Ołtarz w Chmurach XRUN | XRUN - Nietuzinkowe biegi górskie
xrun.io arrow back

Ołtarz w Chmurach XRUN

Szczegóły biegu

  • Data: 07/10/2018
  • Dystans: 21.0 km
  • Przewyższenia: 1300 m
  • Lokalizacja: Góra Ćwilin, miejscowość Jurków, Małopolska
    1. Opłata za jeden bieg 90 zł - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 75 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 80 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 80 zł dla grup powyżej 4 osób
    2. Opłata za dwa biegi 170 zł (oszczędzasz 10 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników oraz grup:
      1. 150 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 160 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 160 zł dla grup powyżej 4 osób
    3. Opłata za trzy biegi 240 zł (oszczędzasz 30 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 225 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018
      2. 240 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018
      3. 240 zł dla grup powyżej 4 osób
    4. Opłata za cztery biegi 300 zł (oszczędzasz 60 zł) - płatne przelewem
        Opłaty dla stałych uczestników z sezonu XRUN 2018 oraz grup:
      1. 300 zł dla osób, które ukończyły wszystkie XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      2. 300 zł dla osób, które ukończyły trzy biegi XRUN sezonu 2018 + upominek pamiątkowy kubek XRUN
      3. 300 zł dla grup powyżej 4 osób + upominek pamiątkowy kubek XRUN
    5. w dniu zawodów opłata za bieg wynosi 120 zł
    6. rezygnacja z biegu 10 zł - opłata manipulacyjna. Rezygnację należy zgłosić najpóźniej 15 dni przed datą zawodów.
    7. przeniesienie opłaty startowej 5 zł - opłata manipulacyjna. Chęć przeniesienia opłaty na innego uczestnika należy zgłosić najpóźniej 5 dni przed datą zawodów
  • Lista startowa
  • Ilość wolnych miejsc 178
  • Historie i legendy

    W ludowej tradycji Ćwilin jest bliźniakiem sąsiedniej Śnieżnicy, stąd niektórzy badacze wywodzą jego nazwę od niemieckiego słowa „zwilling” (niem. „bliźniak”)

    Niegdyś Ćwilin tętnił życiem pasterskim. Pozostałością tego jest szczytowa Polana Michurowa.

    Nieopodal szlaku, przy kępie buków, znajduje się drewniana kapliczka z ołtarzem. 19 marca 1954 r. na wschodnim zboczu Ćwilina doszło do katastrofy lotniczej. Samolot pasażerski lecący z Warszawy do Krakowa, miał awarię prądnicy. Zboczył z kursu i uderzył w zbocze Ćwilina.

    Charakterystyka trasy

    Trasa wije się wokół góry co chwilę racząc nas pięknymi widokami raz na Beskid Wyspowy, innym razem na Gorce i Tatry.Pierwsze 8 km to spora przewaga podbiegów.

    Nawierzchnia to głównie szerokie drogi leśne z ubitą ziemią i kamieniami. Na całej trasie jest tylko jeden bardzo stromy zbieg gdzie jest dużo luźnych kamieni śliskiej, udeptanej ziemi.

    Przebiegając przez szczyt możecie puścić się już szybkimi zbiegami, w kierunku mety. Tam będzie czekał na Was zasłużony posiłek ;).

    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 02:00:08 107 Tomasz Skupień Skawinki Puzzle Team
    2 2 02:03:45 85 Tomasz Nosal Zakopane Dacza Turysty i Biegacza
    3 3 02:06:34 68 Marcin Rachwał Myslenice www.adserwisagrobud.pl Puzzle Team
    4 4 02:07:18 12 Piotr Majcher Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    5 5 02:09:01 128 Paweł Starzak Skawina Inka Running Team
    6 6 02:10:18 103 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    7 7 02:12:45 66 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    8 8 02:13:29 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
    9 9 02:13:45 89 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa
    10 10 02:17:17 54 Rafał Porębski Zawada Evil Team Puzzle Team
    11 11 02:17:54 121 Piotr Lipa Żyraków OCR Team Dębica
    12 12 02:20:45 114 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE ALKO-Team
    13 13 02:21:24 49 Wojciech Rykała Myślenice Evil Team Puzzle Team
    14 14 02:22:03 112 Mateusz Telus skwierzyna
    15 15 02:22:11 154 Marek Bębenek Myślenice
    16 16 02:22:42 78 Tomasz Wilk Kraków
    17 17 02:23:35 104 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
    18 18 02:24:48 118 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA
    19 19 02:25:13 93 Wojciech Gurgul Roztoka
    20 20 02:25:14 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    21 21 02:25:37 43 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
    22 22 02:26:09 26 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos Pierwsze miejsce
    23 23 02:27:07 109 Kuba Bednarz Zakopane DRUŻYNA SZPIKU Max-Fliz Ekspedycja
    24 24 02:27:46 64 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
    25 25 02:27:49 10 Paweł Lewandowski Rzeszów Biegnięty Inaczej ;)
    26 26 02:30:10 133 Marek Bartosz Kraków Nowa Huta Team Max-Fliz Ekspedycja
    27 27 02:31:05 124 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    28 28 02:33:38 25 Krzysztof Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
    29 29 02:33:56 163 Tomasz Lichoń Dobczyce XRUN DKB
    30 30 02:34:21 117 Bartłomiej Szymaszek Dębica OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica
    31 31 02:35:53 18 Grzegorz Olesiak Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    32 32 02:36:51 146 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    33 33 02:36:58 158 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    34 34 02:37:02 79 Grzegorz Woźniak Chełm
    35 35 02:37:09 130 Karolina Ciurka Baster Kraków SZCZYT FORMY SZCZYT FORMY
    36 36 02:38:04 172 Jakub Bem Kraków Max-Fliz Ekspedycja
    37 37 02:38:40 13 Kazimierz Grzyb Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    38 38 02:38:41 41 Krzysztof Bochenek Jaworzno Mroźne Pączki
    39 39 02:38:57 73 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane
    40 40 02:40:36 113 Mikolaj Parkitny Kraków Mroźne Pączki
    41 41 02:40:48 59 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
    42 42 02:41:17 161 Stanisław Radzik Łyczanka ALKO-Team
    43 43 02:41:32 100 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica
    44 44 02:41:39 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice ALKO-Team
    45 45 02:42:11 47 Natalia Papiewska Myślenice Husaria Race Team ALKO-Team
    46 46 02:47:29 98 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    47 47 02:49:23 171 Bartosz Konopka Kraków
    48 48 02:49:37 127 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    49 49 02:49:57 86 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
    50 50 02:50:01 16 Daniel Kulma Gdów
    51 51 02:50:27 32 Damian Aksamit Mniszów Kolonia Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    52 52 02:51:00 162 Mateusz Dyrek Mszana Górna
    53 53 02:51:26 63 Dominik Szczurek Myślenice TKKF Uklejna Myślenice Puzzle Team
    54 54 02:53:30 97 Kalina Jaglarz Wilkowisko save the bees
    55 55 02:56:12 134 Paweł Ostrowski Krzeszowice Rehmedica.pl
    56 56 02:56:28 132 Sebastian Starzyk Tarnów OCR TEAM Dębica OCR Team Dębica
    57 57 02:56:59 155 Jacek Rozwadowski Sieraków
    58 58 02:58:18 142 Bożena Sikora Myślenice TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    59 59 02:58:19 159 Sławomir Szczurek Rudnik Puzzle Team
    60 60 02:59:27 88 Tomasz Mikołajczyk Kraków
    61 61 02:59:46 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    62 62 02:59:54 51 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Running Team
    63 63 03:00:00 139 Krysia Murzyn Lipnik DKB Rogate Laski
    64 64 03:00:58 102 Paweł Gądek Skawina
    65 65 03:01:20 105 Anna Krupa Wierzchowie Husaria Race Team Husaria Race Team
    66 66 03:01:59 147 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    67 67 03:02:06 151 Tomek Kaczmarczyk Giebułtow Husaria Race Team
    68 68 03:02:09 101 Grzegorz Zieliński Warszawa
    69 69 03:02:13 72 Anna Kosowska Ozimek
    70 70 03:03:51 39 Piotr Pabian Kraków Mroźne Pączki Mroźne Pączki
    71 71 03:05:28 116 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    72 72 03:06:00 153 Marta Tuchołka Krakow Poco Loco
    73 73 03:07:39 111 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna
    74 74 03:07:57 60 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze
    75 75 03:08:31 131 Aureliusz Idzik Kornatka
    76 76 03:09:41 125 Sylwia Sendek Koszyce
    77 77 03:09:44 145 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    78 78 03:09:44 148 Maciej Marzec Wola Batorska Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    79 79 03:11:51 69 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
    80 80 03:12:48 123 Łukasz Krzyżanowski Kraków Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    81 81 03:13:45 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    82 82 03:14:39 76 Michał Parwa Dziekanowice n.p.m.
    83 83 03:15:49 77 Paweł Sułkowski Limanowa VISEGRAD MARATON RYTRO/SRH 1 PSP AK VISEGRAD MARATON RYTRO/SRH 1 PSP AK
    84 84 03:16:21 19 Artur Liszkowski Kraków
    85 85 03:16:32 38 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
    86 86 03:17:54 160 Adrian Jasiak Tarnów OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica
    87 87 03:19:22 165 Krzysztof Szlósarczyk Myślenice
    88 88 03:20:05 140 Piotr Krawcyzk Bochnia WCHSZT
    89 89 03:21:48 80 Maciej Suchowian Zakopane
    90 90 03:23:49 53 Joanna Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
    91 91 03:23:50 169 Ewa Piątek Sosnowiec Dzik z Duszą Sarenki
    92 92 03:23:51 157 Michał Kurowski Gliwice Night Runners
    93 93 03:24:11 115 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    94 94 03:28:10 91 Andrzej Milarski Skawina
    95 95 03:28:28 166 Modesta Wis Brzesko
    96 96 03:33:20 137 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    97 97 03:34:47 164 Michał Masłowski Irządze
    98 98 03:35:03 106 Anna Królikowska Modlniczka Husaria Race Team
    99 99 03:36:54 74 Marcin Kilar Kraków
    100 100 03:37:47 27 Krzysztof Miętka Kraków
    101 101 03:41:29 136 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam
    102 102 03:42:37 167 Jakub Kubiesa Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    103 103 03:44:09 45 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
    104 104 03:44:10 110 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
    105 105 03:44:35 57 Grzegorz Główczyk Grybów
    106 106 03:45:22 149 Marlena Korytnicka Kraków Nidec All for Dreams Nidec All for dreams
    107 107 03:45:24 150 Jakub Pluciński Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    108 108 03:45:29 84 Ewa Zarębska Kraków Mroźne Pączki
    109 109 03:46:00 152 Sabina Skowronek Olkusz Mroźne Pączki
    110 110 03:48:04 119 Ewa Kącka Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    111 111 03:48:25 83 Magda Nawrot Warszawa
    112 112 03:48:28 82 Pawel Kapczynski Warszawa
    113 113 03:50:34 42 Paweł Ostrowski Rzeszów
    114 114 03:50:50 168 Patrycja Kubiesa Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    115 115 03:51:10 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Infinity-Gym Infinity-Gym
    116 116 03:51:39 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Infinity Gym Infinity Gym
    117 117 03:51:43 135 Michał Bochenek Proszowice Infinity Gym
    118 118 03:51:56 156 Anna Janeczko Mazgaj Krakow
    119 119 03:53:49 143 Anna Zając KRAKÓW Cross Heroes OGIEŃ! Cross Heroes Ogień!
    120 120 03:54:13 95 Ewa Pisulińska Kraków
    121 121 03:54:25 170 Patryk Pieczaba Sosnowiec
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 33 02:36:58 158 Tomasz Prokulewicz Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    2 35 02:37:09 130 Karolina Ciurka Baster Kraków SZCZYT FORMY SZCZYT FORMY
    3 45 02:42:11 47 Natalia Papiewska Myślenice Husaria Race Team ALKO-Team
    4 46 02:47:29 98 Małgorzata Wicha Kraków WKS WAWEL KRAKÓW Inov-8 Team/WKS WAWEL/Rontil
    5 54 02:53:30 97 Kalina Jaglarz Wilkowisko save the bees
    6 58 02:58:18 142 Bożena Sikora Myślenice TKKF Uklejna Myślenice ALKO-Team
    7 63 03:00:00 139 Krysia Murzyn Lipnik DKB Rogate Laski
    8 65 03:01:20 105 Anna Krupa Wierzchowie Husaria Race Team Husaria Race Team
    9 69 03:02:13 72 Anna Kosowska Ozimek
    10 72 03:06:00 153 Marta Tuchołka Krakow Poco Loco
    11 73 03:07:39 111 Agata Gomółka Kraków MOK Mszana Dolna
    12 76 03:09:41 125 Sylwia Sendek Koszyce
    13 77 03:09:44 145 Magdalena Mikoś Kraków Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    14 79 03:11:51 69 Katarzyna Masłowska Bonowice Eskadra Krakow
    15 90 03:23:49 53 Joanna Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
    16 91 03:23:50 169 Ewa Piątek Sosnowiec Dzik z Duszą Sarenki
    17 95 03:28:28 166 Modesta Wis Brzesko
    18 98 03:35:03 106 Anna Królikowska Modlniczka Husaria Race Team
    19 101 03:41:29 136 Dorota Porębska Kraków Nowa HutaTeam
    20 103 03:44:09 45 Justyna Gardeła Wolbrom Wolbrom Team
    21 104 03:44:10 110 Agnieszka Chaberka Wolbrom Wolbrom Team
    22 106 03:45:22 149 Marlena Korytnicka Kraków Nidec All for Dreams Nidec All for dreams
    23 108 03:45:29 84 Ewa Zarębska Kraków Mroźne Pączki
    24 109 03:46:00 152 Sabina Skowronek Olkusz Mroźne Pączki
    25 110 03:48:04 119 Ewa Kącka Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    26 111 03:48:25 83 Magda Nawrot Warszawa
    27 114 03:50:50 168 Patrycja Kubiesa Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    28 115 03:51:10 5 Małgorzata Piotrowicz Proszowice Infinity-Gym Infinity-Gym
    29 116 03:51:39 7 Edyta Łój Konieczna Proszowice Infinity Gym Infinity Gym
    30 118 03:51:56 156 Anna Janeczko Mazgaj Krakow
    31 119 03:53:49 143 Anna Zając KRAKÓW Cross Heroes OGIEŃ! Cross Heroes Ogień!
    32 120 03:54:13 95 Ewa Pisulińska Kraków
    Msc. Msc. open Czas Nr start. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Drużyna Kat.
    1 1 02:00:08 107 Tomasz Skupień Skawinki Puzzle Team
    2 2 02:03:45 85 Tomasz Nosal Zakopane Dacza Turysty i Biegacza
    3 3 02:06:34 68 Marcin Rachwał Myslenice www.adserwisagrobud.pl Puzzle Team
    4 4 02:07:18 12 Piotr Majcher Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    5 5 02:09:01 128 Paweł Starzak Skawina Inka Running Team
    6 6 02:10:18 103 Piotr Dronszczyk Wieliczka Cross Heroes Wieliczka Cross Heroes Ogień!
    7 7 02:12:45 66 Marcin Meus Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
    8 8 02:13:29 28 Krzysztof Rusin Szarów Tim małego
    9 9 02:13:45 89 Marcin Topolski Jadowniki Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa
    10 10 02:17:17 54 Rafał Porębski Zawada Evil Team Puzzle Team
    11 11 02:17:54 121 Piotr Lipa Żyraków OCR Team Dębica
    12 12 02:20:45 114 Bolesław Kasperek Myślenice TKKF UKLEJNA MYŚLENICE ALKO-Team
    13 13 02:21:24 49 Wojciech Rykała Myślenice Evil Team Puzzle Team
    14 14 02:22:03 112 Mateusz Telus skwierzyna
    15 15 02:22:11 154 Marek Bębenek Myślenice
    16 16 02:22:42 78 Tomasz Wilk Kraków
    17 17 02:23:35 104 Adam Pycia Kraków Korona Masters Kraków
    18 18 02:24:48 118 Marek Nadkański Mszana Górna MOK MSZANA DOLNA
    19 19 02:25:13 93 Wojciech Gurgul Roztoka
    20 20 02:25:14 14 Krzysztof Wincenciak Dojazdów Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    21 21 02:25:37 43 Paweł Waśko Bielsko Biała Centrum Masażu
    22 22 02:26:09 26 Rafał Misztal Chrzanów Los Pantalones Rojos Pierwsze miejsce
    23 23 02:27:07 109 Kuba Bednarz Zakopane DRUŻYNA SZPIKU Max-Fliz Ekspedycja
    24 24 02:27:46 64 Jarosław Kamiński Bibice NiezniszczalniRunTeam
    25 25 02:27:49 10 Paweł Lewandowski Rzeszów Biegnięty Inaczej ;)
    26 26 02:30:10 133 Marek Bartosz Kraków Nowa Huta Team Max-Fliz Ekspedycja
    27 27 02:31:05 124 Krzysztof Solecki Kocmyrzów Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    28 28 02:33:38 25 Krzysztof Dziedzic Kraków ZADYSZKA 45
    29 29 02:33:56 163 Tomasz Lichoń Dobczyce XRUN DKB
    30 30 02:34:21 117 Bartłomiej Szymaszek Dębica OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica
    31 31 02:35:53 18 Grzegorz Olesiak Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    32 32 02:36:51 146 Piotr Kursa Szarów Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    33 34 02:37:02 79 Grzegorz Woźniak Chełm
    34 36 02:38:04 172 Jakub Bem Kraków Max-Fliz Ekspedycja
    35 37 02:38:40 13 Kazimierz Grzyb Kraków Eskadra Kraków Pierwsze miejsce
    36 38 02:38:41 41 Krzysztof Bochenek Jaworzno Mroźne Pączki
    37 39 02:38:57 73 Marcin Semberecki Zakopane TG Sokół Zakopane TG Sokół Zakopane
    38 40 02:40:36 113 Mikolaj Parkitny Kraków Mroźne Pączki
    39 41 02:40:48 59 Marcin Krasiński Kraków Woodward Runners
    40 42 02:41:17 161 Stanisław Radzik Łyczanka ALKO-Team
    41 43 02:41:32 100 Bernard Baran Dębica OCR Team Dębica OCR Team Dębica
    42 44 02:41:39 2 Dariusz Żądło Myślenice Tkkf Uklejna Myślenice ALKO-Team
    43 47 02:49:23 171 Bartosz Konopka Kraków
    44 48 02:49:37 127 Łukasz Rybak Zabawa Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    45 49 02:49:57 86 Dariusz Ciba Limanowa Aligator Limanowa
    46 50 02:50:01 16 Daniel Kulma Gdów
    47 51 02:50:27 32 Damian Aksamit Mniszów Kolonia Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    48 52 02:51:00 162 Mateusz Dyrek Mszana Górna
    49 53 02:51:26 63 Dominik Szczurek Myślenice TKKF Uklejna Myślenice Puzzle Team
    50 55 02:56:12 134 Paweł Ostrowski Krzeszowice Rehmedica.pl
    51 56 02:56:28 132 Sebastian Starzyk Tarnów OCR TEAM Dębica OCR Team Dębica
    52 57 02:56:59 155 Jacek Rozwadowski Sieraków
    53 59 02:58:19 159 Sławomir Szczurek Rudnik Puzzle Team
    54 60 02:59:27 88 Tomasz Mikołajczyk Kraków
    55 61 02:59:46 33 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ
    56 62 02:59:54 51 Paweł Tworzydło Podleze Pikusie Running Team
    57 64 03:00:58 102 Paweł Gądek Skawina
    58 66 03:01:59 147 Sławomir Ląd Kępie Zaleszańskie Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    59 67 03:02:06 151 Tomek Kaczmarczyk Giebułtow Husaria Race Team
    60 68 03:02:09 101 Grzegorz Zieliński Warszawa
    61 70 03:03:51 39 Piotr Pabian Kraków Mroźne Pączki Mroźne Pączki
    62 71 03:05:28 116 Rafał Cichy Chrzanów parkrun Chrzanów
    63 74 03:07:57 60 Wojciech Pietrzok Zabrze Night Runners Zabrze
    64 75 03:08:31 131 Aureliusz Idzik Kornatka
    65 78 03:09:44 148 Maciej Marzec Wola Batorska Nidec All for dreams Nidec All for dreams
    66 80 03:12:48 123 Łukasz Krzyżanowski Kraków Max Fliz Ekspedycja Max-Fliz Ekspedycja
    67 81 03:13:45 3 Patryk Bujakowski Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice Spartan Race Training Group Proszowice
    68 82 03:14:39 76 Michał Parwa Dziekanowice n.p.m.
    69 83 03:15:49 77 Paweł Sułkowski Limanowa VISEGRAD MARATON RYTRO/SRH 1 PSP AK VISEGRAD MARATON RYTRO/SRH 1 PSP AK
    70 84 03:16:21 19 Artur Liszkowski Kraków
    71 85 03:16:32 38 Dariusz Grela Katowice Wujek biega
    72 86 03:17:54 160 Adrian Jasiak Tarnów OCR TEAM DĘBICA OCR Team Dębica
    73 87 03:19:22 165 Krzysztof Szlósarczyk Myślenice
    74 88 03:20:05 140 Piotr Krawcyzk Bochnia WCHSZT
    75 89 03:21:48 80 Maciej Suchowian Zakopane
    76 92 03:23:51 157 Michał Kurowski Gliwice Night Runners
    77 93 03:24:11 115 Paweł Zając Kraków Cross Heroes Ogień! Cross Heroes Ogień!
    78 94 03:28:10 91 Andrzej Milarski Skawina
    79 96 03:33:20 137 Rafał Lenart Brzączowice Dobczycki Klub Biegacza XRUN DKB
    80 97 03:34:47 164 Michał Masłowski Irządze
    81 99 03:36:54 74 Marcin Kilar Kraków
    82 100 03:37:47 27 Krzysztof Miętka Kraków
    83 102 03:42:37 167 Jakub Kubiesa Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    84 105 03:44:35 57 Grzegorz Główczyk Grybów
    85 107 03:45:24 150 Jakub Pluciński Kraków Husaria Race Team Husaria Race Team
    86 112 03:48:28 82 Pawel Kapczynski Warszawa
    87 113 03:50:34 42 Paweł Ostrowski Rzeszów
    88 117 03:51:43 135 Michał Bochenek Proszowice Infinity Gym
    89 121 03:54:25 170 Patryk Pieczaba Sosnowiec
    Msc. Drużyna Punkty
    1 Pierwsze miejsce 77
    2 Max-Fliz Ekspedycja 112
    3 OCR Team Dębica 140
    4 ALKO-Team 143
    5 Cross Heroes Ogień! 180
    6 Nidec All for dreams 253
    7 Mroźne Pączki 256
    8 Husaria Race Team 341