest ich 14. Są to groby ciałopalne sprzed tysiąca lat.

    Różne historie wiążą się z tym terenem. Jedna z nich mówi o bitwie nie wiadomo czy z Tatarami czy ze Szwedami, po której było tyle trupów, że pobliska góra wzięła od nich swoją nazwę.

    Charakterystyka trasy

    Trasa prowadzi przez urokliwy las. Jest bardzo urozmaicona. Spotkacie na niej szybkie odcinki, strome podbiegi, jak i trudne technicznie zbiegi. Miejscami czeka na Was przeprawa przez jar rzeczny lub strumień.

    Nawierzchnia zmienia się, od ubitej drogi leśnej do błotnistej ścieżki pokrytej luźnymi kamieniami i liśćmi. Ukształtowanie terenu jest pagórkowate a częste podbiegi i zbiegi nie pozwolą odpocząć.

    Każdy kto ukończy bieg dostanie medal oraz spory posiłek regeneracyjny.

    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 01:45:08 255 Rafał Klecha Dacza Turysty i Biegacza
    2 2 01:47:34 128 Tomasz Skupień B/K
    3 2 01:47:34 128 Tomasz Skupień
    4 3 01:48:09 275 Sebastian Kasprzyk xRunners TEAM Polska XRUN DKB
    5 4 01:50:45 206 Maciej Więcek inov-8 Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    6 5 01:51:28 46 Adam Bodurka raventec.eu Aptiv Running Team
    7 6 01:51:55 13 Piotr Majcher Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    8 7 01:52:48 147 Jakub Gorzelańczyk Tour de Run Tour de Run
    9 8 01:52:54 277 Sylwester Poltorak Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    10 9 01:54:00 164 Rafał Porębski Evil Team Puzzle Team
    11 10 01:54:39 284 Oliver Gajdowski Norafsport Norafsport
    12 11 01:54:49 258 Wojciech Pietrzyk Norafsport Norafsport
    13 12 01:54:55 190 Krzysztof Dołęgowski inov-8 team Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    14 13 01:55:00 201 Sebastian Krosny BodyDry Biegaton Mikołów
    15 14 01:55:40 196 Marcin Dzierwa Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    16 15 01:56:20 28 Sebastian Florek Norafsport Norafsport
    17 16 01:57:24 238 Paweł Gawron POWER TRAINING
    18 17 01:57:58 96 Przemek Morawski Dacza Turysty i Biegacza
    19 18 01:58:06 233 Roman Ficek KW Kraków Nowa Huta Team
    20 19 01:58:08 127 Wojciech Rykała Puzzle Team
    21 20 01:58:20 260 Sławomir Walaszczyk Polwax Racing Team Dacza Turysty i Biegacza
    22 21 01:58:24 187 Krzysztof Latała Aptiv Running Team
    23 22 01:58:58 231 Grzegorz Skworc Team Siemion
    24 23 01:59:58 112 Tomasz Dejas
    25 24 02:00:30 34 Piotr Hajduk NOVOMATIC Technologies Poland
    26 25 02:01:09 54 Krzysztof Rusin Tim Małego
    27 26 02:01:10 274 Sławek Dajema Nowa Huta Team
    28 27 02:01:31 286 Grzegorz Danicz Norafsport Norafsport 2
    29 28 02:01:55 227 Kamil Sajak ROZBIEGANE DOBCZYCE Dyrektorzy
    30 29 02:02:05 285 Cal Hiebsch Norafsport Norafsport
    31 30 02:02:12 188 Mariusz Rogula 72 D Windsport powerd by Oshee Dyrektorzy
    32 31 02:02:18 204 Sławomir Łabuziński WKS WAWEL Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    33 32 02:02:48 117 Michał Łuczyński
    34 33 02:04:06 9 Łukasz Szaporów Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    35 34 02:04:19 166 Adam Czernecki TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    36 35 02:04:21 232 Daniel Żuchowski Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    37 36 02:04:47 272 Piotr Chwalba
    38 37 02:05:04 14 Kazimierz Grzyb Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    39 38 02:06:07 66 Bartłomiej Zawiło Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    40 39 02:07:04 243 Rafał Szydłowski Power Training POWER TRAINING
    41 40 02:07:30 113 Paweł Waśko Centrum Masażu
    42 41 02:07:37 154 Stanisław Półtorak BRAVEHEART
    43 42 02:08:01 250 Paweł Nogaj JAWORZNO RUNNERS JAWORZNO RUNNERS
    44 43 02:08:22 15 Krzysztof Wincenciak Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    45 44 02:08:47 212 Stanisław Krótki
    46 45 02:08:53 198 Jakub Bem Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    47 46 02:09:08 174 Mateusz Dyrek
    48 47 02:09:14 138 Grzegorz Holewa Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    49 48 02:09:26 180 Maciej Wyrębek
    50 49 02:09:47 75 Piotr Jaraczewski Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    51 50 02:10:05 88 Łukasz Tobera
    52 51 02:10:08 150 Adam Pycia Korona Masters Kraków
    53 52 02:10:12 148 Piotr Figlewicz
    54 53 02:10:23 140 Kamil Kowalski Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    55 54 02:10:30 270 Katarzyna Małkowska Poranny Patrol Puzzle Team
    56 55 02:10:35 89 Paolo Davi Dacza Turysty i Biegacza
    57 56 02:11:16 121 Natalia Papiewska TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    58 57 02:11:19 83 Piotr Wierzbicki Goń się!
    59 58 02:11:23 98 Kinga Kwiatkowska BRAVEHEART
    60 59 02:11:28 251 Marek Nadkański MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA
    61 60 02:11:52 210 Jakub Wach Dyrektorzy
    62 61 02:12:49 65 Marcin Meus AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    63 62 02:12:51 271 Zbigniew Rajtar Rontil - Compass Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    64 63 02:13:27 62 Jarosław Kamiński NiezniszczalniRunTeam
    65 64 02:13:28 139 Piotr Kuna Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    66 65 02:13:34 22 Grzegorz Olesiak Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    67 66 02:13:45 45 Łukasz Guzik Aptiv Running Team Aptiv Running Team
    68 67 02:14:25 87 Henryk Wiertek
    69 68 02:14:53 143 Tomasz Rudnik Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja 2
    70 69 02:15:20 105 Małgorzata Daszkiewicz POWER TRAINING
    71 70 02:15:43 61 Damian Aksamit Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    72 71 02:15:43 223 Bogusława Garczyńska Wąs Aktywna Strona Życia Rogate Laski
    73 72 02:16:20 12 Roman Krupa
    74 73 02:16:43 16 Krzysztof Sędor Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    75 74 02:17:49 183 Grzegorz Słodki Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    76 75 02:17:50 111 Przemyslaw Nowak Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    77 76 02:18:03 278 Michael Nowicki Norafsport
    78 77 02:18:05 70 Jakub Janaś Husaria Race Team Husaria Race Team
    79 78 02:18:09 276 Natalia Florek Wartkie Kiyrpce BRAVEHEART
    80 79 02:18:41 40 Krzysztof Dziedzic ZADYSZKA 45
    81 80 02:19:11 33 Leszek Polek NOVOMATIC Technologies Poland
    82 81 02:19:41 41 Sebastian Grodzki
    83 82 02:19:55 254 Krzysztof Solecki Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 2
    84 83 02:20:13 287 Stanisław Radzik TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    85 84 02:20:20 146 Piotr Perczyński Norafsport Norafsport 2
    86 85 02:21:06 149 Kamil Bojko polplast biega POlp
    87 86 02:22:14 11 Paweł Lewandowski Dacza Turysty i Biegacza
    88 87 02:23:14 55 Krzysztof Hałatek
    89 88 02:24:19 224 Marcin Krasiński Woodward Runners
    90 89 02:24:38 108 Krzysztof Bochenek Słodkie Pączki
    91 90 02:24:52 207 Dominik Szczurek TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Puzzle Team
    92 91 02:25:47 64 Jan Czajkowski Power Training POWER TRAINING
    93 92 02:25:56 72 Sławek Lizurej LIZAKI TEAM
    94 93 02:25:58 136 Michał Ślęzak Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    95 94 02:26:36 106 Michał Sedlak LubieToBieganie Puzzle Team
    96 95 02:26:51 168 Adam Dyrek Nauka Biega
    97 96 02:27:13 142 Tomasz Prokulewicz Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 3
    98 97 02:27:22 230 Łukasz Kiszka
    99 98 02:27:30 7 Małgorzata Wicha WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    100 99 02:27:48 240 Irmina Marczyk STORM Krakow
    101 100 02:27:52 257 Bernard Baran OCR Team Dębica OCR Team Dębica
    102 101 02:27:57 17 Daniel Kulma
    103 102 02:27:59 32 Arkadiusz Opozda Czarty Krakow / KW Krakow NOVOMATIC Technologies Poland
    104 103 02:28:00 37 Rafał Misztal Eskadra Kraków Tim Małego
    105 104 02:28:10 209 Ivan Melnyk Kukurudza
    106 105 02:28:50 130 Sebastian Kostka
    107 106 02:28:52 163 Piotr Kursa Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    108 107 02:28:53 213 Jakub Masiuk Walraven/AT Team
    109 108 02:29:32 265 Bartosz Konopka Zwiedzanie przez Bieganie
    110 109 02:29:33 133 Paweł Tworzydło
    111 110 02:29:39 131 Mariusz Kędziora Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    112 111 02:29:53 48 Dariusz Ciba Aligator Limanowa
    113 112 02:29:58 234 Sylwia Kalińska Janusze Biegają PAINTBALL SHERWOOD-GDÓW
    114 113 02:30:16 69 Michał Golch Tim Małego
    115 114 02:30:20 23 Rafał Cichy parkrun Chrzanów
    116 115 02:30:26 84 Mirosław Potoczny #nightrunnersjaworzno
    117 116 02:30:39 2 Dariusz Żądło TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    118 117 02:31:06 217 Mateusz Tomaśko Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    119 118 02:31:12 1 Przemysław Dura Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    120 119 02:31:38 222 Justyna Gogól Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    121 120 02:31:44 116 Jacek Majchrowski CKB Tarnobrzeg
    122 121 02:31:45 208 Paweł Stachurski
    123 121 02:31:45 208 Paweł Stachurski B/K
    124 122 02:32:23 281 Sylwia Pasecka HARIBO GLIWICE
    125 123 02:32:47 25 Grzegorz Bańbuła
    126 124 02:32:57 171 Bartosz Kowalewski 18% nieskończoności
    127 125 02:33:33 157 Magdalena Mikoś Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    128 126 02:34:35 279 Marcin Sałach Polanka
    129 127 02:36:01 44 Bartosz Serzysko Aptiv Running Team Aptiv Running Team
    130 128 02:36:07 30 Tomasz Stocki NOVOMATIC Technologies Poland
    131 129 02:36:09 47 Martyna Kołacka Aptiv Running Team
    132 130 02:36:11 237 Mikolaj Parkitny Słodkie Pączki
    133 131 02:36:42 141 Łukasz Rybak Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    134 132 02:36:55 172 Paweł Bors
    135 133 02:37:10 173 Weonika Job Apostles of Stars
    136 134 02:37:14 135 Rafał Gołąbek Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 2
    137 135 02:37:16 221 Krysia Murzyn DKB Rogate Laski
    138 136 02:37:17 20 Paulina Misiak Tim Małego
    139 137 02:37:34 264 Daniel Dziedzina AMBITIOUS RUNNERS TEAM HARIBO GLIWICE
    140 138 02:37:35 267 Kamil Kaliński PAINTBALL SHERWOOD-GDÓW
    141 139 02:37:43 197 Andrzej Radwan Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    142 140 02:38:30 132 Rafał Kucab
    143 141 02:38:36 158 Sławomir Ląd Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    144 142 02:39:01 80 Przemysław Królikowski BeFit24 BeFit24
    145 143 02:39:11 50 Michał Nocuń
    146 144 02:39:29 220 Agnieszka Dymek Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    147 145 02:39:39 126 Dariusz Witek WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    148 146 02:39:40 244 Andrzej Harewski WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    149 147 02:39:46 219 Rafał Lenart Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    150 148 02:39:50 239 Radoslaw Buczyński Night runners HARIBO GLIWICE
    151 149 02:40:39 269 Darek Fultyn
    152 150 02:41:35 177 Katarzyna Pomagruk Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.
    153 151 02:41:36 178 Piotr Pomagruk
    154 152 02:42:33 242 Wojciech Pietrzok Night Runners Zabrze HARIBO GLIWICE
    155 153 02:42:44 214 Sławomir Michalak inzynier.eu nosi trailowe botki
    156 154 02:42:47 49 Wojciech Śpiewak
    157 155 02:42:54 211 Konrad Maciejowski Zakrzowiec Team Challenge
    158 156 02:43:09 283 Sebastian Faliszewski
    159 157 02:44:20 282 Mariusz Paździor
    160 158 02:45:15 123 Łukasz Pawełek
    161 159 02:46:12 122 Anna Krupa Husaria Race Team Husaria Race Team
    162 160 02:46:14 152 Joanna Dziedzic ZADYSZKA 45
    163 161 02:46:16 156 Paweł Kulikowski Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 3
    164 162 02:46:54 179 Łukasz Filipczak
    165 163 02:46:55 58 Michał Szewczyk BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
    166 164 02:47:09 241 Jakub Marczyk STORM Kraków
    167 165 02:47:22 115 Jarosław Jopek Dostartu
    168 166 02:47:53 248 Karol Gonciarz 1983
    169 167 02:48:05 125 Marek Wachałowicz Grupa Bankietowa Grupa Bankietowa
    170 168 02:48:06 6 Tomasz Bergel TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    171 169 02:48:19 155 marcin skiba Gastrotrade.pl
    172 170 02:48:27 63 Grzegorz Ginter AZS Collegium Medicum UJ ZADYSZKA 45
    173 171 02:48:38 110 Piotr Sikora
    174 172 02:48:53 200 Tomasz Renkiel HARIBO GLIWICE
    175 173 02:48:53 170 Agata Gomółka
    176 174 02:49:02 225 Jakub Gawron
    177 175 02:49:14 36 Agnieszka Różycka NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA
    178 176 02:49:14 52 Alicja Piekarska najbart Nauka biega
    179 177 02:49:36 18 Karol Kłosowski Los Trepos Companieros
    180 178 02:50:04 107 Tomasz Sikora
    181 179 02:50:25 165 Artur Marzec RUN4FUN
    182 180 02:50:27 91 Anna Leśniak Salt Runners
    183 181 02:50:32 90 Marcin Leśniak Salt Runners
    184 182 02:51:21 119 Justyna Gardeła Wolbrom Team
    185 183 02:51:22 93 Tomasz Stankiewicz Group Training GT TEAM
    186 184 02:51:34 192 Paweł Gądek
    187 185 02:52:07 76 Wojciech Krzysztofik Husaria Race Team Husaria Race Team
    188 186 02:52:16 191 Grzegorz Pohorecki
    189 187 02:52:46 203 Michał Podziemski
    190 188 02:53:48 24 Ewa Kącka Cichy parkrun Chrzanów
    191 189 02:54:29 5 Małgorzata Piotrowicz Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    192 190 02:55:10 60 Sebastian Bogdał Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    193 191 02:55:20 263 Rafał Kasprzyk
    194 192 02:55:21 249 Mirosław Maj
    195 193 02:55:43 290 Barbara Tomaśko
    196 194 02:55:49 175 Katarzyna Tobiasz ZAGNAŃSK BIEGA ZAGNAŃSK BIEGA
    197 195 02:55:49 176 Kamil Tobiasz Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
    198 196 02:55:52 26 Artur Liszkowski ZADYSZKA 45
    199 197 02:55:57 182 Piotr Kłembukowski KOLIBER TEAM
    200 198 02:56:26 262 Bogusława Polak
    201 199 02:56:35 129 Aleksandra Michalec Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    202 200 02:59:06 193 Joanna Gądek Skawina Biega
    203 201 02:59:16 153 Tomasz Stach Aligator Team Aligator Team
    204 202 02:59:33 245 Natalia Ciaston
    205 203 02:59:47 144 Katarzyna Sowa Lewandowska Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja 2
    206 204 02:59:55 145 Marta Lewandowska Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 2
    207 205 03:00:56 252 Ewa Zarębska Słodkie Pączki
    208 206 03:01:08 100 Piotr Pabian Słodkie Pączki
    209 207 03:01:13 184 Grzegorz Kisiel POWER TRAINING
    210 208 03:01:23 253 Łukasz Krzyżanowski Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 3
    211 209 03:01:43 256 Grzegorz Warzecha Max-Flix Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    212 210 03:02:05 215 Karolina Korbas Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    213 211 03:02:05 39 Anna Sukiennik Power Training
    214 212 03:03:05 114 Wojciech Kowalik gUpota na świecie gUpota na świecie
    215 213 03:03:09 104 Karolina Nowadczyk gUpota na świecie
    216 214 03:03:45 181 Grzegorz Główczyk
    217 215 03:04:43 10 Paulina Słodowska Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    218 216 03:04:52 259 Krzysztof Kruk Night runers zabrze CrossFit Zabrze
    219 217 03:05:23 118 Mateusz Nowak gUpota na świecie gUpota na świecie
    220 218 03:06:26 151 Leszek Książek
    221 219 03:06:38 268 Maciek Motyl
    222 220 03:08:25 109 Kamila Lisowska
    223 221 03:08:30 8 Edyta Łój Konieczna Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    224 222 03:10:03 124 Klaudia Targosz BRAVEHEART
    225 223 03:10:21 85 Bożena Grela
    226 224 03:10:22 94 Dariusz Grela Wujek biega
    227 225 03:11:30 74 Marek Mucha Apostles of Stars Apostles of Stars
    228 226 03:11:35 120 Agnieszka Grodzka
    229 227 03:11:41 226 Agnieszka Demarczyk gUpota na świecie gUpota na świecie
    230 228 03:11:42 103 Paulina Miśta gUpota na świecie gUpota na świecie
    231 229 03:12:05 159 Jakub Pluciński Husaria Race Team Nidec All for dreams
    232 230 03:12:06 185 Marlena Korytnicka Nidec All for Dreams Nidec All for dreams
    233 231 03:12:39 56 Szymon Papież Mocni Pomocni
    234 232 03:12:47 77 Katarzyna Czerwonka ZADYSZKA 45
    235 233 03:13:12 51 Dominik Ludwin
    236 234 03:15:07 102 Martyna Wojciechowska gUpota na świecie gUpota na świecie
    237 235 03:15:26 229 Dorota Porębska Nowa HutaTeam Czarujące Śpiochy NH Team
    238 236 03:15:44 205 Rafał Radwanek Husaria Race Team
    239 237 03:15:51 288 Michał Urbanowicz
    240 238 03:15:59 101 Andrzej Baca gUpota na świecie gUpota na świecie
    241 239 03:16:21 31 Janusz Kozłowski NOVOMATIC Technologies Poland
    242 240 03:16:37 73 Marcin Świątek Virtual Runner Club
    243 241 03:17:20 246 Piotr Piątoń Niepołomice Biegają
    244 242 03:19:52 280 Kazimierz Jabłoński
    245 243 03:20:41 78 Agata Kowalczyk Grochla #nightrunners jaworzno
    246 244 03:20:42 82 Agnieszka Czopek KB MCKIS JAWORZNO/ #nightrunnersjaworzno
    247 245 03:23:17 261 Danuta Bochenek Tim Małego
    248 246 03:24:31 53 Krzysztof Miętka
    249 247 03:24:47 189 Dariusz Farmas Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    250 248 03:26:13 29 Anna Jurkowska Drużyna Grubego Misia
    251 249 03:26:14 35 Marta Wysocka Drużyna Grubego Misia
    252 250 03:26:26 202 Krzysztof Fikas
    253 251 03:28:29 4 Agnieszka Kruszyna Solne Miasto
    254 252 03:29:56 19 Monika Czyżewicz Solne Miasto
    255 253 03:30:53 169 Agnieszka Maronka 1972
    256 254 03:35:09 247 Noemi Klepacz „ Zakrzowiec Team Challenge „ Zakrzowiec Team Challenge
    257 255 03:37:19 134 Maciej Jermak ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
    258 256 03:41:43 289 Oleh Fishehuk
    259 257 03:58:09 79 Agnieszka Cyganek BeFit24 BeFit24
    260 258 03:58:10 81 Wiesław Misiak BeFit24
    261 259 00:00:00 194 Agnieszka Litwin Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    262 260 00:00:00 162 Wojciech Krupa Nidec All for dreams
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 54 02:10:30 270 Katarzyna Małkowska Poranny Patrol Puzzle Team
    2 56 02:11:16 121 Natalia Papiewska TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    3 58 02:11:23 98 Kinga Kwiatkowska BRAVEHEART
    4 69 02:15:20 105 Małgorzata Daszkiewicz POWER TRAINING
    5 71 02:15:43 223 Bogusława Garczyńska Wąs Aktywna Strona Życia Rogate Laski
    6 78 02:18:09 276 Natalia Florek Wartkie Kiyrpce BRAVEHEART
    7 96 02:27:13 142 Tomasz Prokulewicz Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 3
    8 98 02:27:30 7 Małgorzata Wicha WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    9 99 02:27:48 240 Irmina Marczyk STORM Krakow
    10 112 02:29:58 234 Sylwia Kalińska Janusze Biegają PAINTBALL SHERWOOD-GDÓW
    11 119 02:31:38 222 Justyna Gogól Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    12 122 02:32:23 281 Sylwia Pasecka HARIBO GLIWICE
    13 125 02:33:33 157 Magdalena Mikoś Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    14 129 02:36:09 47 Martyna Kołacka Aptiv Running Team
    15 133 02:37:10 173 Weonika Job Apostles of Stars
    16 135 02:37:16 221 Krysia Murzyn DKB Rogate Laski
    17 136 02:37:17 20 Paulina Misiak Tim Małego
    18 144 02:39:29 220 Agnieszka Dymek Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    19 150 02:41:35 177 Katarzyna Pomagruk Biegnę, żeby Bartek mógł biegać.
    20 159 02:46:12 122 Anna Krupa Husaria Race Team Husaria Race Team
    21 160 02:46:14 152 Joanna Dziedzic ZADYSZKA 45
    22 173 02:48:53 170 Agata Gomółka
    23 175 02:49:14 36 Agnieszka Różycka NAUKA BIEGA NAUKA BIEGA
    24 176 02:49:14 52 Alicja Piekarska najbart Nauka biega
    25 180 02:50:27 91 Anna Leśniak Salt Runners
    26 182 02:51:21 119 Justyna Gardeła Wolbrom Team
    27 188 02:53:48 24 Ewa Kącka Cichy parkrun Chrzanów
    28 189 02:54:29 5 Małgorzata Piotrowicz Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    29 193 02:55:43 290 Barbara Tomaśko
    30 194 02:55:49 175 Katarzyna Tobiasz ZAGNAŃSK BIEGA ZAGNAŃSK BIEGA
    31 198 02:56:26 262 Bogusława Polak
    32 199 02:56:35 129 Aleksandra Michalec Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    33 200 02:59:06 193 Joanna Gądek Skawina Biega
    34 202 02:59:33 245 Natalia Ciaston
    35 203 02:59:47 144 Katarzyna Sowa Lewandowska Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja 2
    36 204 02:59:55 145 Marta Lewandowska Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 2
    37 205 03:00:56 252 Ewa Zarębska Słodkie Pączki
    38 210 03:02:05 215 Karolina Korbas Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    39 211 03:02:05 39 Anna Sukiennik Power Training
    40 213 03:03:09 104 Karolina Nowadczyk gUpota na świecie
    41 215 03:04:43 10 Paulina Słodowska Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    42 220 03:08:25 109 Kamila Lisowska
    43 221 03:08:30 8 Edyta Łój Konieczna Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    44 222 03:10:03 124 Klaudia Targosz BRAVEHEART
    45 223 03:10:21 85 Bożena Grela
    46 226 03:11:35 120 Agnieszka Grodzka
    47 227 03:11:41 226 Agnieszka Demarczyk gUpota na świecie gUpota na świecie
    48 228 03:11:42 103 Paulina Miśta gUpota na świecie gUpota na świecie
    49 230 03:12:06 185 Marlena Korytnicka Nidec All for Dreams Nidec All for dreams
    50 232 03:12:47 77 Katarzyna Czerwonka ZADYSZKA 45
    51 234 03:15:07 102 Martyna Wojciechowska gUpota na świecie gUpota na świecie
    52 235 03:15:26 229 Dorota Porębska Nowa HutaTeam Czarujące Śpiochy NH Team
    53 243 03:20:41 78 Agata Kowalczyk Grochla #nightrunners jaworzno
    54 244 03:20:42 82 Agnieszka Czopek KB MCKIS JAWORZNO/ #nightrunnersjaworzno
    55 245 03:23:17 261 Danuta Bochenek Tim Małego
    56 248 03:26:13 29 Anna Jurkowska Drużyna Grubego Misia
    57 249 03:26:14 35 Marta Wysocka Drużyna Grubego Misia
    58 251 03:28:29 4 Agnieszka Kruszyna Solne Miasto
    59 252 03:29:56 19 Monika Czyżewicz Solne Miasto
    60 253 03:30:53 169 Agnieszka Maronka 1972
    61 254 03:35:09 247 Noemi Klepacz „ Zakrzowiec Team Challenge „ Zakrzowiec Team Challenge
    62 257 03:58:09 79 Agnieszka Cyganek BeFit24 BeFit24
    63 259 00:00:00 194 Agnieszka Litwin Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 01:45:08 255 Rafał Klecha Dacza Turysty i Biegacza
    2 2 01:47:34 128 Tomasz Skupień B/K
    3 2 01:47:34 128 Tomasz Skupień
    4 3 01:48:09 275 Sebastian Kasprzyk xRunners TEAM Polska XRUN DKB
    5 4 01:50:45 206 Maciej Więcek inov-8 Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    6 5 01:51:28 46 Adam Bodurka raventec.eu Aptiv Running Team
    7 6 01:51:55 13 Piotr Majcher Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    8 7 01:52:48 147 Jakub Gorzelańczyk Tour de Run Tour de Run
    9 8 01:52:54 277 Sylwester Poltorak Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    10 9 01:54:00 164 Rafał Porębski Evil Team Puzzle Team
    11 10 01:54:39 284 Oliver Gajdowski Norafsport Norafsport
    12 11 01:54:49 258 Wojciech Pietrzyk Norafsport Norafsport
    13 12 01:54:55 190 Krzysztof Dołęgowski inov-8 team Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    14 13 01:55:00 201 Sebastian Krosny BodyDry Biegaton Mikołów
    15 14 01:55:40 196 Marcin Dzierwa Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    16 15 01:56:20 28 Sebastian Florek Norafsport Norafsport
    17 16 01:57:24 238 Paweł Gawron POWER TRAINING
    18 17 01:57:58 96 Przemek Morawski Dacza Turysty i Biegacza
    19 18 01:58:06 233 Roman Ficek KW Kraków Nowa Huta Team
    20 19 01:58:08 127 Wojciech Rykała Puzzle Team
    21 20 01:58:20 260 Sławomir Walaszczyk Polwax Racing Team Dacza Turysty i Biegacza
    22 21 01:58:24 187 Krzysztof Latała Aptiv Running Team
    23 22 01:58:58 231 Grzegorz Skworc Team Siemion
    24 23 01:59:58 112 Tomasz Dejas
    25 24 02:00:30 34 Piotr Hajduk NOVOMATIC Technologies Poland
    26 25 02:01:09 54 Krzysztof Rusin Tim Małego
    27 26 02:01:10 274 Sławek Dajema Nowa Huta Team
    28 27 02:01:31 286 Grzegorz Danicz Norafsport Norafsport 2
    29 28 02:01:55 227 Kamil Sajak ROZBIEGANE DOBCZYCE Dyrektorzy
    30 29 02:02:05 285 Cal Hiebsch Norafsport Norafsport
    31 30 02:02:12 188 Mariusz Rogula 72 D Windsport powerd by Oshee Dyrektorzy
    32 31 02:02:18 204 Sławomir Łabuziński WKS WAWEL Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    33 32 02:02:48 117 Michał Łuczyński
    34 33 02:04:06 9 Łukasz Szaporów Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    35 34 02:04:19 166 Adam Czernecki TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    36 35 02:04:21 232 Daniel Żuchowski Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    37 36 02:04:47 272 Piotr Chwalba
    38 37 02:05:04 14 Kazimierz Grzyb Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    39 38 02:06:07 66 Bartłomiej Zawiło Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    40 39 02:07:04 243 Rafał Szydłowski Power Training POWER TRAINING
    41 40 02:07:30 113 Paweł Waśko Centrum Masażu
    42 41 02:07:37 154 Stanisław Półtorak BRAVEHEART
    43 42 02:08:01 250 Paweł Nogaj JAWORZNO RUNNERS JAWORZNO RUNNERS
    44 43 02:08:22 15 Krzysztof Wincenciak Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    45 44 02:08:47 212 Stanisław Krótki
    46 45 02:08:53 198 Jakub Bem Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    47 46 02:09:08 174 Mateusz Dyrek
    48 47 02:09:14 138 Grzegorz Holewa Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    49 48 02:09:26 180 Maciej Wyrębek
    50 49 02:09:47 75 Piotr Jaraczewski Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    51 50 02:10:05 88 Łukasz Tobera
    52 51 02:10:08 150 Adam Pycia Korona Masters Kraków
    53 52 02:10:12 148 Piotr Figlewicz
    54 53 02:10:23 140 Kamil Kowalski Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    55 55 02:10:35 89 Paolo Davi Dacza Turysty i Biegacza
    56 57 02:11:19 83 Piotr Wierzbicki Goń się!
    57 59 02:11:28 251 Marek Nadkański MOK MSZANA DOLNA MOK MSZANA DOLNA
    58 60 02:11:52 210 Jakub Wach Dyrektorzy
    59 61 02:12:49 65 Marcin Meus AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    60 62 02:12:51 271 Zbigniew Rajtar Rontil - Compass Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    61 63 02:13:27 62 Jarosław Kamiński NiezniszczalniRunTeam
    62 64 02:13:28 139 Piotr Kuna Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    63 65 02:13:34 22 Grzegorz Olesiak Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    64 66 02:13:45 45 Łukasz Guzik Aptiv Running Team Aptiv Running Team
    65 67 02:14:25 87 Henryk Wiertek
    66 68 02:14:53 143 Tomasz Rudnik Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja 2
    67 70 02:15:43 61 Damian Aksamit Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    68 72 02:16:20 12 Roman Krupa
    69 73 02:16:43 16 Krzysztof Sędor Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    70 74 02:17:49 183 Grzegorz Słodki Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    71 75 02:17:50 111 Przemyslaw Nowak Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    72 76 02:18:03 278 Michael Nowicki Norafsport
    73 77 02:18:05 70 Jakub Janaś Husaria Race Team Husaria Race Team
    74 79 02:18:41 40 Krzysztof Dziedzic ZADYSZKA 45
    75 80 02:19:11 33 Leszek Polek NOVOMATIC Technologies Poland
    76 81 02:19:41 41 Sebastian Grodzki
    77 82 02:19:55 254 Krzysztof Solecki Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 2
    78 83 02:20:13 287 Stanisław Radzik TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    79 84 02:20:20 146 Piotr Perczyński Norafsport Norafsport 2
    80 85 02:21:06 149 Kamil Bojko polplast biega POlp
    81 86 02:22:14 11 Paweł Lewandowski Dacza Turysty i Biegacza
    82 87 02:23:14 55 Krzysztof Hałatek
    83 88 02:24:19 224 Marcin Krasiński Woodward Runners
    84 89 02:24:38 108 Krzysztof Bochenek Słodkie Pączki
    85 90 02:24:52 207 Dominik Szczurek TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Puzzle Team
    86 91 02:25:47 64 Jan Czajkowski Power Training POWER TRAINING
    87 92 02:25:56 72 Sławek Lizurej LIZAKI TEAM
    88 93 02:25:58 136 Michał Ślęzak Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    89 94 02:26:36 106 Michał Sedlak LubieToBieganie Puzzle Team
    90 95 02:26:51 168 Adam Dyrek Nauka Biega
    91 97 02:27:22 230 Łukasz Kiszka
    92 100 02:27:52 257 Bernard Baran OCR Team Dębica OCR Team Dębica
    93 101 02:27:57 17 Daniel Kulma
    94 102 02:27:59 32 Arkadiusz Opozda Czarty Krakow / KW Krakow NOVOMATIC Technologies Poland
    95 103 02:28:00 37 Rafał Misztal Eskadra Kraków Tim Małego
    96 104 02:28:10 209 Ivan Melnyk Kukurudza
    97 105 02:28:50 130 Sebastian Kostka
    98 106 02:28:52 163 Piotr Kursa Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    99 107 02:28:53 213 Jakub Masiuk Walraven/AT Team
    100 108 02:29:32 265 Bartosz Konopka Zwiedzanie przez Bieganie
    101 109 02:29:33 133 Paweł Tworzydło
    102 110 02:29:39 131 Mariusz Kędziora Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    103 111 02:29:53 48 Dariusz Ciba Aligator Limanowa
    104 113 02:30:16 69 Michał Golch Tim Małego
    105 114 02:30:20 23 Rafał Cichy parkrun Chrzanów
    106 115 02:30:26 84 Mirosław Potoczny #nightrunnersjaworzno
    107 116 02:30:39 2 Dariusz Żądło TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    108 117 02:31:06 217 Mateusz Tomaśko Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    109 118 02:31:12 1 Przemysław Dura Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    110 120 02:31:44 116 Jacek Majchrowski CKB Tarnobrzeg
    111 121 02:31:45 208 Paweł Stachurski
    112 121 02:31:45 208 Paweł Stachurski B/K
    113 123 02:32:47 25 Grzegorz Bańbuła
    114 124 02:32:57 171 Bartosz Kowalewski 18% nieskończoności
    115 126 02:34:35 279 Marcin Sałach Polanka
    116 127 02:36:01 44 Bartosz Serzysko Aptiv Running Team Aptiv Running Team
    117 128 02:36:07 30 Tomasz Stocki NOVOMATIC Technologies Poland
    118 130 02:36:11 237 Mikolaj Parkitny Słodkie Pączki
    119 131 02:36:42 141 Łukasz Rybak Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 1
    120 132 02:36:55 172 Paweł Bors
    121 134 02:37:14 135 Rafał Gołąbek Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 2
    122 137 02:37:34 264 Daniel Dziedzina AMBITIOUS RUNNERS TEAM HARIBO GLIWICE
    123 138 02:37:35 267 Kamil Kaliński PAINTBALL SHERWOOD-GDÓW
    124 139 02:37:43 197 Andrzej Radwan Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    125 140 02:38:30 132 Rafał Kucab
    126 141 02:38:36 158 Sławomir Ląd Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    127 142 02:39:01 80 Przemysław Królikowski BeFit24 BeFit24
    128 143 02:39:11 50 Michał Nocuń
    129 145 02:39:39 126 Dariusz Witek WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    130 146 02:39:40 244 Andrzej Harewski WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    131 147 02:39:46 219 Rafał Lenart Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    132 148 02:39:50 239 Radoslaw Buczyński Night runners HARIBO GLIWICE
    133 149 02:40:39 269 Darek Fultyn
    134 151 02:41:36 178 Piotr Pomagruk
    135 152 02:42:33 242 Wojciech Pietrzok Night Runners Zabrze HARIBO GLIWICE
    136 153 02:42:44 214 Sławomir Michalak inzynier.eu nosi trailowe botki
    137 154 02:42:47 49 Wojciech Śpiewak
    138 155 02:42:54 211 Konrad Maciejowski Zakrzowiec Team Challenge
    139 156 02:43:09 283 Sebastian Faliszewski
    140 157 02:44:20 282 Mariusz Paździor
    141 158 02:45:15 123 Łukasz Pawełek
    142 161 02:46:16 156 Paweł Kulikowski Max-Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 3
    143 162 02:46:54 179 Łukasz Filipczak
    144 163 02:46:55 58 Michał Szewczyk BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
    145 164 02:47:09 241 Jakub Marczyk STORM Kraków
    146 165 02:47:22 115 Jarosław Jopek Dostartu
    147 166 02:47:53 248 Karol Gonciarz 1983
    148 167 02:48:05 125 Marek Wachałowicz Grupa Bankietowa Grupa Bankietowa
    149 168 02:48:06 6 Tomasz Bergel TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    150 169 02:48:19 155 marcin skiba Gastrotrade.pl
    151 170 02:48:27 63 Grzegorz Ginter AZS Collegium Medicum UJ ZADYSZKA 45
    152 171 02:48:38 110 Piotr Sikora
    153 172 02:48:53 200 Tomasz Renkiel HARIBO GLIWICE
    154 174 02:49:02 225 Jakub Gawron
    155 177 02:49:36 18 Karol Kłosowski Los Trepos Companieros
    156 178 02:50:04 107 Tomasz Sikora
    157 179 02:50:25 165 Artur Marzec RUN4FUN
    158 181 02:50:32 90 Marcin Leśniak Salt Runners
    159 183 02:51:22 93 Tomasz Stankiewicz Group Training GT TEAM
    160 184 02:51:34 192 Paweł Gądek
    161 185 02:52:07 76 Wojciech Krzysztofik Husaria Race Team Husaria Race Team
    162 186 02:52:16 191 Grzegorz Pohorecki
    163 187 02:52:46 203 Michał Podziemski
    164 190 02:55:10 60 Sebastian Bogdał Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    165 191 02:55:20 263 Rafał Kasprzyk
    166 192 02:55:21 249 Mirosław Maj
    167 195 02:55:49 176 Kamil Tobiasz Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
    168 196 02:55:52 26 Artur Liszkowski ZADYSZKA 45
    169 197 02:55:57 182 Piotr Kłembukowski KOLIBER TEAM
    170 201 02:59:16 153 Tomasz Stach Aligator Team Aligator Team
    171 206 03:01:08 100 Piotr Pabian Słodkie Pączki
    172 207 03:01:13 184 Grzegorz Kisiel POWER TRAINING
    173 208 03:01:23 253 Łukasz Krzyżanowski Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja 3
    174 209 03:01:43 256 Grzegorz Warzecha Max-Flix Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    175 212 03:03:05 114 Wojciech Kowalik gUpota na świecie gUpota na świecie
    176 214 03:03:45 181 Grzegorz Główczyk
    177 216 03:04:52 259 Krzysztof Kruk Night runers zabrze CrossFit Zabrze
    178 217 03:05:23 118 Mateusz Nowak gUpota na świecie gUpota na świecie
    179 218 03:06:26 151 Leszek Książek
    180 219 03:06:38 268 Maciek Motyl
    181 224 03:10:22 94 Dariusz Grela Wujek biega
    182 225 03:11:30 74 Marek Mucha Apostles of Stars Apostles of Stars
    183 229 03:12:05 159 Jakub Pluciński Husaria Race Team Nidec All for dreams
    184 231 03:12:39 56 Szymon Papież Mocni Pomocni
    185 233 03:13:12 51 Dominik Ludwin
    186 236 03:15:44 205 Rafał Radwanek Husaria Race Team
    187 237 03:15:51 288 Michał Urbanowicz
    188 238 03:15:59 101 Andrzej Baca gUpota na świecie gUpota na świecie
    189 239 03:16:21 31 Janusz Kozłowski NOVOMATIC Technologies Poland
    190 240 03:16:37 73 Marcin Świątek Virtual Runner Club
    191 241 03:17:20 246 Piotr Piątoń Niepołomice Biegają
    192 242 03:19:52 280 Kazimierz Jabłoński
    193 246 03:24:31 53 Krzysztof Miętka
    194 247 03:24:47 189 Dariusz Farmas Nowa Huta Team Czarujące Śpiochy NH Team
    195 250 03:26:26 202 Krzysztof Fikas
    196 255 03:37:19 134 Maciej Jermak ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
    197 256 03:41:43 289 Oleh Fishehuk
    198 258 03:58:10 81 Wiesław Misiak BeFit24
    199 260 00:00:00 162 Wojciech Krupa Nidec All for dreams
    Msc. Drużyna Punkty
    1 Norafsport 65
    2 Dacza Turysty i Biegacza 93
    3 Nowa Huta Team 105
    4 Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil 109
    5 Pierwsze miejsce 151
    6 Puzzle Team 172
    7 POWER TRAINING 215
    8 Aptiv Running Team 219
    9 XRUN DKB 246
    10 Max-Fliz Ekspedycja 1 257
    11 ALKO-Team 289
    12 NOVOMATIC Technologies Poland 334
    13 Tim Małego 377
    14 Zakrzowiec Team Challenge 414
    15 Rogate Laski 469
    16 Max-Fliz Ekspedycja 2 487
    17 HARIBO GLIWICE 559
    18 ZADYSZKA 45 605
    19 Spartan Race Training Group Proszowice 673