Pani Mogiła XRUN | XRUN - Nietuzinkowe biegi górskie
xrun.io arrow back

Pani Mogiła XRUN

Szczegóły biegu

  • Data: 25/03/2018
  • Dystans: 32.0 km
  • Przewyższenia: 1780 m
  • Lokalizacja: Góra Mogielica, miejscowość Jurków, Małopolska
    1. Opłata za jeden bieg 90 zł - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 75 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 80 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 80 zł dla grup powyżej 4 osób
    2. Opłata za dwa biegi 170 zł (oszczędzasz 10 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników oraz grup:
      1. 150 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 160 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 160 zł dla grup powyżej 4 osób
    3. Opłata za trzy biegi 240 zł (oszczędzasz 30 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 225 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 240 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 240 zł dla grup powyżej 4 osób
    4. Opłata za cztery biegi 300 zł (oszczędzasz 60 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 300 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      2. 300 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      3. 300 zł dla grup powyżej 4 osób + upominek pamiątkowy kubek XRUN
    5. w dniu zawodów opłata za bieg wynosi 120 zł
    6. rezygnacja z biegu 10 zł - opłata manipulacyjna. Rezygnację należy zgłosić najpóźniej 15 dni przed datą zawodów.
    7. przeniesienie opłaty startowej 5 zł - opłata manipulacyjna. Chęć przeniesienia opłaty na innego uczestnika należy zgłosić najpóźniej 5 dni przed datą zawodów
  • Lista startowa
  • Ilość wolnych miejsc 91
  • Historie i legendy

    Sam szczyt Mogielicy nazywany jest przez miejscową ludność Kopą. Wywożono tu ciała wisielców, topielców i wszystkich tych, którzy zeszli z tego świata w nienaturalny sposób.

    Inne przekazy ludowe mówią, że pod jej szczytem znajduje się potężny głaz, na którym zbójcy rachowali swe pieniądze. Zbójeckie skarby po dziś dzień leżą ponoć schowane w podziemnych pieczarach w rejonie Marszałkowej Studni i na polanie Skalne pod Jasieniem.

    Miejscowi gazdowie nazywają również szczyt Zapowiednicą, co jest związane z faktem, że bezpośrednio przed burzami i gradobiciami nad jej wierzchołkiem zbierają się ciemne chmury, zwiastujące rychłe wyładowania atmosferyczne.

    Charakterystyka trasy

    Jest to najtrudniejsza trasa ze wszystkich XRUN. Przez pierwsze 5,5 km wznosi się ostro w górę, na sam szczyt Mogielicy. Na całej długości jest sporo podbiegów i zbiegów.

    Trasa jest bardzo zróżnicowana. Znajdują się na niej trudne technicznie zbiegi i ostre podejścia, jak i łagodne szybkie odcinki. Nawierzchnia również jest różnorodna. Na stromych odcinkach przeważnie jest to ziemia z luźnymi kamieniami, na łagodniejszych ubita ziemia lub szeroka droga leśna z ubitego kamienia.

    Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz solidny posiłek regeneracyjny.

    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 02:51:10 257 Kacper Kościelniak Raba Niżna 1996 Gorący Potok Team
    2 2 02:51:22 89 Michał Sedlak Gieraszowice LubieToBieganie Puzzle Team
    3 3 02:52:10 191 Tomasz Skupień Skawinki Dacza Turysty i Biegacza
    4 4 03:02:02 123 Maciej Więcek Kraków inov-8 Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    5 5 03:04:25 128 Roman Ficek Skawica KW Kraków Nowa Huta Team
    6 6 03:06:18 239 Marcin Rachwał Myslenice Puzzle Team Puzzle Team
    7 7 03:06:24 14 Piotr Majcher Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    8 8 03:06:33 113 Rafał Porębski Zawada Evil Team Puzzle Team
    9 9 03:07:30 221 Paweł Starzak Skawina Inka Running Team
    10 10 03:08:28 122 Sebastian Krosny Mikołów BodyDry Biegaton Mikołów Dacza Turysty i Biegacza
    11 11 03:08:51 200 Adam Bodurka Zakopane raventec.eu Aptiv Running Team
    12 12 03:16:24 249 Marcin Węgiel Jasło
    13 13 03:16:25 250 Sławomir Walaszczyk Jasło Polwax Racing Team Dacza Turysty i Biegacza
    14 14 03:19:16 228 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    15 16 03:21:37 105 Wojciech Rykała Myślenice Evil Team Puzzle Team
    16 17 03:22:25 171 Grzegorz Skworc Siemianowice Śląskie Team Siemion
    17 18 03:22:30 215 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    18 19 03:23:50 56 Piotr Ranosz Młynne
    19 20 03:24:21 173 Arkadiusz Muzyk Grajów OKNOPLAST RUNNING TEAM
    20 21 03:24:54 177 Tomasz Dejas Mysłowice
    21 22 03:25:50 196 Rafał Kaczmarzyk Mokrzyska
    22 23 03:27:23 97 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
    23 24 03:27:43 149 Michał Brysz Kraków
    24 25 03:31:06 219 Marcin Gwiżdż Jaworzno
    25 26 03:31:52 29 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    26 27 03:33:00 43 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
    27 28 03:33:43 140 Michał Dyrek Mszana Górna
    28 29 03:34:26 99 Michał Łuczyński Kraków
    29 30 03:36:38 66 Arkadiusz Salamon Kraków BRAVEHEART
    30 31 03:36:47 142 Kinga Kwiatkowska Kraków BRAVEHEART
    31 32 03:37:34 114 Adam Czernecki Myślenice TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    32 33 03:37:35 179 Rafał Schramm Kraków Sprintem do Ultra Sprintem do Ultra
    33 34 03:39:27 227 Bartłomiej Zawiło Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    34 35 03:41:10 150 Paolo Davi Kraków Dacza Turysty i Biegacza
    35 36 03:41:26 174 Marcin Topolski Jadowniki BKB Victoria Brzesko
    36 37 03:42:04 198 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    37 38 03:44:58 238 Sebastian Florek Gaboń Norafsport Norafsport
    38 39 03:45:44 146 Karol Kuliński Radom Wataha
    39 40 03:45:45 232 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
    40 41 03:46:33 15 Kazimierz Grzyb Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    41 42 03:47:05 190 Marcin Zarzycki Mszana Dolna Bio-Reh Team
    42 43 03:48:43 218 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    43 44 03:50:09 102 Natalia Papiewska Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE ALKO-Team
    44 45 03:50:23 246 Natalia Florek Kraków BRAVEHEART
    45 46 03:50:27 73 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
    46 47 03:51:20 243 Irmina Marczyk Krakow STORM Krakow
    47 48 03:52:16 52 Piotr Kosmęda Warszawa
    48 49 03:53:08 60 Szymon Pyrć Kraków
    49 50 03:54:30 159 Bartłomiej Sarka Rabka Zdrój
    50 51 03:54:42 116 Łukasz Filipczak Kraków
    51 52 03:55:13 172 Natalia Paulina Barosz Kraków Sprintem do Ultra Sprintem do Ultra
    52 53 03:55:48 126 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
    53 54 03:56:11 35 Jakub Uryga Kraków Deutsche Bank Marathon Team
    54 55 03:56:58 183 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    55 56 03:57:52 151 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
    56 57 03:57:59 41 Czesław Węglarz Kędzierzyn Koźle niezrzeszony
    57 58 03:58:06 184 Dariusz Niszczot Kraków
    58 59 03:58:18 28 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    59 60 03:59:53 158 Grzegorz Woźniak Chełm
    60 61 04:00:13 110 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
    61 62 04:00:20 194 Michał Sosnowski Chorzów PGB Sportowa Paczka
    62 63 04:00:28 168 Wojciech Gurgul Roztoka
    63 64 04:00:57 214 Grzegorz Słodki Podłęże Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    64 65 04:00:58 224 Przemyslaw Nowak Podleze Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    65 66 04:01:27 11 Paweł Lewandowski Rzeszów Dacza Turysty i Biegacza
    66 67 04:01:52 7 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    67 68 04:02:30 32 Krzysztof Dziedzic Kraków Wataha
    68 69 04:02:59 93 Łukasz Krawczyk Brzozówka Budago.pl Budago.pl
    69 70 04:03:05 193 Sławomir Wideł Chomranice Chomranice Leśny Zwierz Wyszedsepolotać
    70 71 04:03:20 132 Tomasz Kisielewski Kraków SRH Krakow
    71 72 04:03:35 137 Dominik Szczurek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Puzzle Team
    72 73 04:03:45 203 Marek Jarema Kraków 1969
    73 74 04:03:54 240 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    74 75 04:04:43 69 Michał Parwa Kraków n.p.m.
    75 76 04:06:43 166 Piotr Chmura Dąbrowa Tarnowska
    76 77 04:07:02 210 Mateusz Dyrek Mszana Górna
    77 78 04:08:08 36 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
    78 79 04:08:32 178 Adrian Teszner Mizerów Runteam Pawłowice Runteam Pawłowice
    79 80 04:08:44 189 Sebastian Kostka Mysłowice
    80 81 04:08:56 21 Grzegorz Olesiak Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    81 82 04:09:01 247 Wojciech Węgrzyński Trzetrzewina Okruchy Chwil
    82 83 04:09:31 253 Stanisław Radzik Łyczanka TKKF Uklejna Myślenice ALKO Team
    83 84 04:09:38 9 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
    84 85 04:10:02 162 Krystyna Gawlewicz Sanok Gawełki Team
    85 86 04:10:02 163 Tomasz Gawlewicz Sanok Gawełki Team
    86 87 04:10:24 18 Daniel Kulma Gdów
    87 88 04:11:00 30 Rafał Misztal Chrzanów Eskadra Kraków Tim Małego
    88 89 04:12:25 181 Anna Przebinda Kraków
    89 90 04:14:00 64 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl gregzarnowski.pl
    90 91 04:15:01 216 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Cross Heroes Wieliczka
    91 92 04:15:22 45 Krzysztof Hałatek Zaborze
    92 93 04:15:27 199 Zbigniew Stefański Libiąż Hebel
    93 94 04:15:31 220 Maksymilian Mars Kraków Codlake Activ Codlake Activ Team
    94 95 04:15:33 201 Ireneusz Kirkiewicz Oława Kolega Maćka Oława
    95 96 04:15:40 17 Krzysztof Sędor Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    96 97 04:15:56 53 Witold Mikuła Kraków Dukatowo Team Tim Małego
    97 98 04:16:13 88 Małgorzata Daszkiewicz Płock POWER TRAINING
    98 99 04:17:28 242 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    99 100 04:17:36 27 Arkadiusz Opozda Krakow Czarty Krakow / KW Krakow NOVOMATIC Technologies Poland
    100 101 04:19:55 40 Mateusz Kołodziej Katowice
    101 102 04:20:15 1 Przemysław Dura Kraków Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    102 103 04:22:40 161 Bartosz Konopka Kraków Zwiedzanie przez Bieganie
    103 104 04:24:04 186 Kamil Bojko Myślenice polplast biega
    104 105 04:24:51 83 Radosław Jurek Kraków SRH
    105 106 04:25:10 16 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    106 107 04:25:17 225 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
    107 108 04:25:34 195 Mateusz Fukiet Brzeg
    108 109 04:26:05 100 Tomasz Zawila Drogheda
    109 110 04:26:06 37 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
    110 111 04:27:30 34 Andrzej Brodek Gliwice CERTUM
    111 112 04:28:37 104 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    112 113 04:28:38 131 Andrzej Harewski Ruda Śląska WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    113 114 04:28:46 124 Sławomir Nycz Strzyżów
    114 115 04:30:03 251 Waldemar Kozera Kraków
    115 116 04:30:13 115 Rafał Stobrawa Blachownia Dart Blachownia JuraTrail MFs
    116 117 04:30:58 217 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
    117 118 04:31:32 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice ALKO-Team
    118 119 04:32:01 121 Jacek Międzik Bytom Sąsiad Team
    119 120 04:32:39 77 Anna Leśniak Bochnia Salt Runners
    120 121 04:32:58 213 Czesław Teszner Mizerów 1985
    121 122 04:33:33 24 Marcin Gibała Bochnia 1972
    122 123 04:34:24 117 Maciej Wyrębek Kraków
    123 124 04:35:29 74 Tomasz Chmielewski Żory BWOTR.PL blog biegowy
    124 125 04:36:19 143 Andrzej Radwan Kraków NOWA HUTA TEAM Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    125 126 04:36:30 241 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    126 127 04:37:08 50 Paweł Miśkiewicz Kraków
    127 128 04:37:16 226 Darek Fultyn Kraków
    128 129 04:37:53 235 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Cross Heroes Wieliczka
    129 130 04:38:43 76 Marcin Leśniak Bochnia Salt Runners
    130 131 04:40:11 204 Patryk Książczyk Tarnów ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
    131 132 04:40:38 136 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    132 133 04:40:45 103 Łukasz Pawełek Kraków
    133 134 04:40:57 79 Paweł Wojciechowski Kraków J U V E R U N
    134 135 04:41:11 155 Tomasz Minkina Sandomierz
    135 136 04:41:19 67 Mateusz Monica Krynica Zdrój Apartamenty Łemko Krynica Zdrój team
    136 137 04:41:23 51 Michał Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
    137 138 04:41:35 229 Tomek Kot Kraków
    138 139 04:42:38 175 Weronika Job Stróże
    139 140 04:42:39 109 Michał Dębowski Radom Radom Wataha
    140 141 04:45:25 141 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    141 142 04:46:43 248 Rafał Nowak Kraków Niepołomice Biegają (sympatyk)
    142 143 04:47:22 205 Michał Kubat Gdów Gdów Proud Runners
    143 144 04:47:55 91 Tomasz Sikora Katowice
    144 145 04:48:10 212 Konrad Maciejowski Podłęże Zakrzowiec Team Challenge
    145 146 04:48:25 58 Monika Turczyńska Warszawa
    146 147 04:48:26 59 Przemysław Krajewski Warszawa LECZO TEAM
    147 148 04:48:55 153 Wojciech Kaniowski Częstochowa
    148 149 04:49:25 95 Piotr Sikora Katowice
    149 150 04:50:38 111 Leszek Książek Kraków
    150 151 04:50:50 25 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    151 152 04:52:28 148 Krysia Murzyn Lipnik Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    152 153 04:52:29 167 Agata Gomółka Kraków
    153 154 04:53:04 157 Joanna Gądek Skawina Skawina Biega
    154 155 04:54:10 57 Sebastian Bogdał Kraków NOWA HUTA TEAM Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    155 156 04:54:56 70 Wojciech Krzysztofik Miechów
    156 157 04:55:15 42 Ireneusz Piskorz Kodeń
    157 158 04:55:57 68 Weronika Siwecka Węgrzce
    158 159 04:56:05 101 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki
    159 160 04:56:09 39 Michał Nocuń Jaworzno
    160 161 04:56:37 208 Justyna Gajewska Kraków BRAVEHEART B/K
    161 161 04:56:37 208 Justyna Gajewska Kraków BRAVEHEART
    162 162 04:57:52 156 Paweł Gądek Skawina
    163 163 04:58:19 170 Justyna Gardeła Wolbrom Husaria Race Team Husaria Race Team
    164 164 04:58:55 118 Grzegorz Główczyk Grybów
    165 165 04:59:27 48 Krzysztof Knysak Częstochowa JuraTrail MFs
    166 166 05:00:03 63 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    167 167 05:01:50 197 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja
    168 168 05:01:51 254 Karol Tokarczyk Przyszowa BRAVEHEART
    169 169 05:03:00 54 Artur Blicharz Żurowa KS Sportiva
    170 170 05:03:49 85 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N
    171 171 05:04:23 75 Bożena Grela Katowice
    172 172 05:04:24 82 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
    173 173 05:04:43 130 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze
    174 174 05:05:17 144 Adam Krakowczyk Gliwice Night Runners Gliwice
    175 175 05:05:18 138 Jakub Ledwoń Gliwice Night Runners Gliwice NIGHT RUNNERS GLIWICE
    176 176 05:05:28 90 Piotr Krzeszowski Przeworno
    177 177 05:06:38 46 Wojciech Podlewski Tarnów KS Sportiva
    178 178 05:06:39 134 Paweł Pawłowski Wierzchosławice Anci Anci
    179 179 05:06:57 98 Jarosław Jopek Tychy Dostartu
    180 180 05:07:02 87 Piotr Pabian Kraków Słodkie Pączki
    181 181 05:07:03 176 Ewa Zarębska Kraków Słodkie Pączki
    182 182 05:07:04 244 Jakub Marczyk Kraków STORM Kraków
    183 183 05:07:05 245 Artur Marczyk Kraków STORM KRAKÓW
    184 184 05:07:06 135 Robert Krawenda Płaza
    185 185 05:07:07 133 Karolina Fatyga Wrocław
    186 186 05:07:08 147 Karolina Kaczmarek Warszawa
    187 187 05:10:23 49 Szymon Papież Białka Mocni Pomocni
    188 188 05:11:44 234 Mirosław Krawczyk Pezyszowice DACHBUD EXTREME TEAM
    189 189 05:11:48 233 Rafał Rajman Przysozwice DACHBUD EXTREME TEAM
    190 190 05:12:07 169 Bogusława Polak Jawornik
    191 191 05:12:17 160 Radek Sawicki Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA Dzikie Grubasy Szatana
    192 192 05:12:18 164 Daria Bartosiewicz Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
    193 193 05:12:19 182 Beata Wieczorek Góra Puławska Dzikie Grubasy Szatana Dzikie Grubasy Szatana
    194 194 05:12:20 206 Rafał Kucab Kraków
    195 195 05:13:34 119 Adam Górniak Jaworzno
    196 196 05:15:04 120 Michał Niziołek Belotti Radom Radom Wataha
    197 197 05:15:15 211 Paweł Wiesiołek Katowice Bagno Bagno
    198 198 05:17:41 44 Stefan Kucz Strzebiń kb.strzelec strzebiń
    199 199 05:18:04 6 Lech Ulman Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
    200 200 05:19:25 22 Artur Liskzowski Kraków
    201 201 05:21:34 192 Marcelina Słomian Zabrze HERCOG RUNNING TEAM Hercog runnig team
    202 202 05:21:35 94 Kamila Lisowska Zabrze
    203 203 05:22:08 96 Michał Stawiński Wrocław
    204 204 05:23:51 230 Julia Zarycka Kraków
    205 205 05:23:54 237 Larysa Kokoszka Rupniów Norafsport Norafsport
    206 206 05:24:52 92 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    207 207 05:24:53 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    208 208 05:24:54 8 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    209 209 05:25:45 236 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    210 210 05:29:14 145 Magda Dziarnowska Warszawa Vege Runners
    211 211 05:30:37 47 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega
    212 212 05:34:13 86 Magdalena Wujda Kraków J U V E R U N J U V E R U N
    213 213 05:37:07 188 Katarzyna Wójcik Pyrć Kraków JJ Team JJ Team
    214 214 05:37:09 187 Krzysztof Pyrć Kraków JJ Team JJ Team
    215 215 05:40:26 26 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    216 216 05:41:31 72 Katarzyna Czerwonka Kraków
    217 217 05:41:32 222 Grzegorz Roczniak Kraków FizjoAktiVa/BBL Kraków FizjoAktiVa Kraków
    218 218 05:41:52 107 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
    219 219 05:42:00 125 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
    220 220 05:42:07 129 Dawid Warmus Częstochowa JuraTrail MFs
    221 221 05:42:12 154 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
    222 222 05:42:27 71 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź
    223 223 05:43:46 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja
    224 224 05:49:31 223 Jerzy Tokarz Kraków BiegamBoLubię Kraków
    225 225 05:52:23 255 Paweł Rybak Radom Radom Wataha
    226 226 05:53:30 112 Jeremiasz Górniak Jaworzno
    227 227 05:54:16 256 Piotr Flis Krakow Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    228 228 05:56:53 231 Monika Mazurek Kraków NOWA HUTA TEAM Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    229 229 06:19:02 165 Maciej Chromiński Gorzów Wielkopolski
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 31 03:36:47 142 Kinga Kwiatkowska Kraków BRAVEHEART
    2 44 03:50:09 102 Natalia Papiewska Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE ALKO-Team
    3 45 03:50:23 246 Natalia Florek Kraków BRAVEHEART
    4 47 03:51:20 243 Irmina Marczyk Krakow STORM Krakow
    5 52 03:55:13 172 Natalia Paulina Barosz Kraków Sprintem do Ultra Sprintem do Ultra
    6 67 04:01:52 7 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    7 85 04:10:02 162 Krystyna Gawlewicz Sanok Gawełki Team
    8 89 04:12:25 181 Anna Przebinda Kraków
    9 91 04:15:01 216 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Max-Fliz Ekspedycja Cross Heroes Wieliczka
    10 98 04:16:13 88 Małgorzata Daszkiewicz Płock POWER TRAINING
    11 99 04:17:28 242 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    12 110 04:26:06 37 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
    13 120 04:32:39 77 Anna Leśniak Bochnia Salt Runners
    14 139 04:42:38 175 Weronika Job Stróże
    15 146 04:48:25 58 Monika Turczyńska Warszawa
    16 152 04:52:28 148 Krysia Murzyn Lipnik Dobczycki Klub Biegacza Rogate Laski
    17 153 04:52:29 167 Agata Gomółka Kraków
    18 154 04:53:04 157 Joanna Gądek Skawina Skawina Biega
    19 158 04:55:57 68 Weronika Siwecka Węgrzce
    20 161 04:56:37 208 Justyna Gajewska Kraków BRAVEHEART B/K
    21 163 04:58:19 170 Justyna Gardeła Wolbrom Husaria Race Team Husaria Race Team
    22 167 05:01:50 197 Katarzyna Sowa Lewandowska Wieliczka Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja
    23 171 05:04:23 75 Bożena Grela Katowice
    24 181 05:07:03 176 Ewa Zarębska Kraków Słodkie Pączki
    25 185 05:07:07 133 Karolina Fatyga Wrocław
    26 186 05:07:08 147 Karolina Kaczmarek Warszawa
    27 190 05:12:07 169 Bogusława Polak Jawornik
    28 192 05:12:18 164 Daria Bartosiewicz Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
    29 193 05:12:19 182 Beata Wieczorek Góra Puławska Dzikie Grubasy Szatana Dzikie Grubasy Szatana
    30 201 05:21:34 192 Marcelina Słomian Zabrze HERCOG RUNNING TEAM Hercog runnig team
    31 202 05:21:35 94 Kamila Lisowska Zabrze
    32 204 05:23:51 230 Julia Zarycka Kraków
    33 205 05:23:54 237 Larysa Kokoszka Rupniów Norafsport Norafsport
    34 207 05:24:53 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    35 208 05:24:54 8 Edyta Łój Konieczna Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    36 209 05:25:45 236 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    37 210 05:29:14 145 Magda Dziarnowska Warszawa Vege Runners
    38 212 05:34:13 86 Magdalena Wujda Kraków J U V E R U N J U V E R U N
    39 213 05:37:07 188 Katarzyna Wójcik Pyrć Kraków JJ Team JJ Team
    40 216 05:41:31 72 Katarzyna Czerwonka Kraków
    41 222 05:42:27 71 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź
    42 223 05:43:46 4 Agnieszka Kruszyna Kraków Solne Miasto Max-Fliz Ekspedycja
    43 228 05:56:53 231 Monika Mazurek Kraków NOWA HUTA TEAM Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 02:51:10 257 Kacper Kościelniak Raba Niżna 1996 Gorący Potok Team
    2 2 02:51:22 89 Michał Sedlak Gieraszowice LubieToBieganie Puzzle Team
    3 3 02:52:10 191 Tomasz Skupień Skawinki Dacza Turysty i Biegacza
    4 4 03:02:02 123 Maciej Więcek Kraków inov-8 Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    5 5 03:04:25 128 Roman Ficek Skawica KW Kraków Nowa Huta Team
    6 6 03:06:18 239 Marcin Rachwał Myslenice Puzzle Team Puzzle Team
    7 7 03:06:24 14 Piotr Majcher Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    8 8 03:06:33 113 Rafał Porębski Zawada Evil Team Puzzle Team
    9 9 03:07:30 221 Paweł Starzak Skawina Inka Running Team
    10 10 03:08:28 122 Sebastian Krosny Mikołów BodyDry Biegaton Mikołów Dacza Turysty i Biegacza
    11 11 03:08:51 200 Adam Bodurka Zakopane raventec.eu Aptiv Running Team
    12 12 03:16:24 249 Marcin Węgiel Jasło
    13 13 03:16:25 250 Sławomir Walaszczyk Jasło Polwax Racing Team Dacza Turysty i Biegacza
    14 14 03:19:16 228 Marcin Dzierwa Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    15 16 03:21:37 105 Wojciech Rykała Myślenice Evil Team Puzzle Team
    16 17 03:22:25 171 Grzegorz Skworc Siemianowice Śląskie Team Siemion
    17 18 03:22:30 215 Daniel Żuchowski Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    18 19 03:23:50 56 Piotr Ranosz Młynne
    19 20 03:24:21 173 Arkadiusz Muzyk Grajów OKNOPLAST RUNNING TEAM
    20 21 03:24:54 177 Tomasz Dejas Mysłowice
    21 22 03:25:50 196 Rafał Kaczmarzyk Mokrzyska
    22 23 03:27:23 97 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
    23 24 03:27:43 149 Michał Brysz Kraków
    24 25 03:31:06 219 Marcin Gwiżdż Jaworzno
    25 26 03:31:52 29 Piotr Hajduk Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    26 27 03:33:00 43 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
    27 28 03:33:43 140 Michał Dyrek Mszana Górna
    28 29 03:34:26 99 Michał Łuczyński Kraków
    29 30 03:36:38 66 Arkadiusz Salamon Kraków BRAVEHEART
    30 32 03:37:34 114 Adam Czernecki Myślenice TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    31 33 03:37:35 179 Rafał Schramm Kraków Sprintem do Ultra Sprintem do Ultra
    32 34 03:39:27 227 Bartłomiej Zawiło Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    33 35 03:41:10 150 Paolo Davi Kraków Dacza Turysty i Biegacza
    34 36 03:41:26 174 Marcin Topolski Jadowniki BKB Victoria Brzesko
    35 37 03:42:04 198 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    36 38 03:44:58 238 Sebastian Florek Gaboń Norafsport Norafsport
    37 39 03:45:44 146 Karol Kuliński Radom Wataha
    38 40 03:45:45 232 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
    39 41 03:46:33 15 Kazimierz Grzyb Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    40 42 03:47:05 190 Marcin Zarzycki Mszana Dolna Bio-Reh Team
    41 43 03:48:43 218 Jakub Bem Kraków Nowa Huta Team Nowa Huta Team
    42 46 03:50:27 73 Piotr Wierzbicki Kraków Goń się!
    43 48 03:52:16 52 Piotr Kosmęda Warszawa
    44 49 03:53:08 60 Szymon Pyrć Kraków
    45 50 03:54:30 159 Bartłomiej Sarka Rabka Zdrój
    46 51 03:54:42 116 Łukasz Filipczak Kraków
    47 53 03:55:48 126 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
    48 54 03:56:11 35 Jakub Uryga Kraków Deutsche Bank Marathon Team
    49 55 03:56:58 183 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    50 56 03:57:52 151 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
    51 57 03:57:59 41 Czesław Węglarz Kędzierzyn Koźle niezrzeszony
    52 58 03:58:06 184 Dariusz Niszczot Kraków
    53 59 03:58:18 28 Leszek Polek Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    54 60 03:59:53 158 Grzegorz Woźniak Chełm
    55 61 04:00:13 110 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
    56 62 04:00:20 194 Michał Sosnowski Chorzów PGB Sportowa Paczka
    57 63 04:00:28 168 Wojciech Gurgul Roztoka
    58 64 04:00:57 214 Grzegorz Słodki Podłęże Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    59 65 04:00:58 224 Przemyslaw Nowak Podleze Zakrzowiec Team Challenge Zakrzowiec Team Challenge
    60 66 04:01:27 11 Paweł Lewandowski Rzeszów Dacza Turysty i Biegacza
    61 68 04:02:30 32 Krzysztof Dziedzic Kraków Wataha
    62 69 04:02:59 93 Łukasz Krawczyk Brzozówka Budago.pl Budago.pl
    63 70 04:03:05 193 Sławomir Wideł Chomranice Chomranice Leśny Zwierz Wyszedsepolotać
    64 71 04:03:20 132 Tomasz Kisielewski Kraków SRH Krakow
    65 72 04:03:35 137 Dominik Szczurek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Puzzle Team
    66 73 04:03:45 203 Marek Jarema Kraków 1969
    67 74 04:03:54 240 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    68 75 04:04:43 69 Michał Parwa Kraków n.p.m.
    69 76 04:06:43 166 Piotr Chmura Dąbrowa Tarnowska
    70 77 04:07:02 210 Mateusz Dyrek Mszana Górna
    71 78 04:08:08 36 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
    72 79 04:08:32 178 Adrian Teszner Mizerów Runteam Pawłowice Runteam Pawłowice
    73 80 04:08:44 189 Sebastian Kostka Mysłowice
    74 81 04:08:56 21 Grzegorz Olesiak Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    75 82 04:09:01 247 Wojciech Węgrzyński Trzetrzewina Okruchy Chwil
    76 83 04:09:31 253 Stanisław Radzik Łyczanka TKKF Uklejna Myślenice ALKO Team
    77 84 04:09:38 9 Krzysztof Bochenek Jaworzno Słodkie Pączki
    78 86 04:10:02 163 Tomasz Gawlewicz Sanok Gawełki Team
    79 87 04:10:24 18 Daniel Kulma Gdów
    80 88 04:11:00 30 Rafał Misztal Chrzanów Eskadra Kraków Tim Małego
    81 90 04:14:00 64 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie gregzarnowski.pl gregzarnowski.pl
    82 92 04:15:22 45 Krzysztof Hałatek Zaborze
    83 93 04:15:27 199 Zbigniew Stefański Libiąż Hebel
    84 94 04:15:31 220 Maksymilian Mars Kraków Codlake Activ Codlake Activ Team
    85 95 04:15:33 201 Ireneusz Kirkiewicz Oława Kolega Maćka Oława
    86 96 04:15:40 17 Krzysztof Sędor Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    87 97 04:15:56 53 Witold Mikuła Kraków Dukatowo Team Tim Małego
    88 100 04:17:36 27 Arkadiusz Opozda Krakow Czarty Krakow / KW Krakow NOVOMATIC Technologies Poland
    89 101 04:19:55 40 Mateusz Kołodziej Katowice
    90 102 04:20:15 1 Przemysław Dura Kraków Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    91 103 04:22:40 161 Bartosz Konopka Kraków Zwiedzanie przez Bieganie
    92 104 04:24:04 186 Kamil Bojko Myślenice polplast biega
    93 105 04:24:51 83 Radosław Jurek Kraków SRH
    94 106 04:25:10 16 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    95 107 04:25:17 225 Michał Ślęzak Mietniów Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
    96 108 04:25:34 195 Mateusz Fukiet Brzeg
    97 109 04:26:05 100 Tomasz Zawila Drogheda
    98 111 04:27:30 34 Andrzej Brodek Gliwice CERTUM
    99 112 04:28:37 104 Dariusz Witek Katowice WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    100 113 04:28:38 131 Andrzej Harewski Ruda Śląska WUJEK BIEGA WUJEK BIEGA
    101 114 04:28:46 124 Sławomir Nycz Strzyżów
    102 115 04:30:03 251 Waldemar Kozera Kraków
    103 116 04:30:13 115 Rafał Stobrawa Blachownia Dart Blachownia JuraTrail MFs
    104 117 04:30:58 217 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Wieliczka
    105 118 04:31:32 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice ALKO-Team
    106 119 04:32:01 121 Jacek Międzik Bytom Sąsiad Team
    107 121 04:32:58 213 Czesław Teszner Mizerów 1985
    108 122 04:33:33 24 Marcin Gibała Bochnia 1972
    109 123 04:34:24 117 Maciej Wyrębek Kraków
    110 124 04:35:29 74 Tomasz Chmielewski Żory BWOTR.PL blog biegowy
    111 125 04:36:19 143 Andrzej Radwan Kraków NOWA HUTA TEAM Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    112 126 04:36:30 241 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    113 127 04:37:08 50 Paweł Miśkiewicz Kraków
    114 128 04:37:16 226 Darek Fultyn Kraków
    115 129 04:37:53 235 Paweł Zając Kraków Max-Fliz Ekspedycja Cross Heroes Wieliczka
    116 130 04:38:43 76 Marcin Leśniak Bochnia Salt Runners
    117 131 04:40:11 204 Patryk Książczyk Tarnów ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
    118 132 04:40:38 136 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    119 133 04:40:45 103 Łukasz Pawełek Kraków
    120 134 04:40:57 79 Paweł Wojciechowski Kraków J U V E R U N
    121 135 04:41:11 155 Tomasz Minkina Sandomierz
    122 136 04:41:19 67 Mateusz Monica Krynica Zdrój Apartamenty Łemko Krynica Zdrój team
    123 137 04:41:23 51 Michał Szewczyk Zduńska Wola BBL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
    124 138 04:41:35 229 Tomek Kot Kraków
    125 140 04:42:39 109 Michał Dębowski Radom Radom Wataha
    126 141 04:45:25 141 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    127 142 04:46:43 248 Rafał Nowak Kraków Niepołomice Biegają (sympatyk)
    128 143 04:47:22 205 Michał Kubat Gdów Gdów Proud Runners
    129 144 04:47:55 91 Tomasz Sikora Katowice
    130 145 04:48:10 212 Konrad Maciejowski Podłęże Zakrzowiec Team Challenge
    131 147 04:48:26 59 Przemysław Krajewski Warszawa LECZO TEAM
    132 148 04:48:55 153 Wojciech Kaniowski Częstochowa
    133 149 04:49:25 95 Piotr Sikora Katowice
    134 150 04:50:38 111 Leszek Książek Kraków
    135 151 04:50:50 25 Tomasz Stocki Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    136 155 04:54:10 57 Sebastian Bogdał Kraków NOWA HUTA TEAM Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    137 156 04:54:56 70 Wojciech Krzysztofik Miechów
    138 157 04:55:15 42 Ireneusz Piskorz Kodeń
    139 159 04:56:05 101 Wojciech Mytnik Katowice Obiboki
    140 160 04:56:09 39 Michał Nocuń Jaworzno
    141 161 04:56:37 208 Justyna Gajewska Kraków BRAVEHEART
    142 162 04:57:52 156 Paweł Gądek Skawina
    143 164 04:58:55 118 Grzegorz Główczyk Grybów
    144 165 04:59:27 48 Krzysztof Knysak Częstochowa JuraTrail MFs
    145 166 05:00:03 63 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    146 168 05:01:51 254 Karol Tokarczyk Przyszowa BRAVEHEART
    147 169 05:03:00 54 Artur Blicharz Żurowa KS Sportiva
    148 170 05:03:49 85 Waldek Nawrot Kraków J U V E R U N
    149 172 05:04:24 82 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
    150 173 05:04:43 130 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze
    151 174 05:05:17 144 Adam Krakowczyk Gliwice Night Runners Gliwice
    152 175 05:05:18 138 Jakub Ledwoń Gliwice Night Runners Gliwice NIGHT RUNNERS GLIWICE
    153 176 05:05:28 90 Piotr Krzeszowski Przeworno
    154 177 05:06:38 46 Wojciech Podlewski Tarnów KS Sportiva
    155 178 05:06:39 134 Paweł Pawłowski Wierzchosławice Anci Anci
    156 179 05:06:57 98 Jarosław Jopek Tychy Dostartu
    157 180 05:07:02 87 Piotr Pabian Kraków Słodkie Pączki
    158 182 05:07:04 244 Jakub Marczyk Kraków STORM Kraków
    159 183 05:07:05 245 Artur Marczyk Kraków STORM KRAKÓW
    160 184 05:07:06 135 Robert Krawenda Płaza
    161 187 05:10:23 49 Szymon Papież Białka Mocni Pomocni
    162 188 05:11:44 234 Mirosław Krawczyk Pezyszowice DACHBUD EXTREME TEAM
    163 189 05:11:48 233 Rafał Rajman Przysozwice DACHBUD EXTREME TEAM
    164 191 05:12:17 160 Radek Sawicki Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA Dzikie Grubasy Szatana
    165 194 05:12:20 206 Rafał Kucab Kraków
    166 195 05:13:34 119 Adam Górniak Jaworzno
    167 196 05:15:04 120 Michał Niziołek Belotti Radom Radom Wataha
    168 197 05:15:15 211 Paweł Wiesiołek Katowice Bagno Bagno
    169 198 05:17:41 44 Stefan Kucz Strzebiń kb.strzelec strzebiń
    170 199 05:18:04 6 Lech Ulman Myślenice ALKO-Team ALKO-Team
    171 200 05:19:25 22 Artur Liskzowski Kraków
    172 203 05:22:08 96 Michał Stawiński Wrocław
    173 206 05:24:52 92 Łukasz Szaporów Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    174 211 05:30:37 47 Michał Pocięgiel Radziszów Skawina Biega
    175 214 05:37:09 187 Krzysztof Pyrć Kraków JJ Team JJ Team
    176 215 05:40:26 26 Janusz Kozłowski Kraków NOVOMATIC Technologies Poland
    177 217 05:41:32 222 Grzegorz Roczniak Kraków FizjoAktiVa/BBL Kraków FizjoAktiVa Kraków
    178 218 05:41:52 107 Maciej Jermak Koszyce Wielkie ZDROWY PROJEKT ZDROWY PROJEKT
    179 219 05:42:00 125 Michał Dudek Łódź JuraTrail MFs
    180 220 05:42:07 129 Dawid Warmus Częstochowa JuraTrail MFs
    181 221 05:42:12 154 Mariusz Nocoń Częstochowa JuraTrail MFs
    182 224 05:49:31 223 Jerzy Tokarz Kraków BiegamBoLubię Kraków
    183 225 05:52:23 255 Paweł Rybak Radom Radom Wataha
    184 226 05:53:30 112 Jeremiasz Górniak Jaworzno
    185 227 05:54:16 256 Piotr Flis Krakow Czarujące Śpiochy - NH TEAM
    186 229 06:19:02 165 Maciej Chromiński Gorzów Wielkopolski
    Msc. Drużyna Punkty
    1 Puzzle Team 32
    2 Dacza Turysty i Biegacza 61
    3 Nowa Huta Team 71
    4 Pierwsze miejsce 225
    5 NOVOMATIC Technologies Poland 336
    6 Cross Heroes Wieliczka 355
    7 Wataha 443
    8 Czarujące Śpiochy - NH TEAM 716
    9 JuraTrail MFs 720