xrun.io arrow back

Klasyfikacja pucharowa

Msc. Imię Nazwisko Tajemnicze Kopce Pani Mogiła Ołtarz w Chmurach Biała Dama Punkty
1 Tomasz Skupień 2 3 1 1 4
2 Marcin Rachwał 0 6 3 4 13
3 Piotr Majcher 6 7 4 8 17
4 Rafał Porębski 9 8 10 18 27
5 Marcin Dzierwa 14 14 0 6 34
6 Wojciech Rykała 19 16 13 14 43
7 Krzysztof Rusin 25 27 8 13 46
8 Daniel Żuchowski 35 18 0 3 56
9 Piotr Dronszczyk 0 40 6 11 57
10 Paweł Waśko 40 23 21 17 61
11 Marcin Meus 61 55 7 12 74
12 Michał Łuczyński 32 29 0 20 81
13 Krzysztof Solecki 82 37 27 23 87
14 Adam Czernecki 34 32 0 22 88
15 TOMASZ DEJAS 23 21 0 48 92
16 Adam Pycia 51 61 17 25 93
17 Marek Nadkański 59 0 18 24 101
18 Michał Sedlak 94 2 0 10 106
19 Kazimierz Grzyb 37 41 37 33 107
20 Jarosław Kamiński 63 56 24 30 110
21 Paweł Lewandowski 86 66 25 27 118
22 Jakub Bem 45 43 36 87 124
23 Krzysztof Wincenciak 43 106 20 62 125
24 NATALIA PAPIEWSKA 56 44 45 43 132
25 Grzegorz Woźniak 0 60 34 39 133
26 Grzegorz Olesiak 65 81 31 40 136
27 Krzysztof Dziedzic 79 68 28 42 138
28 Marcin Krasiński 88 53 41 45 139
29 Rafał Misztal 103 88 22 31 141
30 Mateusz Dyrek 46 77 52 49 147
31 Małgorzata Wicha 98 67 46 37 150
32 Piotr Wierzbicki 57 46 0 56 159
33 Piotr Kursa 106 74 32 55 161
34 Tomasz Prokulewicz 96 91 33 38 162
35 Daniel Kulma 101 87 50 53 190
36 Stanisław Radzik 83 83 42 67 192
37 Dariusz Ciba 111 78 49 74 201
38 Mikolaj Parkitny 130 0 40 36 206
39 Krzysztof Bochenek 89 84 38 155 211
40 Dominik Szczurek 90 72 53 0 215
41 Dariusz Żądło 116 118 44 72 232
42 Bartosz Konopka 108 103 47 88 238
43 Rafał Cichy 114 141 71 54 239
44 Łukasz Rybak 131 117 48 79 244
45 Paweł Tworzydło 109 0 62 84 255
46 Krzysztof Sędor 73 96 0 102 271
47 Magdalena Mikoś 125 99 77 108 284
48 Tomasz Kącki 121 161 0 5 287
49 Agata Gomółka 173 153 73 68 294
50 Paweł Gądek 184 162 64 70 296
51 Grzegorz Ginter 170 166 61 71 298
52 Krysia Murzyn 135 152 63 106 304
53 Dariusz Witek 145 112 0 101 358
54 Rafał Lenart 147 0 96 122 365
55 Paweł Zając 0 129 93 149 371
56 Piotr Pabian 206 180 70 125 375
57 Anna Krupa 159 163 65 0 387
58 Dariusz Grela 224 172 85 132 389
59 Justyna Gardeła 182 0 103 107 392
60 Michał Nocuń 143 160 0 96 399
61 Wojciech Pietrzok 152 173 74 0 399
62 Ewa Zarębska 205 181 108 126 415
63 Dorota Porębska 235 209 101 123 433
64 Ewa Kącka Cichy 188 0 110 141 439
65 Edyta Łój Konieczna 221 208 116 143 467
66 ARTUR LISZKOWSKI 196 200 84 0 480
67 Grzegorz Główczyk 214 164 105 0 483
68 Tomasz Bergel 168 199 0 119 486
69 KRZYSZTOF MIĘTKA 246 0 100 140 486
70 Małgorzata Piotrowicz 189 207 115 0 511
71 Bożena Grela 223 171 0 133 527
Msc. Drużyna Tajemnicze Kopce Pani Mogiła Ołtarz w Chmurach Biała Dama Punkty
1 Puzzle Team 6 1 1 2 4
2 Nowa Huta Team 3 3 1 7
3 Pierwsze miejsce 5 4 2 3 9
4 ALKO-Team 11 6 5 6 17