xrun.io arrow back

Klasyfikacja pucharowa

Zgodnie z regulaminem klasyfikowane są osoby i drużyny, które ukończyły conajmniej 3 biegi w sezonie

Msc. Imię Nazwisko Kategoria Tajemnicze Kopce Pani Mogiła Ołtarz w Chmurach Biała Dama Best 2 Best 3 Występy
1 Tomasz Skupień M30 2 1 2 0 3 5 3
2 Daniel Żuchowski M30 3 6 5 0 8 14 3
3 Łukasz Flisiński M30 4 12 8 0 12 24 3
4 Marcin Dzierwa M60+ 6 11 9 0 15 26 3
5 Piotr Dronszczyk M60+ 7 14 6 0 13 27 3
6 TOMASZ DEJAS M60+ 15 10 7 0 17 32 3
7 MAREK SOKOŁOWSKI M50 10 13 13 0 23 36 3
8 Bolesław Kasperek M30 8 17 14 0 22 39 3
9 Marcin Topolski M40 21 22 20 0 41 63 3
10 Adam Czernecki M40 12 25 30 0 37 67 3
11 Krzysztof Solecki M40 24 21 28 0 45 73 3
12 Sławomir Polański M60+ 20 38 21 0 41 79 3
13 Waldemar Węglarz M40 37 44 23 0 60 104 3
14 Sławomir Szczurek M30 40 40 35 0 75 115 3
15 Marcin Krasiński M60+ 57 61 25 0 82 143 3
16 Paweł Golonka M60+ 77 50 24 0 74 151 3
17 Łukasz Daniel M60+ 55 67 42 0 97 164 3
18 Grzegorz Woźniak M60+ 48 82 34 0 82 164 3
19 Sebastian KOSTKA M30 56 72 38 0 94 166 3
20 Łukasz Pawlik M30 46 70 54 0 100 170 3
21 Bartek Krajewski M60+ 68 62 79 0 130 209 3
22 Agata Gomółka K30 80 88 60 0 140 228 3
23 Sylwia Sendek K30 95 90 53 0 143 238 3
24 Łukasz Rybak M60+ 90 112 56 0 146 258 3
25 Aleksandra Tomecka K60+ 107 103 57 0 160 267 3
26 Sławomir Ląd M30 91 96 83 0 174 270 3
27 Stanisław Radzik M60+ 110 125 36 0 146 271 3
28 Norbert Dworak M30 98 123 65 0 163 286 3
29 Ryszard Smuda M60+ 102 111 75 0 177 288 3
30 Agata Wolska K30 105 114 78 0 183 297 3
31 Marcin Dyrek M30 106 101 93 0 194 300 3
32 Justyna Potaczek K30 113 87 102 0 189 302 3
33 Karina Surowiec K30 108 127 70 0 178 305 3
34 Wojciech Mytnik M60+ 118 97 91 0 188 306 3
35 Radosław Lebiest M30 127 118 62 0 180 307 3
36 Marek Geleta M50 111 129 68 0 179 308 3
37 Jordan Nowak M30 133 124 72 0 196 329 3
38 Michał Nocuń M60+ 124 140 80 0 204 344 3
39 Grzegorz Ginter M30 117 156 73 0 190 346 3
40 Anna Brydniak K40 138 151 59 0 197 348 3
41 Katarzyna Mytnik K60+ 146 131 85 0 216 362 3
42 Piotr Piątoń M40 187 99 82 0 181 368 3
43 Jakub Pisarczyk M40 131 146 92 0 223 369 3
44 Ula Pawlik K30 144 159 97 0 241 400 3
45 Waldek Nawrot M40 154 187 96 0 250 437 3
46 Andrzej Jachimiak M30 159 179 110 0 269 448 3
47 Marta Nocuń K60+ 193 189 88 0 277 470 3
48 Cezary Pacek M30 192 183 103 0 286 478 3
49 Jakub Mrowiec M60+ 28 23 0 0 51 2
50 Marcin Kopciewski M30 136 169 0 0 305 2
51 Kamil Sajak M20 11 47 0 0 58 2
52 Kamila Perucka K20 30 41 0 0 71 2
53 Sebastian Dyrga M40 26 34 0 0 60 2
54 MAGDALENA WUJDA K30 0 186 105 0 291 2
55 Mateusz Monica M40 0 102 69 0 171 2
56 Aneta Pszczółka Busch K40 199 191 0 0 390 2
57 Zbyszek Kwiecień M60+ 149 161 0 0 310 2
58 Bernard Baran M40 84 65 0 0 149 2
59 Piotr Kursa M30 54 0 49 0 103 2
60 Piotr Wierzbicki M40 60 0 44 0 104 2
61 Lukasz Golonka M30 64 0 55 0 119 2
62 Jacek Cudek M40 0 78 37 0 115 2
63 Paweł Zając M30 0 105 58 0 163 2
64 Tomasz Kopaczewski M50 100 98 0 0 198 2
65 Adam Pycia M50 34 37 0 0 71 2
66 Paweł Siwek M30 53 75 0 0 128 2
67 Adam Górniak M60+ 135 158 0 0 293 2
68 Tomasz Lichoń M60+ 39 80 0 0 119 2
69 Kacper Kościelniak M20 0 4 3 0 7 2
70 Maciej Walentowski M30 170 157 0 0 327 2
71 Dariusz Adamek M40 50 76 0 0 126 2
72 Jacek Nycz M30 141 162 0 0 303 2
73 Marta Tuchołka K30 130 173 0 0 303 2
74 Maciej Suchowian M40 116 145 0 0 261 2
75 Sławomir Sochacki M20 63 0 76 0 139 2
76 Kuba Bednarz M30 32 0 18 0 50 2
77 Jeremiasz Górniak M60+ 152 172 0 0 324 2
78 Tomasz Prokulewicz M30 52 71 0 0 123 2
79 Andrzej Szczepocki M40 188 193 0 0 381 2
80 Mateusz Dyrek M30 43 57 0 0 100 2
81 Marta Kędziora K30 158 160 0 0 318 2
82 Grzegorz Żarnowski M30 49 64 0 0 113 2
83 Marcin Batora M30 179 152 0 0 331 2
84 Marek Nadkański M60+ 0 58 29 0 87 2
85 Sebastian Starzyk M60+ 99 92 0 0 191 2
86 Michał Pełka M60+ 0 153 61 0 214 2
87 Michał Turlej M30 114 143 0 0 257 2
88 Konrad Osinski M40 85 0 64 0 149 2
89 Adam Leszczyński M40 172 0 101 0 273 2
90 Marek Bębenek M60+ 38 45 0 0 83 2
91 Kazimierz Kostkowski M40 140 0 98 0 238 2
92 Marcin Semberecki M60+ 69 46 0 0 115 2
93 Dorota Czamara K30 129 0 87 0 216 2
94 Katarzyna Sowa Lewandowska K30 153 142 0 0 295 2
95 Jarosław Michałek M50 0 167 104 0 271 2
96 Jakub Jozefiak M50 0 166 71 0 237 2
97 Łukasz Krzyżanowski M60+ 87 93 0 0 180 2
98 katarzyna wilk K30 0 35 27 0 62 2
99 Piotr Chwalba M30 14 24 0 0 38 2
100 Paweł Mrowiec M30 78 108 0 0 186 2
101 Marta Paprocka K30 147 139 0 0 286 2
102 Marek Jarema M60+ 41 42 0 0 83 2
Msc. Drużyna Tajemnicze Kopce Pani Mogiła Ołtarz w Chmurach Biała Dama Best 2 Best 3 Występy
1 Max-Fliz Ekspedycja Nowa Huta Team 4 2 2 4 8 3
2 Cienkie Bolki 3 3 3 6 9 3
3 Cross Heroes - Ogień! 5 4 4 8 13 3
4 XRUN 1 1 2 2
5 #AdamCzerwińskiTeam 5 5 10 2